BBL 12/13 H:3 | Anadolu Efes 73-83 Galatasaray MP | Maç Sonucu | 29 Ekim - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 12/13 H:3 | Anadolu Efes 73-83 Galatasaray MP | Maç Sonucu | 29 Ekim

Cevap: BBL 12/13 H:3 | Anadolu Efes 73-83 Galatasaray MP | M.S | 29 Ekim | Lig TV 3

Baştan sona üstündük helal olsun ASLANLAR euroleague takımı olduğumuzu bir kez daha gösterdik :005:

Bu sene şampiyon olacağız inşallah

Cevap: BBL 12/13 H:3 | Anadolu Efes 73-83 Galatasaray MP | M.S | 29 Ekim | Lig TV 3

Efesi yenmemize elbette çok sevindim ama beni daha çok sevindiren, böyle formda ve büyük bütçeli bir takıma 40 dakika boyunca hiç maça ortak olma şansı ve maçı kazanma ümidi vermedik. Resmen ezdik geçtik adamları. Başta Ergin Hoca'ya ve bu takımın kurulmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Efes Pilsen'in konser, afiş, araç kaplama, ürün standlarını vs. biz tasarlıyoruz ve hazırlıyoruz.

İyi insanlar aslında ama kötü oldu koymamız :D Haftaya geldiklerinde makara geçerim :D

Cevap: BBL 12/13 H:3 | Anadolu Efes 68-81 Galatasaray MP | 4.P | 29 Ekim | Lig TV 3

Bırakın bu işleri Hawkins 3 numarada 3 numara gibimi oynuyor ? Oyun kurucu gibimi ? Takımda herkez sağlığına kavuşsun form tutsun yeter, transfere gelirsek en fazla bir tane 4 numara lazım onun dışında sisteme ihanet olur.

hawkins oyun kuruculuk görevini zaman zaman üstlenebilir fakat bu hiç bi zaman gerçek bi oyun kurucu eksikliğini kapatmaz.jamont klasik bi şutör 2 numara açıkça ortada. bu takım böyle de şampiyon olur ama iyi bi delici gerçek bi 1 numara ile muazzam bi takım haline gelebiliriz. bunu ergin hocada görüyordur mutlaka ilerde oraya bi adam alabilir.

Domercant ve Hawkins çok büyük oyuncular.Bu isimlerin önderliğinde bu sezon 3 kupada da en kuvvetli aday biziz.

Bu kadar üstün bir oyun beklemiyordum acikcasi. Gurur duydum. Ilk saniyeden itibaren domine ettik maci.

Efes´in macin hicbir bölümünde en ufak sansi yoktu bize karsi. Müthisti gercekten.

Macvan iyiden iyiye Reislige soyundu artik :)

Kararimi verdim. Formda bir Galatasaray´i Türkiye´de kimse yenemez. Avrupa´da az takim yener

Efes'te Hawkins'i dört farklı kişi savundu sanırım daha doğrusu 4 farklı kişi savunamadı.

Furkan'a helal olsun büyük oynadı Semih denen dangalaktan 10 kat daha büyük oyuncu.

Milan, Dusko'yu ezdi resmen; Dusko üstüne hücumda da bir şey üretemedi orada Gönlüm'ün daha fazla süre alması gerekirdi.

Efes'in dönmeye çalıştığı dakikarda Jamont'ın üçlükleri, Macvan'ın üçlüğü ve pota altındaki boş basketlerin önemi büyüktü.

Allah sakatlık falan vermesin diyorum tekrar önümüz çok açık.

ergin hoca çok iyi seçim oldu. o takımın başındayken güven veriyor insana.

semih tam bir moron kendini howard fln sanıyo heralde. goren 15 yıl nbade oynamıs gelmıs sanar

Efeside feneride bjk yide geçeriz bu sezon çok iyi bi hava var takımda ergin hoca büyüksün :ayatollah:

Maçı izleyemedim ama gerçekten müthiş bu takım net galbiyet almışız helal olsun hawkins reyiz nasıldı

Oktay hocayı pek aramıyor gibiyiz.

Oktay hoca iyi bir sistem kocudur. Ama Ergin hocaya nazaran cok eksigi var.

Oyuncu secimleri iyi degil. Takim kimyasini iyi olusturamiyor.

Ergin Ataman o konuda hepsinden kat kat üstün. Ayrica hepsinden iyi oldugunu bircok kez kanitladi.

Türkiye´nin en basarili kocu Ergin Ataman´dir. Kagit üstünde de öyle.

Üst Alt