Beşiktaş, Bursaspor ve Gaziantepspor Avrupa'dan 1 Yıl Men Edildi! - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Bursaspor ve Gaziantepspor Avrupa'dan 1 Yıl Men Edildi!

Cevap: Beşiktaş, Bursaspor ve Gaziantepspor Avrupa'dan 1 Yıl Men Edildi!

o degilde furkan, fernandes olayi ne oldu, nerde bu adam?

bu haberden sonra fernandes asla kalmaz bence

Şimdi hepimizin Bjk'li, Fb'li arkadaşımız, tanıdığımız var. Severiz, sevmeyiz, anlaşırız, anlaşamayız, takılırız, kızdırmaya çalışırız, böyle geçer gider.

Benim tanıdığım Bjk'li arkadaşlar işler kötü gidince hep YD'ye ana avrat düz gittiler, her lafa YD ile başlıyorlardı. Bazıları hatta Mustafa Denizli'den bile nefret ediyordı. Bir zaman sonra sırf YD'ye küfretmek için gitmeye başladılar maçlara. Niye indirmiyorsunuz diyorsun, ee biz nasıl indirelim, adam yapışmış, bizim yapabileceğimiz şey sadece protesto etmek, küfür etmek. Onu indirebilecek adamlar, yani üyeler nedense hep her seçimde seçip duruyorlar. Çarşı? Bedava kombine peşinde koşsunlar.

Gel zaman, git zaman bir bakıyoruz arka-arkaya transfer bombaları patlıyor, gelsin Q7ler, Gutiler, Almeida'lar. Arkadaşlarda bir gariplik var. YD diyorsun, ee adam en kral transferleri yapıyor daha ne yapsın cevabını alıyoruz. Nasıl yani diyorsun, artık akıllanmıştır, şimdi artık hatalarından ders almıştır diyorlar. Olum sizin etiniz ne budunuz ne böyle açılıp saçılıyorsunuz, geçen sene bizim halimizi görmediniz mi böyle şaşalı transferler zaten iyi olmayan belimizi fena büktü diyorsun, adımıza yakışır transferler yapılıyor şuan, forma satışı, kombine parası ile onların parasını çıkarırız oldu. Futbolda bunlar olurken, amatör şubelerdeki sporcular rezil hallerdeydi, arka- arkaya kulübü mahkemelere vermeye başladılar. Ama yıldız transferleri bu olayları görmeyi hep engelledi.

Bir zaman sonra işler yine kötüye gitti, yeter sesleri tekrar duyulmaya başladı. Arkasından şike skandalı. Bir bakmışın YD federasyon başkan adayı. Arkadaşların ağızları kulaklarında. Bak oğlum yapma etme, bu adamın geliş amacı belli, fb için ülkeyi yakacak, hep beraber yanarsak elinizde avucunuzda bir şey yok, olan yine size olacak diyoruz, cevap bu adam Bjk'nin haklarını savunacak, hem biz yıllarca tek başımıza yeter diye bağırdık, şimdi tüm ülke bağırsın diye sırıtmak oldu.

Gelinen nokta o ki, kendi düşene ağlanmaz. Bunların geleceği uzun zamandır belliydi. Sağa sola saldırmadan, sataşmadan önce Bjk kendi kendine hesap versin, taraftarını, yönetim kurulunu hesaba çeksin. Durumu izah etmek gerekirse: gelen trene hep baktılar, yaklaşınca trenin ışıklarından gözleri kamaştı.

Biz de çok çalkantılı günler geçirdik, çekler ödenir, hakkınız ödenmez diye pankartlar yaptık. Cimbom kümeye diyenleri gördük. Ama bir zaman geldi, ayağa kalkmayı başarabildik. Ama yarın ne olacağı belli değil, ayaklar yere basmazsa, biz de trene bakarsak olacaklar malum. Ne oldum değil, ne olacağım demek lazım aslında.

Not: TT Arena'ya sulanmayın lan. :D

Butun takimlar ceza aldi bir fener alamadi. Anlamadim gitti.

uzuldum desen yalan olur sonucta yerlerine yine turk takimlari gidecek .onu bunu bosverinde Fernandes i alalim biz dusene birde biz vuralim hesabi :p

Benim anlamadığım Uefa sadece dernek değil miydi ?

Nasıl ceza verebiliyor ? ( Bu eziklere gelsin)

Yok canım olamaz, Uefa blöf yapıyor ( Bu da hem eziklerin hem de tinercilerin avukatı Emin efendi ye gelsin )

Gördün mü tüpçü Uefa yı ?

Sıra sana ve Fenerbahçe ne de gelecek.

HTC Sensation Z710e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Benim anlamadığım Uefa sadece dernek değil miydi ?

Nasıl ceza verebiliyor ? ( Bu eziklere gelsin)

Yok canım olamaz, Uefa blöf yapıyor ( Bu da hem eziklerin hem de tinercilerin avukatı Emin efendi ye gelsin )

Gördün mü tüpçü Uefa yı ?

Sıra sana ve Fenerbahçe ne de gelecek.

HTC Sensation Z710e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

o ezik avukatla sovunamya calismislar besiktasida bu arada ahahahaha

AHAHAHAHAH...fikret ormanci:

UEFA: Fikoooo Fikooooo Fikooo.. GET OUT!

[video=youtube;ojSku2U-tc0]https://www.youtube.com/watch?v=ojSku2U-tc0[/video]

Offfffffffff daha SIKE cezali var :D :D

Sikebahce motunu sabunlamaya baslayabilir :D :D

:sgr: :sgr:

Beşiktaşın men edildiğini duyunca sevimdim zaten bu yıl gitselerde bir şey yapamayacaklardı :D

Bursanın yerine , kupa da yarı finalde elediği takım gidecek sanırım , bjknin yerine eskişehir ...

f5 in yerine trabzon şlye gidecek mi gene bakalım

o degilde furkan, fernandes olayi ne oldu, nerde bu adam?

bu haberden sonra fernandes asla kalmaz bence

"Manuel Fernandes, Beşiktaş'a geri dönmek istemediği iddialarıyla ilgili soruya da yanıt verdi. Başarılı futbolcu, "Bunlar sadece dedikodudan ibaret. Kulübümle aramda sorun yok. Her şey normal seviyede devam ediyor. Tatilim bittikten sonra kampa katılacağım" diyerek, spekülasyonlara noktayı koydu."

En son açıklaması böyleydi, şimdi ne düşünüyor bilemem.

"Manuel Fernandes, Beşiktaş'a geri dönmek istemediği iddialarıyla ilgili soruya da yanıt verdi. Başarılı futbolcu, "Bunlar sadece dedikodudan ibaret. Kulübümle aramda sorun yok. Her şey normal seviyede devam ediyor. Tatilim bittikten sonra kampa katılacağım" diyerek, spekülasyonlara noktayı koydu."

En son açıklaması böyleydi, şimdi ne düşünüyor bilemem.

Biz alsak bişi olur mu?:):):):)

yaa böyle bişey yok bu fiko da garip yıldırım demirören adam bjk nin başına çorap örmüş tv ye çıkmışsın hiç bişey demiyorsun ayrıca ben bu bjk nin aldığı cezada fenerinde suçu olduğunu düşünüyorum bence uefa ciddiyetini belirtmek için tff ye gözdağı verdi bjk de arada kaynadı o ezikler.

Üst Alt