Beşiktaş Derbiye Çıkmama Kararı Aldı - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Derbiye Çıkmama Kararı Aldı

Fikret ormanı ve Beşiktaş camiasını dik duruşlarından ötürü tebrik ederim

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fbjk nin beraberce sike mevzusuna bulastigi donemki gibi , bu kez de yine icinde bizim olmadigimiz bir kaos yasanmasi lehimizedir

Fb nin stadinda sonunda bir hakem maci tatil edebilmistir , ayni anda bjk nin de oynadigi tiyatro apacik meydandadir

Normalde bunlardan bir tanesine bile mutlu olacakken tff denen isbilmez kurum sayesinde iki takimin da ne mal oldugu daha da ayan beyan ortaya cikmistir

Bu sezonki sonu gelmeyen bjk fb maclarindan zaten umutluydum , hep yazdim ligin ortasina hancer gibi saplanacak o kupa yari finali diye ama acikcasi bu kadarini ben de beklemiyordum

Zaten maç kaldığı yerden devam etmesine rağmen tedbir olarak seyircisi oynanma kararı aldı ve güvenlik sıkıntısı kalmadı, ama adamların niyeti zaten başından beri oynamadan kazanmak.

O onur ve haysiyet ne gezer bjk'de? Maç gidişatı bu yönde olsaydı ne olursa olsun maç yarım kalmazdı zaten. Bjk ne yapar eder o maçı bitirirdi. Biz malımızı bilmiyor muyuz? Efendi beşiktaşmış da bilmem neymiş... Başka kulüpler bu numaraları yiyebilir de biz yemeyiz.

Besiktasi kimse korumuyor burada sanmiyorum ama boyle is mi olur ? Yani savundugunuz seyin gercekten hic bir uluslar arasi kurumun almayacagi bir karar oldugunu bilmiyor musunuz bunca senedir futbol izleyen biri olarak

Bir takim sahadan kacmis olabilir , yani bjk hukmen maglubiyet haketmis de olabilir

Ama meselenin fb ve hakem tarafina bakin. 3 kere maddeler yuzunden oyun duruyor sonra ister tiyatro ister abarti olsun yedek klubesi arkasindan maddeler devam ediyor yagmaya

Biz ise para ve cakmak var , koltuk yok , isabet etti etmediyi konusuyoruz

Ya bir hakem cikmis "ee yeter bu kadari" demis ve maci tatil etmis , disiplin kurulu 1 milyon ceza kesmis , 3 mac seyircisiz cezasi da eklemis

Bu mac nasil devam eder allah askina ?

Boyle bir seyin mantigi olabilir mi ? O zaman verilen bu cezalarin sebebi ne madem fb kulubu hatali degil ? Akli selim dusunun , isin fb si bjk si yok . Ev sahibi deplasman , A ve B takimi olarak dusunun

Bu adamlarin 18 senedir bize , 13 senedir bjk ye , sanirim bizden de fazla trabzona evlerinde yenilmemesi , ama sivaslara , akhisarlara, basaksehirlere defalarca evlerinde yenilmeleri tesaduf veya sadece konsantrasyonla aciklanabilir mi

Bu ser yuvasi stadin boyle bir vesileyle macin tamamlanamamasina sebep olmasi ciddi bir kazanimdir . Buna bir de bjk nin tiyatrosu eklenince bence harika bir yemek oldu bizim icin

Bizim Pazar günkü maç için çok iyi oldu.

Kaosun içindeki bir takımla oynamak güzel olacak hele fener ile düşman olmuş. Vallah maçı bize verebilirler fenerin şampiyonluk şansını azaltmak için.

Üst Alt