BBL H:27 | F.Ülker 83-80 Galatasaray C.C. | 20 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:27 | F.Ülker 83-80 Galatasaray C.C. | 20 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: BBL H:27 | F.Ülker 83-80 Galatasaray C.C. | 20 Nisan | Maç Sonucu

Fb ile oynadığımız son iki maça bakıyorum

Fowles ve Jerry hataları vardı..Alabileceğimiz maçı verdik..

Spormaxda yanlı çıktı...Spiker ve Yorumcu deli etti beni..Faul yokmuş..Ulan fb'ye gelince görmessiniz.

Yorumlar direk yanli. Alistik ama

Ayrica son saniye ataklardaki hatalar inanilir gibi degil.

Johnson fazla yere egiliyor drippling yaparken abartiyor derken icine etti en sonunda

ISIL VE JERRY

ikiside gaurd ikiside yetersiz ikiside son saniyede maci Fenerbahceye verdi..

Bu arada, belirtmeden geçemeyeceğim. Fener taraftarı kadar rezil bir taraftar yok. Hiç baskı altına alamadılar bizi, ıslık bile çalamıyorlar.

Ya bizim her takimda (basket, futbol, voleybol, erkek, kadin,....) herseyin içine eden bir gerizekali olmak zorundami?

Oktay Mahmuti ile uzun sureli calisip iyi uzunlar alindi mi bu takima(ozellikle Turk) sampiyon olur. Mesela sadece Ersan Ilyasova olsa ekipte direk alirdik. Tabi o kalitede oyuncu gelir mi ayri konu.

En iyi oyuncularimiz:

Rancik

Evren

Tutku

Andric

Hayal kirikligi :

Jerry Johnson (son topa kadar iyidi ama maci verdi iste, bu yeterli bi sebep)

Josh Shipp (defansta kötüydü. Hucümda zaten kötü kendisi,iyice berbatti bugün)

Shumpert

Haluk

Ermal (cok atis kacirdi. Zaten sonradanda oyuna girmedi hic)

Az süre alan Sertacta fena degildi.

Renkdaşlar oyuncular ile ilgili sözlerinize lütfen dikkat edin..Bizim angutlardan farkımız var.

Bu arada, belirtmeden geçemeyeceğim. Fener taraftarı kadar rezil bir taraftar yok. Hiç baskı altına alamadılar bizi, ıslık bile çalamıyorlar.

8.000 tane hıyar vardı işte, ilk yarıda Abdi İpekçi'de koyduğumuz maçtaki taraftara bak bir de bunlara bak.

Ülker Arena 4 ay sonra açılıyor , akustik olarak Avrupa'nın sayılı salonlarından biri olacak sanırım , pota arkası tribün uzaklığı 2.75

Şu maçın kadrosuna Melih alınsaydı keşke, son üçlük ona bırakılabilirdi. Ondan iyisi yok üçlük konusunda bu takımda.

Ülker Arena 4 ay sonra açılıyor , akustik olarak Avrupa'nın sayılı salonlarından biri olacak sanırım , pota arkası tribün uzaklığı 2.75

Ee? Pota arkası uzaklığından çok korktu tüm bunu okuyanlar şimdi.Yunan taraftarlardan farkınız yok.Fener taraftarının alayı hırbo.

Turgay Bey 90'lı yıllarda Abdi İpekçi'deki Fenerbahçe - Galatasaray maçlarını bilirmisiniz ?

Helal olsun oyuncuların mücadelesine. Jerry nin yerine iyi guard almış olsaydık şampiyonluğun en büyük adayı olurduk.

Ben korku anlamında söylememiştim , neyse :) Yunan taraftarlarının salon sporlarında Avrupada eşi benzeri yok , belki biraz partizan taraftarı olabilir ,

Ee? Pota arkası uzaklığından çok korktu tüm bunu okuyanlar şimdi.Yunan taraftarlardan farkınız yok.Fener taraftarının alayı hırbo.

Ben korku anlamında söylememiştim , neyse :) Yunan taraftarlarının salon sporlarında Avrupada eşi benzeri yok , belki biraz partizan taraftarı olabilir ,

Üst Alt