BBL H:27 | F.Ülker 83-80 Galatasaray C.C. | 20 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:27 | F.Ülker 83-80 Galatasaray C.C. | 20 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: BBL H:27 | F.Ülker - Galatasaray C.C. | 20 Nisan | 20.00 | Spormax

bu maçı yardıra yardıra alacağız ve tutku shumpert show bekliyorum jerry johnsnda biraz katkı verirse süper olucak..

Engin Atsür, Mirsad Türkcan, Tarence Kinsey ve Gasper Vidmar; yarınki maçta yoklar. Jasikevicius'un durumu maç saatinde belli olacakmış. Marko Tomas da bugünkü antrenmana çıkmamış.

Çok sakatları var ama ondan önce Ömer Onan'ı nasıl savunacağımız çok önemli. Ömer ile Ukic savunmasını iyi yaparsak beklemedikleri bir mağlubiyet tattırabiliriz.

Çok sakatları var ama ondan önce Ömer Onan'ı nasıl savunacağımız çok önemli. Ömer ile Ukic savunmasını iyi yaparsak beklemedikleri bir mağlubiyet tattırabiliriz.

İşte bu noktada Evren ve Caner´in bu kadar formsuz olması beni ürkütüyor.Özellikle Evren dökülüyor.

Ki eğer bu maçı kazanırsak haftaya Fener'in Efes ile oynayacağını da varsayarsak lider olma şansımızbile var. Umarım herşey istediğimiz gibi gider.

Engin Atsür, Mirsad Türkcan, Tarence Kinsey ve Gasper Vidmar; yarınki maçta yoklar. Jasikevicius'un durumu maç saatinde belli olacakmış. Marko Tomas da bugünkü antrenmana çıkmamış.

Güzel haber. Birde hakem maci tarafsiz yönetirse(hic sanmiyorum) maci kazaniriz.

heralde mağlup oluruz.ama kazanırsak haftaya efesle oynayacak bunlar.seriyede önde başlarız.şampiyonluk bu maçtan geçiyor diyebiliriz.

Sezonu kapatan Mirsad ve Engin yoklar, Vidmar & Kinsey de oynamayacak. Tomas kasik sakatligi yuzunden idmana cikmadi.Bursa deplasmanına götürülmeyen Saras ve Emir'in hafif sakatlıkları var ama maçta oynamaları bekleniyor.Can İşbakan cumhuriyeti gazetesi basketbol editörü basketdergisi sitesinin sahibi kendi twitterdaki mesaji......

Stres olacak taraf kesinlikle Fenerdir.Biz rahatız yenilsekte cok sey kaybetmeyiz ki kazanirsak fb karsısnda 1 0 onde baslicaz playoffta eslesirsek.

Taraflı hakem ve çirkef taraftarı geçersek kazanırız diyorum

saha ici cirkeflikleri saymıyorum

Rancik ve Jerry'nin performansları maçın sonucunu belirleyecek. İkisi de son dönemlerde iyi. Maçın başında Jerry ile oynadığımız dönemde skoru başa baş götürürsek Tutku ile vurur geçeriz. Andric ve Ermal'in faul problemine girmemesi lazım tabi.

Hakem var beyler, dolayisiyla mac Fenerin diyorum.

Rancik ve Jerry'nin performansları maçın sonucunu belirleyecek. İkisi de son dönemlerde iyi. Maçın başında Jerry ile oynadığımız dönemde skoru başa baş götürürsek Tutku ile vurur geçeriz. Andric ve Ermal'in faul problemine girmemesi lazım tabi.

Katılıyorum artı olarak, Shumpert'in ceza kesecek üçlüklerine çok ihtiyacımızı olacak. Beşiktaş, Sinan Erdem'de bunları yenerken üçlükler sayesinde kazanmıştı.

Üst Alt