Benzine 13 Kuruş Zam! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Benzine 13 Kuruş Zam!

Benzinin litre fiyatına bu gece yarısından itibaren 13 kuruş zam gelecek. Benzine geçtiğimiz hafta başı da 12 kuruş zam gelmişti.

Yemisim dolarin yukselisini petrol artisini allah askina dunyada en yuksek fiyatla kullanan biz degil miyiz? Her ulkede petrol cikiyor ondan ucuz heralde oralarda.

Oranın ekonomisi iyi değildir. O yüzden ucuza satıyorlar.
Bizim ülkeyi de zatem kıskanıyorlar.

vallah saka maka bir yana'da. Poloya 2-3bin euro bile vermem ben. Eger Polo Türkiyede 90k ise, benim araba 130bin felandir herhalde . Kur sabitlemesi neden yapmiyorlar diyecem'de. Bunlar bilerek araba fiyatlarini yüksek tutuyorlar. Yok MTV'si yok su yok bu. Yerli araba diye tutturmuslar. Yerli arabanin fiyatini düsükden acariz düsünüyorlarsa agir yanilirlar. Cünkü arabayi insa etmek kolay birsey. Asil olay ise arabayi yeni yapmak, yani gelistirmek. Yoksa atiyorum audi , bmw replicasini yapacaklarsa, agir ellerinde patlar hersey. Bunun icinde, dis ülkeler ile kooperasyon yapmalari gerek. Eeee bundada yine import olaylari olacak. Yine kazigi devlet, sana bana sokacak. Ki hangimiz yerli arabayi alir ki ? Mercedes, audi var ken, Marka varken ?

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Sinan Bilgin'i bulup demokrasi haklarimiz cercevesinde kendisine yumurta yagdiralim

topic acmani bekliyoruz reyiz, Hakan'da yaptigin gibi

Motorine geçen Cumartesi günü yapılan 13 kuruş zammın ardından, bu gece yarısından itibaren de benzinin litresine 9-11 kuruş zam geliyor.

Üst Alt