BBL Yarı Final | F.Ülker 3-0 Efes Pilsen | F. Ülker Finalde! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL Yarı Final | F.Ülker 3-0 Efes Pilsen | F. Ülker Finalde!

Cevap: BBL Yarı Final | F.Ülker 3-0 Efes Pilsen | F. Ülker Finalde!

Ulan Efes bari 3-2 felan yenilseydin adamlar finale kadar iyice dinlenmiş olacaklar.

Maçtaydım. F.Bahçe taraftarının şerefsizliğini birkez daha gördüm. Sahaya resmen dolu su şişesi attılar ve az daha Ender'e isabet ediyordu. Üstelik taraftarlar da hakemleri inanılmaz baskı altına aldılar. Olur olmaz herşeye teknik faul çaldılar. Hakem Efes'e faul çalınca, hakemin başına hemen Preldzic ve Ömer Onan dikiliyor ve carcar ötüyorlar. Ama onlara teknik faul yok tabi. Ender'e bariz bir şekilde çelme takıyorlar ve yere düşüyor haliyle, ama hakem steps veriyor. :) Hemen önümdeydi Ender ve hakem. Ender hakeme; ''Hocam gel pozisyonu tv'den izleyelim'' diyor, ama hakem oralı bile olmuyor. :) Kısacası çok büyük hatalar yaptılar bana göre.

Kerem Tunçeri: Hakemlerin bize olan tavırlarından, özellikle de bana olan tavırlarından dolayı çok rahatsızım.

Reis konuşmuş. Benim belirttiklerimi aynen söylemiş o da. Final serisinde (Banvit'i elersek) aynısı bizim başımıza gelmez İnşallah.

F. Ülker-G. Cafe Crown finali ülke basketboluna çok şey katacaktır. Eğer futbol fanatiklerinin nefret kusmasına bir şekilde engel olunursa basketbolun başına gelebilecek en güzel şey bu final olur.

Sinan'a teknik faul aldiran iki kelime : Neden korkuyorsunuz ?

Üst Alt