Beşiktaş Derbiye Çıkmama Kararı Aldı - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Derbiye Çıkmama Kararı Aldı

ulan madem o kadar onurlusunuz kırmızı yiyen pepe'yi de lig maçında oynatmayın tinerci pislikler. baktılar yarım maçtan bir şey çıkmaz akılları sıra gövde gösterisi yapıyorlar. hadi be tayyip amcamız şu zımbacı şenol ve tiner tayfasını bir telefonla dünya aleme maskara et .

yok artık, cidden o 3 maç kupada mı çekilecek-?
Evet 3 paragrafta öyle diyor.
kralspor6053.jpg

Aklıma bizim basket maçı geldi.

Bakalım Aysalı indirdikleri gibi Fikoyu da indirecekler mi?
Matkapın fişini çekseler güzel olur
Maça çıksalardı karaktersiz birisi olarak kalacaktı Fiko, ben takdir ediyorum bu davranışlarını.

Mevzu Şenolun rol yapması değil burada, ya o maç tatil edilmeyecekti ya da böyle olmayacaktı.

Çıkan karar şunları anlatıyor :

Şenol rol yaptı - Ceza nerde o zaman?
Metenin hakemlik kariyeri bitmiştir - Nerde?
Oyunculara ceza yok sayılır - Herkes taraftara ana avrat gitsin o zaman?

Zamanında duvarda adalet yazıyor diye gülüyorlardı ya birileri bu günleri görmüş.

Maça çıksalardı karaktersiz birisi olarak kalacaktı Fiko, ben takdir ediyorum bu davranışlarını.

Mevzu Şenolun rol yapması değil burada, ya o maç tatil edilmeyecekti ya da böyle olmayacaktı.

Zamanında duvarda adalet yazıyor diye gülüyorlardı ya birileri bu günleri görmüş.
Fiko yu bu konudan bağımsız sevmiyorum.
Bütün bunların olacağı kumpas dendiği an belirlendi büyük bir ihtimal, üstüne 1 hafta bekliyerek kaosu zirveye taşıdılar.Bu süreç nasıl yönetilemez gösterdiler bence.

Once bjz basketbol kupasını hediye ettik şimdi de bjk kupayı hediye ediyor merak ediyorum biz final maçına çıkmadıkta ne oldu ne değişti ne elde ettik sadece rakibin müzesine bir kupa daha eklemiş olduk ben anlamıyorum milad felan dediler harbiden milad oldu adamlar Euroleague şampiyonu oldu :))) şimdi bjk yapıyor herhalde bu sefer CL şampiyonu olurlar

Fiko yu bu konudan bağımsız sevmiyorum.
Bütün bunların olacağı kumpas dendiği an belirlendi büyük bir ihtimal, üstüne 1 hafta bekliyerek kaosu zirveye taşıdılar.Bu süreç nasıl yönetilemez gösterdiler bence.
Hangi süreç iyi yönetiliyorki.

Fikoyu ben de sevmem yalancının teki ama bunu yapmasaydı başkan olmasının manası olmayacaktı.

Dun bayern madrid macinda marcelonun golunden sonra onca bayernli arasinda ayaklanip bagiran FORMALI madridlileri gordunuz mu ?

Biz ne zaman bu pazarki macta formali bjk liler veya kadikoyde formali GS liler goruruz , bagira cagira sevinebilirler , o zaman orta dogudan avrupaliliga terfi ederiz

Toplumsal medeniyet budur , o yuzden AB senle muzakere etmiyor bile , oyle hristiyan musluman olayi degil bu is

Doku uyusmuyor doku
daha 2 gun once romali taraftarlar ile liverpol taraftari kafa goz patlatti birbirlerinin. orada buyuk cezalar var. g.tleri yemiyor stat icinde yapmaya. saha disinda bizden farklari yok

hep diyorum.
rakip olarak besiktas mi fener mi diye sorsalar dar agacina kadar fener. Cunku ne mal olduklari belli. kim olduklarini biliyorum.
En az bizim kadar uckagitcilar.

Dusunsenize bir adam ortada surekli ben serefliyim ben efendiyim diye geziniyor. ne dusunuruz o adam hakkinda? Mutlaka bi halt etmis ki durduk yere serefli oldugunu kanitlama amacinda.

Su heriflere aciyan, merhamet duyan ve duyar kasan Galatasaraylilari görmek beni cok üzüyor ve daha önemlisi cok sinirlendiriyor.

2 senedir herifler istedikleri gibi at kosturuyor, hala su serefsizlere destek cikanlar falan var. Aynen böyle devam edin sizi gidi cakma objektifler sizi.
isim ver. kavga ciksin istiyoruz kardesim.
Ben kişilere takılı kalmıyorum,sen daha çok kişilere önem veriyorsun diyebiliriz o noktada.
İmkanım olsa ben de layklayacağım yalan yok. Latin hatunlara karşı zaafım olduğu doğrudur.

İspanyollar da ne dizi çekmiş arkadaş helal olsun.

Dişin kırılır yiyemezsin kardeşim. Yiyebilirsen de bu sefer dişini ben kırarım. Yani her türlü dişin kırılır üzgünüm.
abicim gece gece ateslendin yine latin filan. eline verseler latini yok edeceksin

Üst Alt