Belhanda: "Bu takımda 2 kez şampiyon oldum çok mutluyum" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda: "Bu takımda 2 kez şampiyon oldum çok mutluyum"

Bu kadroda öncelikli sorun orta saha hattıdır. Daha yeterli bir orta saha ile Eren bile iş yapardı. Bu noktada Terim' in sorunu doğru teşhis edemediği kanaatindeyim...

Belhanda' nın dahil olduğu bir orta saha hattını adam etmek çok zor. İyi paraya gitmesi mümkünken yolları ayırıp işimize bakmalıyız; vazgeçilmez tek bir özellik göremiyorum bu adamda, defolarını ise say say bitmez!...

Takimi begeniyorum ve nedense diagne disinda hangi topcuyu satsak yerini ayni paraya tam dolduramayiz gibi geliyor

Takim iskeletimiz guzel ve bence bozmamaliyiz
Babel’in bonservissiz gelecegini dusunursek, bir de bonservissiz bir golcu bulalim
Ardindan diagneyi satip ndiaye ve onyeyi tekrar kiralayalim, kalacak parayla da yedek kulubesini doldurmaya abanalim

Takimi begeniyorum ve nedense diagne disinda hangi topcuyu satsak yerini ayni paraya tam dolduramayiz gibi geliyor

Takim iskeletimiz guzel ve bence bozmamaliyiz
Babel’in bonservissiz gelecegini dusunursek, bir de bonservissiz bir golcu bulalim
Ardindan diagneyi satip ndiaye ve onyeyi tekrar kiralayalim, kalacak parayla da yedek kulubesini doldurmaya abanalim
Galatasarayımızın kaç maçını 90 dk seyrettin bu sezon?...

Vallah bu adam 10 numara için düşünülüyorsa acilen gitmeli. Haa başka sistemde normal mücadeleci ortasaha olarak kalabilir. Bu adamdan 10 numara hariç herşey olur

Gesendet von meinem VOG-L29 mit Tapatalk

Vallah bu adam 10 numara için düşünülüyorsa acilen gitmeli. Haa başka sistemde normal mücadeleci ortasaha olarak kalabilir. Bu adamdan 10 numara hariç herşey olur

Gesendet von meinem VOG-L29 mit Tapatalk
Kral adam 10 numara degilim o rolde de oynamıyorum diye her roportajda bizim anlamamakta israr eden taraftarlara açıklıyor olayi. Koy önüne ya da yanina yaratıcı biri bak nasıl takim cosuyo

HTC 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kinghanda bu sezon transfer bütçemize ciddi bir katkı sağlayıp ayrılacaktır gibime geliyor üstad 2 sezon şampiyon yapıp takımı zaten sırtladı, artık aldığımız paranın yarısı verilmez safsatasını bitirme zamanı.

Nereye yolladın hemen yav, Kralın daha yapacak çok işi var daha yeni başlıyoruz.
Valla kalırsada mutlu olurum gidersede, çünkü bu adam kötü sonuç geldiği an yine ilk günah keçisi olacak taraftarın büyük kısmının içi boş bir algısı var ve bu adamın kıymetini gidince baya anlayacaklar. Umarım kalırsa yine iyi oynamaya devam eder gidersede yerini doldururuz.

Üst Alt