Benzine 13 Kuruş Zam! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Benzine 13 Kuruş Zam!

Orada da senin gonderdigim linkleri incelememis olmani degerlendirecegiz elbet , bir onceki mesajinda "bahsettiğim o dönem petrol varil fiyatının dip olduğu dönemler ocak şubat mart dönemleri." demissin

sen yolladigim seyi bir lutuf olarak gorup incelesen bunu yazmazsin ,

18 ocak fiyat 29
22 subat 34
28 mart 39

yani senin dip yaptigini soyledigin 3 ayda yaklasik 33% luk artis olmus . Bunun fiyatlara yansimamasi mi gerekiyor ? 50 kere yazdim , trend e bakacaksin gunluk haftalik degil

9 aylik sure belirttin rakamlari ile yazdim . gariplik var mi yok

simdi zaman araligini 3 aya indirdin , sirf o 3 ayda bile 33% luk oynamalar var . elbette yansiyacak

diger anlatmayi basaramadigim konu , kur 3 kurus artinca veya azalinca benzin fiyati 3 kurus artip azalmaz .. cunku kur vergisiz fiyatin aliminda etkin bir kriter , vergi zaten 65% lerde dolaniyor

hakli olunan tek konu otv deki ORAN artisi , onu da ben buldum getirdim , onu elestirelim tamam . gerisi bos muhabbetten oteye gitmiyor

"
ocaktan haziran dönemine kadarki benzin zamlarını ne yapacağız süper zeki insan sinan çok bilmiş?"

ocakta 30 larda gezinen petrol 50 ye cikmis haziranda .. INCELE artik once de oyle konusalim baydim cidden

hmmmm yani kurda trende bakmayacaksın ama iş petrol varil fiyatına gelince trende bakacaksın anladım :D sen harbiden uçmuşsun ciddi anlamda ülke gerçeklerinden falanda çaktığın yok.Kendine göre bir değişken belirle sonrada istediğin gibi rakamları ey bük tamda mevcut zihniyetin kafası ama burada para etmiyor maalesef.

hatta iyi araştırmamışım 26 dolara kadar ocak ayında düşmüş petrol fiyatı hatta 2015 in ekim döneminden başlayarak düşmeye başlayan dolar 2016 nın ilk 3 ayında sabit bir dalgalanma ile yerinde seyrederken biz yine zam üstüne zam yemişiz.

Ama senin deyiminle indirimde yapılmıştır falan filan boş yapma artık uza.

Son düzenleme:
kapasiten suan itibariyle bu olaylari dogru analiz etmekte malesef yetersiz kaliyor , biraz calisip eksikligini gider , devaminda zamanim olursa sana bir sans daha verebilirim

bu basligi okuyan ve bana karsi veya siyasi takintisi olmayan herkes giris seviyesinde inceleme yapip verdigim linklere baktiginda kendi yargilamasini yapabilir

uzadim

kapasiten suan itibariyle bu olaylari dogru analiz etmekte malesef yetersiz kaliyor , biraz calisip eksikligini gider , devaminda zamanim olursa sana bir sans daha verebilirim

bu basligi okuyan ve bana karsi veya siyasi takintisi olmayan herkes giris seviyesinde inceleme yapip verdigim linklere baktiginda kendi yargilamasini yapabilir

uzadim

senin kapasiteni bu forumda herkesin takdir ettiği kadar takdir ediyorum bende zaten merak etme sana veri veriyoruz onları bile değerlendirmekten acizsin kendi kafana göre rakamları baz alıp kendi kafana göre bazı şeyleri normalleştirmeye çalışıyorsun.Realiteden uzak kendi dünyadan yaşıyorsun sana bugünlük bu kadar ders yeter bir daha karşıma çıktığında dersine adam gibi çalışta gel hadi iyi uykular uyuyabilirsen bu gece.

Sonra birsey söyleyince ben suclu oluyorum.

Hem insanlari geriyor kafa buluyor hem de yukaridan yukaridan bakiyor kendini bir bok saniyor. Senin kapasiteni yesinler kapasitesine tükürdügümün provokatörü.

Sonra birsey söyleyince ben suclu oluyorum.

Hem insanlari geriyor kafa buluyor hem de yukaridan yukaridan bakiyor kendini bir bok saniyor. Senin kapasiteni yesinler kapasitesine tükürdügümün provokatörü.

can o bugün dersini aldı boşver bu gece zaten uyuyamayacak rahat ol buradaki insanları kendi gibi boş sanıyor ortaya koyduğu illüzyonu bizim anlayamayacağımızı sokaktaki koyunlar gibi kandırılabileceğimizi falan zannediyor ama bu forumda herkes biliyor ki 0-6 yaş arasında bile bir çocuğun anlayacağı şeyleri anlayamayacak bir kapasitesi var çok görmemek lazım.

Son düzenleme:

uzadim

Silinsin.

Son düzenleme:
sinanın fakirler ve asgari ücretliler benim ilgi alanıma girmiyor gibi duyarsızca ifadelerinden bende çok rahatsız oldum. GSCimbom gibi Taraftarlar arası sosyal dayanışma platformunda böyle şahsi çıkar temalı irite edici postlar hoş durmuyor. Ama tepki verecek arkadaşlarında biraz daha sağduyulu yaklaşması lazım cezai yaptırımlar karşısında kalabilirler.

benize yapılan zam ileri ekonomiye sahip ülkenin ayrıcalıklarındandır.

ileri demokrasi ile tanışan milletimizi ileri ekonomi ile tanıştıranlara teşekkür ederim.

sinanın fakirler ve asgari ücretliler benim ilgi alanıma girmiyor gibi duyarsızca ifadelerinden bende çok rahatsız oldum. GSCimbom gibi Taraftarlar arası sosyal dayanışma platformunda böyle şahsi çıkar temalı irite edici postlar hoş durmuyor. Ama tepki verecek arkadaşlarında biraz daha sağduyulu yaklaşması lazım cezai yaptırımlar karşısında kalabilirler.

Onu tasvip etmesek de anladık hadi,adam kapitalistin tillahı.Yalnız eskiden alttan alttan yapıyordu bu tepeden bakma işini,üslubunu hiç bozmuyordu.Son birkaç aydır alenen yapıyor artık bunu.Bence irrite edici olan bu.

Bi kez daha Eren Erdemin hakkini teslim edelim:

Medyanız tetikçi, yargınız paketçi, köprü geçiş ücretiniz dolarlı, reisiniz atarlı, sermayeniz Katar'lı, müsteşarınız byLock'çu, kabineniz biatçı, sarayınız kaçak, piyasa tahminleriniz uçuk, Anayasa'nız kaçık, madenleriniz göçük, sağlık sisteminiz bitik, kaşlarınız çatık, istihbaratınız batık.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Günaydin Sinan, Asgari ücret ile calisan insanlar hakkinda yazdiklarini kiniyorum.
Senin umrunda olmaya bilir ama bu ülkeye o insanlarin emekleri ile verdikleri katma deger var, hemde azimsanmayacak derecede.
Sen, ben, hepimiz bundan faydalaniyoruz, ödedikleri vergiler üzerinden yapilan hizmetler olsun, is gücü olarak sunduklari hizmetlerden olsun.
Ve bu insanlar bu ülkede verdikleri emegin karsiligini yeteri kadar alamayan insanlar.
Ne durumda olduklari kisisel olarak umrunda olmaya bilir ama bu duruma bu derece tepeden bakmak, üzücü, hatta yakisiksiz bir durum.
Sinan, bu dünyada hic bir zaman ne oldum demeyeceksin.

Üst Alt