Beşiktaş, Chelsea'den Michy Batshuayi'yi Kiraladı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Chelsea'den Michy Batshuayi'yi Kiraladı

s-d15db4c4ea6401dce01f1a7d404f3a4b9bf253cc.gif

Batshuayi : Benim istikbalim parlak. Birazdan güneş gibi doğacağım.

Beşiktaş, Michy Batshuayi'yi kiraladığını açıkladı.

Maliyeti:

"Chelsea Kulübü'ne 2021-2022 sezonu için net 150.000 Avro kiralama bedeli ödenecektir. Oyuncuya 2021-2022 sezonu için net 3.165.000 Avro garanti ücret Şirketimiz tarafından ödenecektir..."

Beşiktaş, Michy Batshuayi'yi kiraladığını açıkladı.

Maliyeti:

"Chelsea Kulübü'ne 2021-2022 sezonu için net 150.000 Avro kiralama bedeli ödenecektir. Oyuncuya 2021-2022 sezonu için net 3.165.000 Avro garanti ücret Şirketimiz tarafından ödenecektir..."
Bu maliyetler doğru ise ilk bakışta tek sezonluk gayet makul görünüyor. Beşiktaş kaleye topu götürmekte pek sıkıntı çekmiyor. Doğru yerde dursa yeter zaten. Topla dribbling özelliği sınırlı, bu ülkedeki defansları hallaç pamuğu eder mi, her şey olur.

Michy Batshuayi: "Ben, Beşiktaş'ın ihtiyacı olduğu her şeyim."

Michy Batshuayi: "Beşiktaş'a transfer olduğum için çok mutluyum. Yaptıkları muhteşem karşılama için taraftarlara çok teşekkür ediyorum."

Bu maliyetler doğru ise ilk bakışta tek sezonluk gayet makul görünüyor. Beşiktaş kaleye topu götürmekte pek sıkıntı çekmiyor. Doğru yerde dursa yeter zaten. Topla dribbling özelliği sınırlı, bu ülkedeki defansları hallaç pamuğu eder mi, her şey olur.

Tutar veya tutmaz tartışılır. Ama yaptıkları transferlerin bizim zamanında yaptığımız rezil sözleşmelerle alakası yok.Bjk Çapına göre son senelerde çok iyi transferler yapıyorlar.

Galatasaray ve bjk arasında çok ciddi potalsiyel farkı varken, özellikle avrupadan transfer yaparken çok ciddi avantajımız varken başımızdaki çapsızlar senelerdir akıllanmayıp transfer sezonlarını rezalet geçiriyor.

Bizim başımıza gelen yöneticiler bu bjknin başına gelse yemin ederim küme düşmeme mücedelesi verdirir bu küçük şikecilere..

Senelerdir bıkmadan usanmadan aynı hataları yapıyorsuz.

Jkden hiç beklemediğim sağlam hamleler

SM-A505F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Boklamaya gerek yok. Geçen yılki Abubakar transferinden daha az riskli ve daha yüksek performans vaad eden bir transfer. Tutar-tutmaz ayrı konu...

Neden bok atiyor millet anlamadim. Adamin kalitesi belli. Besiktas bu sezonda favori benim gozumde.

Katki verir vermez ayri konu ama kagit uzerinde agir favoriler. Bunun aksini iddiaa eden var mi? Biz hala falcao, feghouliden umut beklemiyorsak tabi.

İyi transfer işin açıkçası klasik hayırsız olsun diyelim.

Haha'cılar hala aynı fikirde midir acaba?

@Serdar Ünsal
@Ulaş Yiğit
@Cengiz Usta
@Sıddık Saraylı
@Yiğithan Gülen
@Akın Sayman

@Melih Peker

PS: Sergen geçen seneki gibi performans alırsa bence en büyük aday şuan için.

Ekli dosyayı görüntüle 134859

Net iyi transfer.

tinerciler çok güçlendi maalesef acil gedson lazım tek başına yetecektir yine inşallah

@Yusuf Kara

😂

Üst Alt