# Berkin Kamil Arslan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Berkin Kamil Arslan

Cevap: #21 Berkin Kamil Arslan

Ya bir de takımda Ufuk Özbek diye biri var Barış Özbek'in kardeşi falan mı acaba benziyor da Barış'a şutları da kaleyi bulmadı daha

Evet o Baris'in kardesi Schalke alt yapisinda oynuyor. Bu haliyle bizden oldukca uzak durur insallah.

Ya bir de takımda Ufuk Özbek diye biri var Barış Özbek'in kardeşi falan mı acaba benziyor da Barış'a şutları da kaleyi bulmadı daha

ufukozbek.jpg

:D

Bu arada ben bugun ki maci izleyemiyorum nereden izliyorsunuz? Bulundugum yerden dolayi FIFA.com maci izlememe izin vermiyor ne yazik ki...

Bu çocuk Arda'dan falan daha yetenekli...

En azından hızlı.

Birde duruşu, topu sürüş stili, saçlar falan tam Messi. :D

Acaip gaza geldim.:D

Rijkaard bu takımda uzun yıllar kalsın, Berkin'i 1-2 sezon sonra ilk 11'de görürüz.:D

Berkin süper oynuyor. Serdar Eylik, Emre Çolak, Berkin Kamil Arslan al sana 3 tane yıldız

berkin seneye bu takımın yıldızı olur emre çolak ve cem sultan off be 3 tane pırıl pırıl yıldız adam seneye ayhanı gönderelim emre çolakı monte edelim çünkü ayhanda şeytan tüyü var kim gelirse formayı ona veriyor acaba şey diye düşünüyorum bu adam antrenörlerin kapısındamı yatıyorr=)

Orta sahamızda ineasta ve xavi gibi adamlar arıyoruz berkin ve emre çolakla bu hedefe çok rahat ulaşırız.

"Teknik Direktör Abdullah Ercan yönetimindeki U17 Milli Takımımız, Birleşik Arap Emirlikleri ile 4 Kasım 2009 Çarşamba günü karşı karşıya gelecek. Enugu şehrindeki Nnamdi Azikiwe Stadı'nda oynanacak karşılaşma TSİ 20.00'de başlayacak."

O zaman Berkin'i izlemeye devam...

Bu cocuk necidir bilmiyorum ama fmde bayern takipte fm diyosa bi bildigi vardır:)

İzliyelim bakalım

tipik kanak oyuncusu driplingi iyi ve süratli. hani 2. yarıda oyuna girererek takıma hareketlendiren oyuncular vardır ya, berkin'de onu seziyorum hep.

ayrıca tam 1 sene büyüğüm aynı ayın aynı günü doğmuşuz :D

Berkin takımızdaki özellikleri ile en iyi kanat oyucusu. Benim alt yapıda Anıl Dilaver ile ileride en çok umut bağladığım oyucu.

şuan kolombiya maçı uzatmalara kaldı ve berkin 88. dakikada falan oyuna girdi. bu maçı televizyon da yayınlıyor benim gibi bir sürü kişi izliyordur. ya takıma önemli katkılar yapıp aklımıza kazınacak ya da umut vaadeden oyuncu olarak kalacak...

Üst Alt