BBL H:29 | Olin Edirne 76-75 Galatasaray C.C | 30 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:29 | Olin Edirne 76-75 Galatasaray C.C | 30 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: BBL H:29 | Olin Edirne 76-75 Galatasaray C.C | 30 Nisan | Maç Sonucu

[video=youtube;aHiDt_EXCFs]https://www.youtube.com/watch?v=aHiDt_EXCFs[/video]

maçtan ufak bir video ..

çekim bana ait .

Bu maçın bizim açımızdan çok daha önemli olduğu belliydi.Daha baştan çok sert oynamalıydık.Ama sanki onların ölüm-kalım maçıymış havası oldu.Ben bunu anlayamıyorum.İlk maçta yenilen biziz ve bizle eşleşen bir takıma karşı işi son saniyelere getirirsen olacağı budur.Bu sene bütün branşlarda bütün hedef maçları kaybettik.Demek ki "hedef" özellikli oyuncularımız yok.

Bu maçın bizim açımızdan çok daha önemli olduğu belliydi.Daha baştan çok sert oynamalıydık.Ama sanki onların ölüm-kalım maçıymış havası oldu.Ben bunu anlayamıyorum.İlk maçta yenilen biziz ve bizle eşleşen bir takıma karşı işi son saniyelere getirirsen olacağı budur.Bu sene bütün branşlarda bütün hedef maçları kaybettik.Demek ki "hedef" özellikli oyuncularımız yok.

Alakası yok, onlar için çok daha önemliydi bu maç. Biz onları şu anda da her türlü eleyebiliriz ama seri 0-0 olsa onlar için şans kalmaycaktı. Tüm hedef maçlarını kaybettik? Mesela 2.Efes Pilsen maçı, ilk Fenerbahçe maçı Beşiktaş maçları, kupadaki Edirne maçı bunlar hedef maçı değil miydi? Hepsi birbirinden önemliydi.

Cevap: BBL H:29 | Olin Edirne 27-26 Galatasaray C.C | 30 Nisan | 2.Çeyrek

Seimone Augustus bugun dogum gunu butun twitter hesabi olanlar mesaj yollasın lutfen bende gsbasket teki arkadaslardan ogrendim onumuzdeki sezon bizle olması lazım bu oyuncunun COK ONEMLİDİR...

tek tek thank you yazmış herkese .. ben de yazdım bakalım ters tepmesinden korkuyorum kadın bıkmıştır :p

Son maç Antalya' ya yenilip 3. olup Beşiktaş ile eşleşmek son derece mantıklı geliyor bana.

Bugun yasananlardan sonra galatasaray'in bu sezon kİ son kalesİ olan erkek basketbol takimimiza playofflar boyunca sahİp Çikalim.

Haftaya Olin, Efes'i yenerse (ki bilerek fark yiceklerdir)

Mersin, BJK'i yenerse

Galatasaray ve Banvit maçlarını kazanırsa Olin, Banvit ile eşleyip cok feci ....... olur.

Yarı finalde ne yapacağız,?Banvit Olin'den 3 model büyük bir takım. Onlara karşı saha avantajımız varken niye verelim?

2. olup Olin ile eşleşirsek ve elersek yarı finalde BJK-Banvit maçının galibi ile oynarız, 3. olup BJK ile eşleşirsek elediğimizde yarı finalde Olin-Banvit maçının galibi ile oynarız. Yani büyük ihtimalle yarı finali her türlü Banvit ile oynarız. Çeyrek finale 1-0 geride başlamaktansa, 1-0 önde başlamak bence daha mantıklı.

2. olup Olin ile eşleşirsek ve elersek yarı finalde BJK-Banvit maçının galibi ile oynarız, 3. olup BJK ile eşleşirsek elediğimizde yarı finalde Olin-Banvit maçının galibi ile oynarız. Yani büyük ihtimalle yarı finali her türlü Banvit ile oynarız. Çeyrek finale 1-0 geride başlamaktansa, 1-0 önde başlamak bence daha mantıklı.

Banvit kesin zaten, ama saha avantajımız sayesinde ilk 2 maç bizim sahamızda olacak. Eğer 3.olursak ilk 2 maç deplasmanda.

yaw bırakın bugun maca baktim hakem hataları coktu hele sertacin basket faulu yiyip hucum foul verip 3luk yedigimiz anda kaybetcegimizi anladım ikincisi adamlar cok yuksek yuzdeyle attilar biz haftaya antalyayi yeneriz 2 ci oluruz olininde deplasmanda 2 kere ust uste yenerek eze eze yari finale cikariz sadece bugun cok buyuk haksizlik oldugu icin isyan ediyoruz...

Üst Alt