Beşiktaş, Loris Karius'u Transfer Etti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Loris Karius'u Transfer Etti

Bjk nin cani cehenneme de karius kim bir lutufta bulunulmus da ikna edilecekmis

Boyle semt topcularini basimiza messi ediyoruz ya mustehak turk kuluplerine aslinda

Hava alaninda karsilarlar bir de

karius ikna olabilir de olmayabilir de.ama gelirse lig için fena bi kaleci değil,fabrinin yerini zor doldurur diye düşünüyorum.kariusta sorun önündeki defansa ve takıma güven vermemesi.duygusal olarak cabuk dagılıyor.e bunları söyleyince de tabi riskli bi transfer

Zamaninda Konusunu acmistim, Nando giderse alinmasi lazim diye. Karius üst düzey bir kalecidir (B class). CL Finalinden haric iyi Maclar cikarmisti gecen Sezon. Morali ve Motivasyonu yüksek bir Karius Nandonun arkasinda, ama digerlerin cok ama cok üstünde olur

Hayir sadece konjonkturel is yapiyorlar , maci 3-1 kazansalar ve destan yazsa kaleci , o zaman talip olacaklar miydi

Bir sampiyonlar ligi finalinde takimini derdest eden adami , bu kadar ates altinda olan bir lige alip getirirsen o kaleci burada patlar

Nice kaleciler geldi burada aglaya aglaya kulubeye gomuldu , boyle aglak adamin ne isi var anlamadim

Neyse gelsin de slimani hatim indirsin 6 inci hafta kastettigimi anlarsiniz

Liverpool diyelim bjk nin bir genc kalecisine kafayi takti , yetenegine guvendi

Tam o esnada karius un yaptigi hatalari tum avrupanin gozu onunde bjk nin bir macinda yapti o kaleci

Sizce liverpool vaz mi gecer yoksa hic aklinda bile yokken talip mi olur

Bjk tam batan geminin mallari muamelesi yapiyor , her zaman tutmaz , bunda da tutmayacaktir

Bipspor ve beIN Sports' ta yer alan habere göre Karius, yarın 19.30'da siyah beyazlı taraftarlara İstanbul'da ''merhaba'' diyecek.

Üst Alt