BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 1-1 Galatasaray MP | 20 Mayıs | 1

Kadromuz sadece derin,iyi falan değil,kendinizi kandırmayın.Derinlik var ama kalite anlamında düşük bir derinlik.Oktay hoca olmasa birçok oyuncu bu seviyede oynayamazdı.

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 1-1 Galatasaray MP | 20 Mayıs | 1

Kadromuz sadece derin,iyi falan değil,kendinizi kandırmayın.Derinlik var ama kalite anlamında düşük bir derinlik.Oktay hoca olmasa birçok oyuncu bu seviyede oynayamazdı.

zaten takım oyunuyla bir hyerlere geldigimiz cok acık. bu macta takım olarak biraz durduk. sayı bile atmaktan yoksun oluyoruz. örnek lakovic bu takımda yıldız. ama seneye ben kalmasını istemiyorum. istikrarı yok. ilk ceyrekte son saniyede basket atacakken topu kaptırıp sayı yedirdi. boş 3lükleri atamadı. onun gibi oyuncu atacak o 3lükleri.

Galatasarayın son eurolig maçından beri tüm maçlarını takip ediyorum

Kazanılan maçlardan sonrada üstekine benzer yorumlarım oldu

Çok basit,çok bariz hatalar yapıyor koç

Tamam iyi güzelde bu takım artık eşik atlamalı,Heleki bu ligde

Finale çıkamayan,eurolige katılamayan takım başarısız sayılır ve sorumlusuda koçudur.Çünkü kadromuz 5 numara pozisyonu hariç baya baya iyi

Yanılgınız bu zaten. Euroleuge oynadık ve Oly ile CSKA'yı yendik ya, bu takım oldu zannediyorsunuz. Sanıyorsunuz ki, her şey tamam. Yahu bu takım çok değil, bir süre önce orta sıra takımıydı. Oktay Hoca'nın gelmesiyle birlikte, bu takım ayağa kalktı. Mahmudi tek sezonluk hoca değil. Bir sistem ve proje yaratmak için burada. Ve bu proje sağlam adımlarla ilerliyor. İlk sezondaki başarı, bir kere şapka çıkarılması gereken bir başarıdır. Bu sezon da, üzerine ekleyerek gidiyoruz.

Sezonsal fantezilerle, koç harcamak, bu projenin ayağına kurşun sıkmak demektir. Bu taraftara yeniden basketbolu hatırlatan adamdır Oktay Hoca. Kızabilirsin, eleştirebilirsin ki, dön ilk sayfaları oku, nasıl eleştirdiğimi görürsün. Ama kalkıp, bu adamı aklı selim eleştirmek yerine, tabiri caizse saldırmanın mantığı ve izahı yoktur.

savovic savunmada berbat

17 sayı atmış iyimi oynadı bence berbat

Hocanın 2. maçta formda olmadığı kesindi ama mağlubiyeti ona bağlamak hocaya büyük haksızlık. Açıkçasını söylemek gerekirse ben zaten ilk iki maçtan birisini gözden çıkartmıştım o yüzden pek üzülmedim şahsen çünkü biz de Sinan Erdem'de en az bir maç alacağız. Seri bizim sahamıza yeniden taşınır.

Oktay Hocayı sevsem de transferde hata yaptı.Bonsu´nun çok daha iyisi Eze ve Erceg´in çok daha iyisi Dasic boşta geziyordu.Ama hoca gelişime açık oyuncuları daha çok seviyor.

yabancı transferi konusunda katılıyorum.bu forum bile bonsu yu cok istemişti.dasic i almamak cok hataydı...ben hocaya güveniyorum,birşekilde geçicez turu

bu 5 ya da 6. maç

Kusura bakmasın ama mahmudi gereken dersleri çıkaramıyor

2 saattir sinirden kafayı yiyorum.Gereken yerde mola almıyor,en kazma adamlara şut attırıyor.

Açık söylim şampiyonluk giderse Mahmudinin bu takımda işi olmamalı

O kötü olimpiyakos euroligde şampiyon olabiliyorsa tek sebebi koçtur

Mahmudi taraftara sitem edeceğine bazılarından ders almalıdır

Şakamısın arkadaş sen?

Şampiyon olsak da, olmasak da Oktay Mahmuti en az 2 sene bizim koçumuz. Bunu kafanıza sokun. Maç bölümünde de denyonun teki istifa yazmış.

Madem Mahmuti ders çıkartamıyor, sen çıkartabiliyonmu? 1 yenilgiyle adam asıp kesilmeyeceğini defalarca görmene rağmen her seferinde gelip istifa diye çığırtkanlık yapmanın sebebi nedir?

Ulan senelerce bu ülkede 70 milyon futbol profesörü vardı. Gözümüz aydın artık basketbol profesörleri de yetiştirmeye başladık. Sen 2 gün önce öğrendin basketbolu, bu adamlar 20 senedir bu işin içerisinde. 20 senedir basketbol antrenörlüğünün içinde yer almış adam, binlerce kez maçlarda koçluk yapmış adam nerede mola alacağını bilmiyor, hayatında televizyondan 3-4 maç izlemiş adam nerede mola alacağını biliyor. Bravo.

Olympiacos'un geçen seneki kadrosunu biliyormusun? Dünya para verip alamayacağın yıldızlar vardı. Başlarındaki adam da yine İvkovic'ti. Niye geçen sene o şahane kadroya rağmen şampiyon olamadı? Tutturmuşlar Olympiacos Olympiacos.

Bu ülkede insanlar hep küçük, günlük planlarla yaşamaya, ben bilirim edasıyla yaşamaya devam ettiği için daha çok tek tük alınan kupalarla övünmeye devam ederiz.

