Bedelli Askerlik - Sayfa 158 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bedelli Askerlik

Ankara-çankaya balgat da yaptım. Rütbeli'nin çok olduğu bir yer çok sıkıntı yaşadığımız zamanlar da oldu ama Allah'a şükür bitirdik. Komutanlar'ın bi lafı vardı paşa görüyorsunuz oğlum siz seçilmiş kişilersiniz bu herkese nasip olmaz derlerdi. Milleti öyle gazlarlardı. 😂 Bu muhabbet ne zaman geçse cem Yılmaz'ın galaksi muhabbeti aklıma gelir.

ne var ne yok ne yapmalıyız falan zart zurt
anlatırsan laykımı basarım

Teslim olacağın gün öğleden sonra 13.00 gibi nizamiyeye giriş yaparsan muhtemelen 7. veya 8. bölüğe düşüyorsun. Bu bölüklere prensesler bölügü diyorlar ben 7. bölükteydim o tavsiyeye uydum 7'ye düştüm

Komutanlar çok iyi insanlar, kurallara fln uyarsan bi sorun yaşamazsın

Askeri malzeme satan bir yer var kantinin yanında, tişört boxer vs. aklina ne geliyorsa her şey var orada satıyorlar, ben boşuna tonla tişörtle gittim

Kulaklık götürmeyi sakın unutma, kulaklık alabilecegin bir yer yok içerde, radyo dinlersin zaman geçer

Futbola biraz uzak kalmak insani geriyor ama kogusunda futboldan anlayan bir ahbabın olursa maclari radyodan vs. dinliyorsunuz bayağı bir keyifli oluyor

İlk hafta sağa dönüş sola dönüş, tekmil verme eğitimiyle geçiyor
İkinci hafta silah kullanımı, silahla esas durus vs. bunlarla geçiyor
Üçüncü hafta yemin töreni hazirligiyla geçiyor

Eğitimde zorlayici bir sey yok ama soğukta dışarıda beklemek hasta ediyor insani, bizim bölükte herkes hastaydı 15-20 gün

Yağmur yağmadığı sürece eğitime devam ediyorlar, yağmur yağdıgı zaman bizi çıkarmıyorlardı dışarı koğuşta takılıyorduk

Koğuşlar 8 kişilik, ters bi adama denk gelmezsin ztn bedellide, en azindan hiç görmedim ters bi adam ben

Şimdilik aklima gelenler bunlar üstad, sormak istedigin bir sey varsa sorabilirsin

Teslim olacağın gün öğleden sonra 13.00 gibi nizamiyeye giriş yaparsan muhtemelen 7. veya 8. bölüğe düşüyorsun. Bu bölüklere prensesler bölügü diyorlar ben 7. bölükteydim o tavsiyeye uydum 7'ye düştüm

Komutanlar çok iyi insanlar, kurallara fln uyarsan bi sorun yaşamazsın

Askeri malzeme satan bir yer var kantinin yanında, tişört boxer vs. aklina ne geliyorsa her şey var orada satıyorlar, ben boşuna tonla tişörtle gittim

Kulaklık götürmeyi sakın unutma, kulaklık alabilecegin bir yer yok içerde, radyo dinlersin zaman geçer

Futbola biraz uzak kalmak insani geriyor ama kogusunda futboldan anlayan bir ahbabın olursa maclari radyodan vs. dinliyorsunuz bayağı bir keyifli oluyor

İlk hafta sağa dönüş sola dönüş, tekmil verme eğitimiyle geçiyor
İkinci hafta silah kullanımı, silahla esas durus vs. bunlarla geçiyor
Üçüncü hafta yemin töreni hazirligiyla geçiyor

Eğitimde zorlayici bir sey yok ama soğukta dışarıda beklemek hasta ediyor insani, bizim bölükte herkes hastaydı 15-20 gün

Yağmur yağmadığı sürece eğitime devam ediyorlar, yağmur yağdıgı zaman bizi çıkarmıyorlardı dışarı koğuşta takılıyorduk

Koğuşlar 8 kişilik, ters bi adama denk gelmezsin ztn bedellide, en azindan hiç görmedim ters bi adam ben

Şimdilik aklima gelenler bunlar üstad, sormak istedigin bir sey varsa sorabilirsin
teşekkürler reis gitmeğe doğru aklıma bir şeyler gelirse sorarım

ne var ne yok ne yapmalıyız falan zart zurt
anlatırsan laykımı basarım

oku renktaş manyak bi doküman

oku renktaş manyak bi doküman

kendisine bunu demek isterdim

Üst Alt