BBL 12/13 H:3 | Anadolu Efes 73-83 Galatasaray MP | Maç Sonucu | 29 Ekim - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 12/13 H:3 | Anadolu Efes 73-83 Galatasaray MP | Maç Sonucu | 29 Ekim

Cevap: BBL 12/13 H:3 | Anadolu Efes 73-83 Galatasaray MP | M.S | 29 Ekim | Lig TV 3

Tebrikler Ataman'a ve asil oyuncularımıza.Tebrikler Galatasaray'ım!

Cevap: BBL 12/13 H:3 | Anadolu Efes 73-83 Galatasaray MP | M.S | 29 Ekim | Lig TV 3

Oktay hoca iyi bir sistem kocudur. Ama Ergin hocaya nazaran cok eksigi var.

Oyuncu secimleri iyi degil. Takim kimyasini iyi olusturamiyor.

Ergin Ataman o konuda hepsinden kat kat üstün. Ayrica hepsinden iyi oldugunu bircok kez kanitladi.

Türkiye´nin en basarili kocu Ergin Ataman´dir. Kagit üstünde de öyle.

Yanlış anladın beni dostum. Analizlerin doğru ama benim demek istediğim o değildi.

Malumunuz Oktay hoca gittiğinde yönetime sallayanlar bayağı çoktu.

Yönetim gayet yerinde bir hamle yaparak Ergin hocayı getirdi. :yenieek:

Fanatik sitesinin rezilliğine bak haberi ana sayfaya koymamışlar altlara bi yere koymuşlar , ulan yuh be bu kadar olmaz :mad:

Yanlış anladın beni dostum. Analizlerin doğru ama benim demek istediğim o değildi.

Malumunuz Oktay hoca gittiğinde yönetime sallayanlar bayağı çoktu.

Yönetim gayet yerinde bir hamle yaparak Ergin hocayı getirdi. :yenieek:

Duygusal davrandik dogal olarak, ancak bencede dogru karardi Ergin Ataman. Iyiki gelmis

İlgili başlık kapatılmış mecburen popüler başlık diye buraya yazıyorum ; profil resmimi nereden yükleyebilirim ?

Cevap: BBL 12/13 H:3 | Anadolu Efes 68-81 Galatasaray MP | 4.P | 29 Ekim | Lig TV 3

hawkins oyun kuruculuk görevini zaman zaman üstlenebilir fakat bu hiç bi zaman gerçek bi oyun kurucu eksikliğini kapatmaz.jamont klasik bi şutör 2 numara açıkça ortada. bu takım böyle de şampiyon olur ama iyi bi delici gerçek bi 1 numara ile muazzam bi takım haline gelebiliriz. bunu ergin hocada görüyordur mutlaka ilerde oraya bi adam alabilir.

Hala anlamıyorsunuz hoca fiziksel üstünlük istiyor, Gordon bu konuda en iyi 1 numaradır, şutör filanda değildir geçmişini takip edersen anlarsın en büyük özelliği güçlü penetreleri ve kuvvetidir, siz hala Tutku gibi guard peşindesinizde bu takımda statik bitiren oyuncu yapısı yok bu takımda eline vericeksin oynaycak perdeden çıkacak sokacak tarz skorerler var, sen her topu hücumu yöneten guard alırsan bu takıma Gordon, Hawkins, hatta Domercant'ten o verimi alamazsın, sistem bu !

Sv: BBL 12/13 H:3 | Anadolu Efes 73-83 Galatasaray MP | M.S | 29 Ekim | Lig TV 3

Oh be. Helal olsun aslanlarım

Sendt fra min GT-I9300 med Tapatalk2

Gene soriyim,yahu bu maçın tekrarını nerden izleyebilirim.Bilenler yazsın yahu.:)

Gstv kesin verir de, ne zaman verir acaba?

Tebrikler aslanlar müthiş oldu bu galibiyet :ayatollah:

Ergin Ataman gerçekten Oktay Hoca'dan daha iyi bir hoca, bu bugün çok net bir şekilde anlaşıldı. Daha henüz sezonun başı, ileride her şey değişebilir ama oyuncu kimyasını yaratma konusunda Oktay Hoca biraz geride kalıyor sanırım. Umarım elindeki malzemeyi bu sene Euroleague'te çar çur etmez.

engin sakat mıydı beyler neden süre almadı hiç

Üst Alt