BBL Yarı Final | F.Ülker 3-0 Efes Pilsen | F. Ülker Finalde! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL Yarı Final | F.Ülker 3-0 Efes Pilsen | F. Ülker Finalde!

Cevap: BBL Yarı Final | F.Ülker 3-0 Efes Pilsen

eger bu kerem tunceri milli takıma gidip tutku gidemesse yazıklar olsun. hatta enderle kerem birtane tutku etmezler. kerem tuncerinin işi bitmiş.

Efes 7 kişilik FB rotasyonuna direnemedi.Birde Kaan Kural Galatasaray EL´e gitmesin diye mıy mıylıyor.EL´de oynayan takımımızda meydanda.

Pota altı konusunda onlardan çok üstünüz.Ermal yine Oğuz ve Kaya´yı ezer.Tek korkum diri olmaları.Saha avantajı falan hikaye,Fb taraftarı öyle izliyor sadece maçı.Sayı oluncada oleey diye fırlıyorlar.

Bu sene ilk maçtaki gibi savunma yaparsak saha avantaji fln hikaye aga, haklisin. Deplasmanda bir maç alip kendi taraftarimiz önünde isi bitirmeliyiz. Ve herkes katki yapmasi gerekecek. Rancik yine 0 sayi 0 ribaunt 0 assistle oynarsa isimiz zor.

Bu sene ilk maçtaki gibi savunma yaparsak saha avantaji fln hikaye aga, haklisin. Deplasmanda bir maç alip kendi taraftarimiz önünde isi bitirmeliyiz. Ve herkes katki yapmasi gerekecek. Rancik yine 0 sayi 0 ribaunt 0 assistle oynarsa isimiz zor.

Birde Jerry Johnson´un dağıtırım ortalığı ulan deyip saçma sapan tercihler yapmaması lazım.

Cevap: BBL Yarı Final | F.Ülker 3-0 Efes Pilsen | F. Ülker Finalde!

Maçtaydım. F.Bahçe taraftarının şerefsizliğini birkez daha gördüm. Sahaya resmen dolu su şişesi attılar ve az daha Ender'e isabet ediyordu. Üstelik taraftarlar da hakemleri inanılmaz baskı altına aldılar. Olur olmaz herşeye teknik faul çaldılar. Hakem Efes'e faul çalınca, hakemin başına hemen Preldzic ve Ömer Onan dikiliyor ve carcar ötüyorlar. Ama onlara teknik faul yok tabi. Ender'e bariz bir şekilde çelme takıyorlar ve yere düşüyor haliyle, ama hakem steps veriyor. :) Hemen önümdeydi Ender ve hakem. Ender hakeme; ''Hocam gel pozisyonu tv'den izleyelim'' diyor, ama hakem oralı bile olmuyor. :) Kısacası çok büyük hatalar yaptılar bana göre.

maçtaydım. F.bahçe taraftarının şerefsizliğini birkez daha gördüm. Sahaya resmen dolu su şişesi attılar ve az daha ender'e isabet ediyordu. Üstelik taraftarlar da hakemleri inanılmaz baskı altına aldılar. Olur olmaz herşeye teknik faul çaldılar. Hakem efes'e faul çalınca, hakemin başına hemen preldzic ve Ömer onan dikiliyor ve carcar ötüyorlar. Ama onlara teknik faul yok tabi. Ender'e bariz bir şekilde çelme takıyorlar ve yere düşüyor haliyle, ama hakem steps veriyor. :) hemen önümdeydi ender ve hakem. Ender hakeme; ''hocam gel pozisyonu tv'den izleyelim'' diyor, ama hakem oralı bile olmuyor. :) kısacası çok büyük hatalar yaptılar bana göre.

FENER MACINDA NE ISIN VAR OLM SENIN!!!!!111!!!!!

lol

O değilde FB-Efes maçları çok keyifli ve çekişmeli oluyor. Bugün bende maçtaydım. Özellikle son çeyrek harikaydı.

Üst Alt