Beşiktaş, Bursaspor ve Gaziantepspor Avrupa'dan 1 Yıl Men Edildi! - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Bursaspor ve Gaziantepspor Avrupa'dan 1 Yıl Men Edildi!

Cevap: Beşiktaş, Bursaspor ve Gaziantepspor Avrupa'dan 1 Yıl Men Edildi!

Antuda bu konuyla ilgili bir yorum

s_de_souza - 30.05.2012 14:44

Gs lobisiiiiiiiiiiiiiiii!!! İş başındalar yine. Allah tez zamanda Gs lobicilerinin cenaze namazlarını kılmamızı nasip etsin!

Arkadaş bu menlerin bizimle ne alakası var biz bunlara kuş beyinli diyoruz da kuş beyinli lafı bile çok..

Üzüldüm desem yalan olur. Beklentilerim yuksek degil di. Gitsek te AL geliri cok dusuk. Takim ön elemeleri gecebilirmiydi ? Asil buyuk sorun Uefanin bundan sonra Turk futboluna olacagi tavri. SL geliri ile AL geliri bir degil.

Cemaat Uefa´yi ele gecirmis mi? Angutlara bi sorsaniza

Üzüldüm desem yalan olur. Beklentilerim yuksek degil di. Gitsek te AL geliri cok dusuk. Takim ön elemeleri gecebilirmiydi ? Asil buyuk sorun Uefanin bundan sonra Turk futboluna olacagi tavri. SL geliri ile AL geliri bir degil.
Herşey gelir demek değil,zaten düşük olan prestijiniz yerle bir oldu.

Besiktasli arkadaslar kendilerini avutmasin. Men edilmek öyle bir prestij kaybidir ki, 10 sene kendine gelemezsin.

Bu damgayi yemis bir takima kim gelir Allah askina bundan sonra? Getirmek icin yine anormal paralar ödemek zorundasin ki, 2 sene icinde yine ayni durumla karsilasirsin.

Ben sahsen cok üzüldüm. Ben rakibimin böyle kücülmesini istemem. Ayrica bu yönetimin en ufak sucu yok.

Fikret Orman delikanli gibi, kivirmadan, olup biteni anlatti. Skandal karar mandal karar filan demiyor. Neyse o.

Ben Besiktas camiasinin hala ayaklandigini görmedim. Demirören´e tepki nerde? Üst düzey tepki yani.

Suc duyurulari nerde? Bir camianin onurundan bahsediyoruz. Yoksa hala Demirören´e bagimlimisiniz?

ya bjkye acidim sanki simdi dusununce biraz

men yediler, topcu tatamiyorlar, ismail gitti, para yok, pul yok, sitad yok, 10 yilda bir kere ancak sampiyonluk var

Bizede hafiften uyari gelmis finansal durumunuzu topralayin diye ama problem yokmus her sey rayinda.

arkadaşlar bence bu cezalar sırf mali durumdan dolayı değil evet mali durumda söz konusu ama bu biraz bahane gibi geliyor. bence uefa tff nin bu tutumuna göre zaten direk lisansı iptal etmesi gerekiyordu az bile yaptı. bu olay tamamen şike nedeniyle gelecek cezaların ilk postasıydı. yani tüm avrupada mali durumu kötü olan bjk den daha kötü durumda olan bir çok kulüp var. ispanyada özellikle. uefa göz boyadı 3 takımı men etti. ikinci postada direk fenere gelecek :) tff ye de büyük para cezaları verir olayı kapatır.hem avrupadan hem de başka yerden uefaya tepki verme meyilleri olanların ağzını kapamış olur. benim görüşüm bekleyip göreceğiz.sonuç dışardan bakanlar türkiyeden 4 takımın men edildiğini görünce seslerini kapatırlar herkes yoluna devam eder.

Besiktasli arkadaslar kendilerini avutmasin. Men edilmek öyle bir prestij kaybidir ki, 10 sene kendine gelemezsin.

Bu damgayi yemis bir takima kim gelir Allah askina bundan sonra? Getirmek icin yine anormal paralar ödemek zorundasin ki, 2 sene icinde yine ayni durumla karsilasirsin.

Ben sahsen cok üzüldüm. Ben rakibimin böyle kücülmesini istemem. Ayrica bu yönetimin en ufak sucu yok.

Fikret Orman delikanli gibi, kivirmadan, olup biteni anlatti. Skandal karar mandal karar filan demiyor. Neyse o.

