BBL H:29 | Olin Edirne 76-75 Galatasaray C.C | 30 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:29 | Olin Edirne 76-75 Galatasaray C.C | 30 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: BBL H:29 | Olin Edirne 76-75 Galatasaray C.C | 30 Nisan | Maç Sonucu

Maçın kaybedilme yeri yediğimiz bloklar çok blok yedik... savunma ile son saniye deki üstünlüğümüzü savunmamızda ki sezon basından beri yaptıgımız tek hata ile kaybettik

Canları saolsun Aslanlarımın hiç sorun değil playoff da vurup geçeriz....

Ben hâlâ Rancikin Caneri boş bıraktıgı pozisyonda ne düşündüğünü merak ediyorum

Ben hâlâ Rancikin Caneri boş bıraktıgı pozisyonda ne düşündüğünü merak ediyorum

seubutis top almasın diye show up yaptı geri dönemedi tabii ki, benim anlamadığım son faul hakkımız vardı ve neden kullanmadık (faul hakkımız dolmamıştı yanılmıyorsam)

edirne 1-0 öne geçsede nollur geçmese nolur. Eleriz

ya arkadaş sezon içinde 2 maçta da yenildğin takımı 3 kez üst üste yeneceğinizden nasıl bu kadar eminsiniz acaba ? 3. olup beşiktaşla eşleşmek en mantıklısı, 2. olup euroleague falan gideceğimizi mi düşünüyorsunuz acaba ?

Mantıklı ama ahlaklı değil.Karakter meselesi bu,Bizim takıma ve Oktay Hocaya da yakışmaz bu.Düşünülmesi bile söz konusu değil.

bazı arkadaşlar elenip bjk ile eşleşelim demişler gerçekten çok ilginç, şampiyon olalım diyoruz ama ligi 7. bitiren bi takımdan mı çekiniyoruz yapmayın ya.. sezonun ilk maçında biz de çok fazla sakat vardı 3 kere üst üste mağlubiyet aldığımız dönemdi hatırlarsanız, bu maçı da herkes gördü.. oktay hoca gerekli çalışmayı yapar olini geçeriz.. ben bu saatten sonra kesinlikle olin gelsin istiyorum...

ya arkadaş sezon içinde 2 maçta da yenildğin takımı 3 kez üst üste yeneceğinizden nasıl bu kadar eminsiniz acaba ? 3. olup beşiktaşla eşleşmek en mantıklısı, 2. olup euroleague falan gideceğimizi mi düşünüyorsunuz acaba ?

Sen beşiktaş ile oynayacağımız 2 maçın garantisini ve Fener ile oynayacağımız maçlardan turu geçebileceğimiz mi zannediyorsun?

Beşiktaş ile oynamaktansa Olin'i 3 maçta olmayı yeğlerim.

jerry jonson - joshua shipp - radoslav ranchik

bu 3 lünün yerine 1-3-5 numaralara oyuncu almalıyız. (birde efesten sinan güler)

BEN bu hakemlerin varya töbe.. ulan acaba benmi abartıyorum diyorum. erman kurtoglu orda naptıda faul verdi bu seref yoksunları. daha bastan bizim uzunları attırma peşindeydiler zatenn. son saniye yedigimiz basket skandaldır. ulan arada 1 sayı fark var hepsi dısarıyı tutuyor. caner denen adam 2 dakka top oynayıp mac kazandırıyor. 2 tane 3 lük atıyor ve son saniye basketi atıyor..

Mantıklı ama ahlaklı değil.Karakter meselesi bu,Bizim takıma ve Oktay Hocaya da yakışmaz bu.Düşünülmesi bile söz konusu değil.

şimdi baktım da son hafaki maç çok kritik hale gelebilir tofaş-antalya maçının sonucuna göre, haklısın bunu yapmamalıyız, ama olin bizi elerse de çok şaşırmayın derim 1-0 başladığı seride

Sen beşiktaş ile oynayacağımız 2 maçın garantisini ve Fener ile oynayacağımız maçlardan turu geçebileceğimiz mi zannediyorsun?

Beşiktaş ile oynamaktansa Olin'i 3 maçta olmayı yeğlerim.

3. olduğumuzda yine fenerle finalde oynuyoruz, üstelik beşiktaşla evimizde başlayacağız maçlara, inşallah olin serisinden sonra bu mesajlarınızda haklı olan siz olursunuz, ben haksız çıkarım

jerry johnson kadar bos bi oyuncu görmedim demicem tonla varda onların 1 tanesinin bizde olması kötü oldu. adam 3 tane bosken 3 lük kacırıyor. caner denen adam ilk defa girdigi macta 2 tane 3 lük atıyo varmı böyle birşey.. birde 9- 10 tane blok yedik hemde pota altında. bu 18 20 sayı demek hadi kacırma durumlarınıda düsünürsek 15 sayı demek. bukadar blok hyenmezki. sertac denen arkadasta ne yazıkki hic bir halt yok. daha zıplayamıyor bile..

Mactan yeni geldim şuan eve şunu soleyım Ermal resmen hakemler tarafından 5 ledi son pozısyonda benchın arkasındayım orda suc Rancıkın degıl Evrenindi hoca switch yapın dedi perdelerde Rancik dısardaki adamı alınca Evren kımı alıcagını sasırdı ve bos kaldı caner yazık oldu.

Beşiktaş maçında oldu ya 1 maç kaybettin , sonra ki 2 maç Akatlar'da Ergin Ataman'a karşı. Hala diyorum biz Olin'i 1-0 dan eleyebiliriz. Bugün çok ekstra katkılar verdiler. Her maç böyle oynayacaklarını zannetmiyorrum.

oha ya böyle bi şey beklemiyordum şu son saniye de kaybettiğimiz maçlara yazık valla geçen seneden beri

Hangi maclar nerede ve hangi sirayla olur (Olin ile playoff ta oynarsak)?

Beşiktaş maçında oldu ya 1 maç kaybettin , sonra ki 2 maç Akatlar'da Ergin Ataman'a karşı. Hala diyorum biz Olin'i 1-0 dan eleyebiliriz. Bugün çok ekstra katkılar verdiler. Her maç böyle oynayacaklarını zannetmiyorrum.

galibiyetleri tesadüf değil. ilk maçtada bize karşı harika oynamışlardı

Banvit gibi bir takıma karşı saha avantajımız varken niye verelim? Rahat olur 3-1 bizim seri.

Hangi maclar nerede ve hangi sirayla olur (Olin ile playoff ta oynarsak)?

Abi 2. olursak playoff'larda Olin ile karşılaşır ve 1-0 geriden başlarız. İlk maç içerde olur diğer ikisi dışarda.

Haftaya yenilip 3. olursak beşiktaş ile karşılaşırsak 1-0 önde başlarız ve ilk maç içerde diğer ikisi dışarda.

Edit : düzelttim.

Üst Alt