Beşiktaş, Loris Karius'u Transfer Etti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Loris Karius'u Transfer Etti

Kötü değil ama iyi de değil okadar. Mainz bonusu ile Klopp Liverpoola aldırdı galiba zaten.

Tolga'dan net daha iyi ama bence.

Avantajı genç olması kaleci için halen. İy ve kötüsüyle tercübe edinmiş birisi çok iyi dediğimiz bir ligde

Ingilizlerin bu beşiktaşı fonlamasına hayranım. Başka takim olsa yillik 4 milyon oyro isterim diyen adamlar hem neredeyse bedavaya geliyor hem 2 yillik kiralik.
Vodafoneden beri bunlara enteresan kolaylik sagliyorlar enteresan sekilde

Özgüven çok önemli . Özellikle kalecide . Özgüvenini müthiş kaybetmiş bir kaleci büyük risk . Almanya'nın orta sıra takımına gitseydi kiralık ya da üstü zorlayan özgüvenini kazanabilirdi belki ama şampiyonluğa oynayan bir takımda 10 tane kurtarıp bir tane hata yaptığında o özgüvenini alaşşağı ederler hele ki geçmişinde büyük hatalar varsa . Sadece şampiyonlar ligi finalinde değil genel olarak müthiş kurtarışlar yapmasına rağmen çok büyük hatalı goller yiyen bir kaleci . Şampiyonlar Ligi finalinden önce de büyük soru işaretleri vardı üstünde . Belli bir yeteneği var mı ? Tabii ki var fakat yerle bir olmuş özgüveni ve zaten var olan enteresan goller yeme alışkanlığı Beşiktaş'ın aradığı isim olduğunu sanmıyorum . Özgüvenini toparlar konsantrasyon problemini çözerse çok iyi transfere dönüşür tabii ama zor görüyorum . 2-3 maç çoşabilir sonrasında puan kaybı yaşatır ve homurdanmalar başlar .

Saplamaya gelmiş.

51b0f12c36f6a085f475da9f26087a33.jpg

Oyundan bu kadar zaman çalan 4 büyük takım kalecisi hatırlamıyorum. Hemde bir anadolu maçında İsmini Kari diye revize edelim.

Üst Alt