Yanılgınız bu zaten. Euroleuge oynadık ve Oly ile CSKA'yı yendik ya, bu takım oldu zannediyorsunuz. Sanıyorsunuz ki, her şey tamam. Yahu bu takım çok değil, bir süre önce orta sıra takımıydı. Oktay Hoca'nın gelmesiyle birlikte, bu takım ayağa kalktı. Mahmudi tek sezonluk hoca değil. Bir sistem ve proje yaratmak için burada. Ve bu proje sağlam adımlarla ilerliyor. İlk sezondaki başarı, bir kere şapka çıkarılması gereken bir başarıdır. Bu sezon da, üzerine ekleyerek gidiyoruz.

Sezonsal fantezilerle, koç harcamak, bu projenin ayağına kurşun sıkmak demektir. Bu taraftara yeniden basketbolu hatırlatan adamdır Oktay Hoca. Kızabilirsin, eleştirebilirsin ki, dön ilk sayfaları oku, nasıl eleştirdiğimi görürsün. Ama kalkıp, bu adamı aklı selim eleştirmek yerine, tabiri caizse saldırmanın mantığı ve izahı yoktur.

Kadro iyiden kastım bu lig içindir.Bu kadro fenerin kadrosundanda,efesin kadrosunda bence çok önde.Beşiktaştanda asla geri değil.

Doğrudur mahmudi proje adamıdır projenin ilk etabı euroligde her yıl istikrarlı yer almakdır.Eğer bu takım finale çıkamassa euroligde yer alamayacaktır ve proje daha işin başında sekteye uğrayacaktır.

Tekrardan belirtim.Uzun zamandır her maçı izliyorum ve bence takım özelliklede son maçlarda çok basit hatalardan,gereken yerlerde gereken müdahaler yapılmadığından maç kaybediyor.

Bu beşiktaşa Türkiye kupasında son 3 saniye 3 sayı öndeyken basit bir faul yapmadığımız için elendik ve bir kupadan olduk

İşallah ben yanılırım ancak mahmudi beni çok endişelendiriyor.Eurolige gidememek her şeyi sil baştan olması demektir

Beşiktaş disiplinli bir takım. Bugün özellikle 2. devrede çok iyi savunma yaptılar ve biz kilidi açamadık. Oktay Hoca bence panikledi ve arka arkaya oyuncu değişiklikleri yaptı. Oyuncuların biri girdi, diğeri çıktı. Bu da özellikle Lakovic, Shumpert ve belki Dedovic gibi skor bulabileceğimiz oyuncuların oyuna ısınmalarını engelledi. Onlar oyuna ısınamayınca da skorda geri kaldık.

Her koşulda Beşiktaş' tan bir kaç gömlek iyi takım olduğumuzu düşünüyorum. Bu kadar dar rotasyonlu yıpranacaklardır. Ancak bizim de onları yıpratacak bir oyun tarzını benimsememiz lazım.

3 maç arka arkaya kaybedecek bir takım asla değiliz. Bu sebeple rahatım. Mutlaka orada maç kazanırız, hatta seriyi orada bitirebilecek güce sahibiz.

Bu sebeple Beşiktaşlılar fazla heveslenmesin, sonunda üzülürler.

onlar bizi nasıl yendiyse bizde onları yenebilirizz hadii aslanlar

maçı izleyemedim antremandaydım.Ayıp etmiş takımımız.Yakışmamış mağlubiyet.Umarım orada bir maçı alırız.

Kimse kusura bakmasın ,bu sezon oynadığımız 5 maçın genelinde Ataman ,Mahmuti ye üstünlük sağlamıştır

Elbetteki bu hocamız için yetersiz olduğu anlamına gelmez,Allah adamı taş yapar ama durum bu

Hemen her maç aynı hataları yapıyoruz,bi sözümde Endere ,ne zaman 28 yaşında kariyerinde 4 şampiyonluk bi dünya milli başarı yakalamış oyuncu gibi oynayacaksın merak ediyorum

Kadromuz çok iyi değil ama Okan abartmamak lazım çokta kötü değil.

Bizi biz yapan bir arada oynamak ve takım halinde savunma yapıp,takım halinde hücum yapmaktı.

Biz takım oyunu oynarsak elit seviyeye yükseliyoruz.

Mesela dün bireysel oynamaya kalktık.Bir ara dedim sahada ülker mi var falan diye.:asd:

Biz takım oyunu oynamak zorundayız nokta.

Bireysele bağlarsak 3-1 kaybederiz net.

Ha takım oyunu oynarsak ve kendi doğrularımızla,kendi sistemimizi uygularsak seriyi 3-1 yada 3-2 alma şansımız var.

Ikide bir derin kadro muhabbeti yapiliyor. Besiktas' in süre alan oyunculari bizimkilerden kaliteli yalniz. Bunu kabul etmek lazim. Skorer bir kadro. Uzun süre almalari da bence bi avantaj. Dezavantaj degil. Erken final oynadigimizi söylemistim zaten. Besiktas bu sene cok iyi isler yapti. Isimiz zor

O kadar çok yanlış eşleşme olduki maçta

Bi ara Erzeg in dibinde Ender vardı pota altında ıslak sopa ile sahaya girerdim salonda olsam

O kadar çok yanlış eşleşme olduki maçta

Bi ara Erzeg in dibinde Ender vardı pota altında ıslak sopa ile sahaya girerdim salonda olsam

Levent abi Shumpert-Erceğ eşleşmeside buna benzer.

Hayır Shumpertı neden Ersin Dağlıya vermiyoruzda ısrarla Erceğe veriyoruz anlamıyorum.

Hem Ersin-Shumpert eşleşmesinde çok boy farkı yok.Biri 2.00,diğeri 2.04.

Bir kaç pozisyon Andrice verdik şut atamadı Erceğ.

Üst Alt