Beşiktaş, Bruma'yı Kiraladı İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Bruma'yı Kiraladı İddiası

Tudor ntv de %100 futbol programinda Bruma dan bir dunya yildizi olmayacagini o seviyeleri göremeyecegini söylemisti

Bizden Leipzig’e gitti yani guzel bir adim atti Ama sonrasi ne yazik ki gelmedi psv ve Olympiakos simdi de Eger dogruysa bjk

Tudor hakli cikti,zaten oyuncu tercihleri konusunda genelde dogru tercihler yapiyordu

18-19 senedir takip ederim, bruma benim hayatımda en çok heyecanlandığım transferdir. Ne sneijder, ne drogba beni onun kadar heyecanlandırmadı

portekizli olması, u20 dünya kupasında pogba'nın ardından en iyi 2.oyuncu seçilmesi, sporting altyapısı, büyük kulüplerin istemesi vs.

2 ay konuşuldu ve son gün 13milyon verip aldık. Ancak gerek o dönemki yabancı sınırı, gerek sakatlanması, gerekse kendisinin yeterince çalışmaması yüzünden beklenen seviyeye hiç gelemedi

Adamlar Ghezzal fazla para isteyince Bruma hamlesi yapıp tekliflerini kabul ettirmek istiyorlar. Olay bu. Bruma'yı kullanıp Ghezzal'ı almal derdindeler.

Üst Alt