Bernabéu Kupası | Real Madrid 2-1 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 138 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bernabéu Kupası | Real Madrid 2-1 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: Bernabéu Kupası | Real Madrid 2-1 Galatasaray | 24 Ağustos | Maç Sonucu

hic katilmicam, hakan baltayi begenmiyorum tabi ama en azindan ataca kalkarken adam akilli pas verebiliyor, veremiyorsa geriye dönüyor...

caglar gibi ayagina top geldiginde "ulan bu ne, ben bu topla ne yapicagim simdi, neden bana gelirki, anlamam" dercesine durmuyor

Haklısın Çağlar'ın çok tuhaf hareketleri var fakat Hakan atak yapmıyor ki.Geri pastan başka bir şey yapmadı bu maçta.Çağlar en azından sol kanatta birkaç tane bindirme yaptı.

Servet'i haddini bilmediğini düşündüğüm ve futbolundan da haz etmediğim için en çok eleştirenlerden biriyim.Ancak sakatlanmasını temenni etmeyi de Galatasaray sevgisiyle bağdaştıramıyorum.Ne kadar kızsak da yerine yabancı alamayacağımıza,ondan daha iyi olduğunu düşündüğümüz yerli alternatifi de olmadığına göre Servet'i onore etmekten başka çaremiz yok.Sonuçta bizim formamızı giyiyor.

2 defa ortasaha oynayınca kötü gözüktü adamı astınız hemen. Size kalsa her hafta 5 oyuncu gönder 5 oyuncu al.

inanilir gibi degil gercekte...

sabri 2 mactir berbat oyniyor, herkesi deli ediyor ama adamla dalga gecenleri, alay edenleri, nefretle yaklasanlara anlam veremiyorum.

bu kafayla biz cok topcu harcariz, cok.

ben çağlarıda hakanıda beğenmiyorum :D şu an en acil transfer bence sol bek

bi forvet (podolski) , bide yaratıcı oyuncu aldıkmı tamamdır

liverpool maçından sonra sabri hakkında yazılanlarla şimdi yazılanlar arasında çok büyük fark var

biraz tutarlı olmak lazım

Bu arada ben geç gördüm haberi galiba. UEFA trabzonsporu Ş.ligine almış renktaşlar.

servet sakatlandı diye sevinenler servet olmazsa gökhan-hakan ikilisinden de haberdardırlar umarım :)

Bu macta Caglari begenen varsa ,futbolu biraksin baska branslarla ilgilensin.Adam kacirma var,ofsayti bozma var,yer tutamama var,5 metre onundeki adama bosken pas atamama var.Rezalet yani elle tutulur tek yani yok.

Renkdaş adamın kumaşı iyi özgüvene ihtiyacı var belçika maçında bu gayet açıktı böyle maçlar oynamak çağlar tarzı özgüvene ihtiyaç duyan adamlar için çok iyi gelecektir üstündeki baskıyı azaltacaktır.Evet iyi oynamadı ama son 10 dakkada gayet kendinden emin durdu defansın solunda..

Kolay geliyor bize her şey karşında ramos var dizlerin titrer zaten fişlenmişsin oynamıyorsun adam daha topa vurmadan 1 hata yaparsam ne olur diye düşünmekten oynayamıyor toptan korkuyor maç içinde takımın yerli düzeyinde selçuk hariç kalanının özgüvene ihtiyacı var hah ama mesela hakan balta için aynı şeyi söyleyemeyeceğim bu adama özgüven iğnesi yap koy sahaya balta yine balta sabri yine sabri ama çağlarda bi kalite var zamanla oturacaktır yektada öyle.

bugün hicte iyi oynamadi, sahada sasirmis, yanlislikla girmis bir adam gibiydi ama umarim iyi olur ve sol bekte is yapr.

ben simdi hakan baltayi savunmak istemiyorum, cunku onun en iyi oldugu dönemlerde bile, ofansa katkisi 0 diye elestirmisimdir, son 2 yilda zaten rezildi ama bugun caglar mi, hakan mi deseler, hakan derim.

caglari da anlamak lazim ama, adam birtürlü 5-6 mac üstüste oynayamadi 1.5 yildir, belki oynasa daha iyi duruma gelir. Burda caglarin da sucu yok degil ama, cunku sakatlanip duruyor.

çağlar bugün çok etkili kanat oyuncularına karşı son derece başarılı oldu

hala balta diyorsan zaten tartışmanın anlamı yok

Bu macta Caglari begenen varsa ,futbolu biraksin baska branslarla ilgilensin.Adam kacirma var,ofsayti bozma var,yer tutamama var,5 metre onundeki adama bosken pas atamama var.Rezalet yani elle tutulur tek yani yok.

aynen

hele bu maca göre caglar iyi diyenlere anlam veremiyorum bende

yazdigin herseyi yapti caglar bu macta.

ama umarim daha iyi olur diyip, abartmamak lazim.

sonucta caflarda bayadir dogru duzgun üstüste 5-6 mac yapamadi hemen hemen 2 yildir.

formda olmadigi ortada yani.

Güzel bi aksamdı önce UEFA tarafından fenerin men edilmesi ,

Daha Sonra Mehmet Ali Aydınlar ve Fenerbahçenin ters düşmesi ,

Fenerin büyük bi ACI yla , ACIBADEM le sponsorluklarını bitirmesi ,

Ardından Dünyanın Bence en iyi oynayan 2. takımı Real Madrid le oynanan mactaki olumlu futbol...

Her günümüz böyle olsa keske .. Ama nerde ..

Bide Su Galatasaraylıyım diyip Galatasaray formasını taşiyan birinin sakatlıgına sevinenler olmasaydı .. Muazzam bi gece olacaktı ama neyse..

Allaha Emanet , Gerçek GALATASARAYLILAR ......

İyi geceler..

Renkdaş adamın kumaşı iyi özgüvene ihtiyacı var belçika maçında bu gayet açıktı böyle maçlar oynamak çağlar tarzı özgüvene ihtiyaç duyan adamlar için çok iyi gelecektir üstündeki baskıyı azaltacaktır.Evet iyi oynamadı ama son 10 dakkada gayet kendinden emin durdu defansın solunda..

Kolay geliyor bize her şey karşında ramos var dizlerin titrer zaten fişlenmişsin oynamıyorsun adam daha topa vurmadan 1 hata yaparsam ne olur diye düşünmekten oynayamıyor toptan korkuyor maç içinde takımın yerli düzeyinde selçuk hariç kalanının özgüvene ihtiyacı var hah ama mesela hakan balta için aynı şeyi söyleyemeyeceğim bu adama özgüven iğnesi yap koy sahaya balta yine balta sabri yine sabri ama çağlarda bi kalite var zamanla oturacaktır yektada öyle.

Benimde gorusum tam tersi.Hakan ve Sabrideki kalitenin yarisi yok Caglarda.Galatasaray'da oynayamaz,Form durumuyla ozguvenle bir alakasi yok..Ayrica Ceyhunu hic saymiyorum .

ceyhundan ben bukadarini bile beklemiyordum.

ceyhun mu, baros özbek mi diye sorsan, 1o kere sorsan, 1o kere ceyhun derim.

sercan saç baş yoldurtur ama en azından birisi bana gollük pas atsın diye beklemez, kendi pozisyonunu üreten bir oyuncu

podolski gelirse sol açığa, engin de yektanın yerine geçer

199891_Galatasaray_SK.jpg

Üst Alt