Ben Besiktas camiasinin hala ayaklandigini görmedim. Demirören´e tepki nerde? Üst düzey tepki yani.

Suc duyurulari nerde? Bir camianin onurundan bahsediyoruz. Yoksa hala Demirören´e bagimlimisiniz?

prestij kaybı olayına pek katılmıyorum...juve şikeden küme düştü ama büyüklüğünden bişey kaybetmedi...oyuncular gene geliyor...bjk de sorun mali...bjk tam anlamıyla batmış bi klüp ve bu bataktan enaz 5 senede (o da çok iyi bi strateji ile) zor çıkarlar...2 sene sonra herşey unutulur hatta ülkemizde 1 ay sonra unutacaklar...ama bu bjk belini kolay kolay doğrultamaz....

UEFA, istekleri yerine getirilmediği takdirde her saat başı bir takımı Avrupa'dan men etmeye devam edeceğini açıkladı...

ZAYTUNG

demirören eseriyle gurur duysun hala yüzsüz tff baskanligindan istifa etmiyor anlamiyorum

yazık oldu 100 yıllık camiaya ama bjk taraftarı haketti. bir daha zor toparlanırlar stad yok gelir yok borç bir dünya ellerindeki yabancıları artık istedikleri fiyata okutamazlar bildiğiniz iflas etti koskoca 100 yıllık kulüp ulan demirören yatacak yerin yok yazık günah ya ve bu adamı hala futbol federasyonuna başkan yapıyorlar. bu tüpçüyü başkan yapanlar da en az tüpçü kadar omurgasızdır.

Beşiktaş ın içinde bulunduğu durumun sorumlusu, yöneticiliğin yüz karası olan adam şu an TFF nin başında,

Hadi onda yüz yok, utanma yok, arlanma yok.

Peki bu memlekette aklı selim bir tane yetkili de mi yok arkadaş ?

İnanılır gibi değil !

Her ota .oka maydanoz olan siyasetçiler,

spor adamıyız diye ortada ahkam kesen zibidiler,

her halttan anladığını sanan spor yazarları

içinizde tepki verecek,

' ne oluyor arkadaş ' diyecek bir Allah ın kulu yok mu ?

bu demirören bu olaylardan sonra vicdan azabı çekiyor mu acaba....ne bileyim ben olsam tutuğum takımı bu hale soksam insanların yüzüne bakamazdım....

mustafa pektemek avatarıyla bunları söylemek akıllıca:eek:

prestij kaybı olayına pek katılmıyorum...juve şikeden küme düştü ama büyüklüğünden bişey kaybetmedi...oyuncular gene geliyor...bjk de sorun mali...bjk tam anlamıyla batmış bi klüp ve bu bataktan enaz 5 senede (o da çok iyi bi strateji ile) zor çıkarlar...2 sene sonra herşey unutulur hatta ülkemizde 1 ay sonra unutacaklar...ama bu bjk belini kolay kolay doğrultamaz....

Juventus kac sene sonra toparlandi Caner? Juventus kim, Besiktas kim? Ya da Fenerbahce.

Juventus´un tarihiyle bunlarin tarihi bir mi?

Besiktas men edilmeseydi de bitmisti. 1 Milyon harcayacak durumlari yok adamlarin.

Besiktas´in gelecegi karanlik valla. Fanatik Galatasarayli olarak üzülüyorum.

Cünkü ben Türk Liginin üst düzey bir lig olmasini isterdim hep.

Türkiye´de terleyecegiz ki, Avrupa´da daha rahat rekabet edelim.

Eger komple men edilmezsek, uzunca bi süre sadece Galatasaray ezip gececek herkesi.

Bizim icin iyi, Türk futbolunun prestiji icin cok kötü olacak.

Celtic´e adam gibi futbolcu geliyor mu? Yok. Tek takimli bir ligin cazibesi yok

Edit: Men edilelim demiyorum ha yanlis anlasilmasin :) Üzüldügümü söylüyorum sadece

Ulan ne pişkin bir adam bu Demirören ya.Ulan Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın eski kulübünü batırdın şimdi federasyon başkanısın çık bir açıklama yap lan terbiyesiz haysiyetsiz herif çık bir şeyler de devekuşu gibi gömdün kafayı kuma kıs kıs gülüyon herkese yeter ulan yeter be mali çıkıp konuşurdu en azından ulan senin 3 tane takımın men yemiş çık konuş ulan şerefsiz delirttiniz ulan bu milleti :mad:

Üst Alt