Bernabéu Kupası | Real Madrid 2-1 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 137 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bernabéu Kupası | Real Madrid 2-1 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: Bernabéu Kupası | Real Madrid 2-1 Galatasaray | 24 Ağustos | Maç Sonucu

Hakan Balta yerine Çağlar oynasın.

hic katilmicam, hakan baltayi begenmiyorum tabi ama en azindan ataga kalkarken adam akilli pas verebiliyor, veremiyorsa geriye dönüyor...

caglar gibi ayagina top geldiginde "ulan bu ne, ben bu topla ne yapicagim simdi, neden bana gelirki, anlamam" dercesine durmuyor

B_7789b60ec2726a1774171ecb8ac47548.jpg

Size güveniyoruz aslanlar:tiphat:

hic katilmicam, hakan baltayi begenmiyorum tabi ama en azindan ataca kalkarken adam akilli pas verebiliyor, veremiyorsa geriye dönüyor...

caglar gibi ayagina top geldiginde "ulan bu ne, ben bu topla ne yapicagim simdi, neden bana gelirki, anlamam" dercesine durmuyor

hiç katılmıyorum

balta kadar ağır sol bek dünyada yok

ne hücuma katkısı var, ne de defansa

çağlar ligimizin iyi sol beklerinden biri

bugün de çok iyi oynadı

Birgün Jose Mourinho'u Galatasarayın teknik direktörü olarak görmek isterim.

Fatih Terim'in maç sonucları acıklamalarını gören oldu mu ?

Galatasaray'ın oluşturmaya çalıştığı takımla eskiden olduğu takım arasındaki fark bu maçta açıkça ortaya çıktı. Maçın 2. yarısında Ayhan, Aydın vb. adamlar oyuna girince Melo'nun neden 3,5 milyona oynadığı, Ebue gibi kaliteli ve futbolu bilen bir kanat oyuncusunun oyuna nasıl katkı verebileceğini, Selçuk gibi 1. sınıf yerli oyuncuların takımlarını nasıl zenginleştirebileceğini gördük. Bu proje gelecek yıla bırakılmadan daha da ciddi takviyelerle ilerletilmelidir. Culio neden gitti diye düşünen arkadaşların Galatasaray'ın Melo kalibresinde adamlarla mesafe alacağını görmeli.

kazim iyi oynamadi ama bu adam iyi oynamadigi maclarda bile golde katki yapiyor, hep dikkatimi cekmistir bu olay.

golde pozisyonu yaratan adam kazimdi.

keske daha hareketli olsa, kopuk kopuk oynamasa.

Yanlız sabrinin elinde kupa :D bi garip durmuş

Hiç sevmiyorum ama yedekte olsa kalmalı yahu :D maskot gibi değişik bi adam tamam yetenek düşmanı doğru ama elinden geleni yapmaya çalışıyor.

Ayhanda öyle kimse beğenmiyor ama yüreği ile oynuyor ve yaşlandı ayhan 28 yaşında değil unutmayalım ayhan bu takıma çok emek veren futbolcudur mevcut kadrodaki sabride öyle ha katkı vermedikleri doğru ama yetenekleri belli şimdi sabri orta açabilen isabetli pas atabilen adam geçebilen bir bek olsa.

Sizce bizde bu kadar yıldır kalabilirmiydi

Bakın arda şak diye gitti ama sabri yetenekli olsa bile şak diye gidicek bi adam değil..Yeteneği kadar oynuyor malzeme bu ayhanda öyle keza tamam sevmiyorum ama yerden yere vururken biraz düşünmemiz gerekir

Bu macta Caglari begenen varsa ,futbolu biraksin baska branslarla ilgilensin.Adam kacirma var,ofsayti bozma var,yer tutamama var,5 metre onundeki adama bosken pas atamama var.Rezalet yani elle tutulur tek yani yok.

hiç katılmıyorum

balta kadar ağır sol bek dünyada yok

ne hücuma katkısı var, ne de defansa

çağlar ligimizin iyi sol beklerinden biri

bugün de çok iyi oynadı

bugün hicte iyi oynamadi, sahada sasirmis, yanlislikla girmis bir adam gibiydi ama umarim iyi olur ve sol bekte is yapr.

ben simdi hakan baltayi savunmak istemiyorum, cunku onun en iyi oldugu dönemlerde bile, ofansa katkisi 0 diye elestirmisimdir, son 2 yilda zaten rezildi ama bugun caglar mi, hakan mi deseler, hakan derim.

caglari da anlamak lazim ama, adam birtürlü 5-6 mac üstüste oynayamadi 1.5 yildir, belki oynasa daha iyi duruma gelir. Burda caglarin da sucu yok degil ama, cunku sakatlanip duruyor.

Sabri zeka anlamında eksik bir oyuncu. Zaten oyun zekası olsaydı eğer euro 2008'de çoktan transfer teklifi alıp giderdi. Olmadığı için kaldı. Gönül verdiğin renklere hizmet eden oyuncuyu beğenmek nasıl hakkınsa begenmemekte hakkın. Aşşağılayıcı yorum yapmak istemiyorum ama top ayağında 10sn düşünen adamdan futbolcu olmaz.. Haksızmıyım ?

Üst Alt