Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü Transfer Etti! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü Transfer Etti!

Cevap: Son Dakika l Beşiktaş Ersan Gülüm ile anlaştı

ntvspor linki fake anasayfadaki ersan haberine tıklayınca yazmıyor öyle bir şey.

Arkadaşlar dünkü milli maçta galatasarayda selçuk dahil kaç kişi vardı bi sayarmısınız hadi Fatih hoca bişeyden anlamıyo hiddink temi anlamıyo fener milyon eurolar verip aldığı serdarıda gördük dün akşam gökanı aratmadımı? biraz insaflı olalım servetin yanına bitane hızlı yabancı stoper alınırsa servette düzelir ben ersanı sırf yerli ve hızlı olduğu için istiyordum ama kısmet değilmiş olmadı bence fazlada büyütmeyelim ersanı.

alamayinca büyütmeyelim :)

O değilde sağda solda duyumcu olan şerefsizler,Ersan bizde imzalar atıldı vs vs diye milleti yediler..

Küfrüm onlara..

Yönetime de bir taş atayım..

Kimi alacaksınız kardeşim yerli stoper..

Çok mu güveniyorsunuz cam adam Gökhan'a,kazma Servet'e..

Gidin 10 isterse verin Serdar Aziz'e alın o adamı!

şimdi bu tüpçüye birşeye demek isterdim ama neyse ceza almak istemiyorum bu yönetimde yerli transferinde sınıfta kaldı hiç konuşmasınlar

.

Evet çok büyük bjk lı olduğunu sporx sitesine yaptığı son röportajda gösterdi.Abi parayı kim daha çok verirse futbolcular o takımlıdır gerisi hikaye Adana başkanına cash 7 8 versek Ersan dan büyük Galatasaray lı olmıyacaktı.Böyle düşünme bence.

P.tesi bize söz verip Cumartesi bejekeye satan Adanaspor başkanı da adamlıktan nasibini almamış

Galatasaraylı kardeşlerim siz anca bizim istemediklerimizi alırsın gökhan zan gbi serdar özkan gbi Ama ASLA ERSAN'MIZI ALAMAZSINIZ ! Büyük Başkan teşekkür ederiz :)

facede yazmış çocuğun teki şimdi ersan galatasarayda haberi geçmesini çok isterdim.

Yaşına bakmasaydım yazardım sana da git işine liseli

edit

Birader şunu paylaşıp durma o bir kodla alakalı diyoruz provakasyon yapma ulan

Yanlız en ihtiyacı olan en önce transferi bitirip kampa girmesi gereken biziz ve

biz kaldık transfer konusunda.Adamlar bitirdi nerdeyse.Birer transferle kapatırlar.

eidt:Selçuğu aldık diye girmeyin ne büyüsü kaldı onun :SS:

Üst Alt