Beşiktaş Lucas ve Miranda peşinde - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Lucas ve Miranda peşinde

Cevap: Lucas ve Miranda icin müthiş pazarlık

Lucas takımında yıllık 400 bin euroya oynuyormuş.Beşiktaş 1 milyon verse Brezilyadan buraya koşarak gelir

Ölmüş, bitmiş, sezonun 4/1inde anca adam gibi oynayan adamlar alacaklarına böyle adamlar alsınlar daha iyi.

Ronaldinho ile uğraşacağımıza çok daha ucuza Lucası alsak 10 kat daha iyi bir iş yapmış oluruz

Devre arasinda Juventus ve Milan ilgileniyorlardi. Ozaman 6 milyondan bahsediliyordu.

Hayir, o Lucas bu Lucas. Chelsea'ye giden Lucas Piazon, bu daha ucuz oldugu icin Italyan kulupleri izliyordu.

Yahu Miranda Ath. Madrid ile anlaştı sen hala Miranda başlığı açıyorsun. Daha bundan bile haberin yokken birde o Lucas bu Lucas diye idda ediyorsun. Brezilya ligini takip etmeyip bu adamı da bir kez bile izlemediğine eminim. Quaresma' ya defansı sıfır(0) diyenler bu adamın bir maçını izledikten sonra Quaresma sağbekmiş derler. Avrupa' da ki takımlar bu topçulara fazla ilgi göstermezler.

Ayrıca; Miranda(Sao Paulo), Silvio(Braga) ve Salvio(Benfica) gelecek sene için Ath. Madrid ile sözleşme imzaladılar.

Yahu Miranda Ath. Madrid ile anlaştı sen hala Miranda başlığı açıyorsun. Daha bundan bile haberin yokken birde o Lucas bu Lucas diye idda ediyorsun. Brezilya ligini takip etmeyip bu adamı da bir kez bile izlemediğine eminim. Quaresma' ya defansı sıfır(0) diyenler bu adamın bir maçını izledikten sonra Quaresma sağbekmiş derler. Avrupa' da ki takımlar bu topçulara fazla ilgi göstermezler.

Miranda'nin Atletico ile ilgili haberlerini bende biliyorum. Ama benim ilgilimi ceken Lucas, Miranda'yi dusunmuyorum.

Ve yine, iddia etme. Chelsea'ye giden Lucas Piazon, bu Lucas Marcelinho.

AC Milan do not forget future with deal for Sao Paulo prospect Lucas Marcelinho | Serie A News | tribalfootball.com

Cheslea'ye giden Piazon

Lucas Piazon seals Chelsea deal | Mail Online

Lucas Marcelinho

spfc-marcelinho-ftvipmv-2908-03092010.jpg

Lucas Piazon

article-0-0B30FF9000000578-859_468x310.jpg

Bence birisyle iddia'ya girmeden ilk once bir google'a gidip, ne neymis, bir arastirsan daha iyi olur.

miranda atletico madrid ile anlaştı ya. kolpa haber. lucasıda almak zor:)

tabi lucas marcelinhoyu almak zor:) öbürünü tanımıyorum ben..

Bence okadar zor degil. Guiliano ile ilgili herkez yeni Ronaldinho, en buyuk yetenek vsvs diyordu. Ne oldu ? Ukraynanin Dnipropetrovsk takimina gitti. Denthinho 6 milyona Shaktar'a gitti. Bu Lucas'i Italyan kulupleri istiyordu, 4 milyon'a Milan'a gidebilir haberleri cikiyordu. Ama Milan Taiwo'yu aldigina gore Avrupa disindan oyuncu hakkini kullanmis oldu.

Bu ne yahu, Beşiktaş 'lılar için ayrı bir forum açacağız bu gidişle. Konu açan Beşiktaş 'lı, yorum yapanların çoğu Beşiktaş 'lı... :)

Ben Beşiktaş 'lı olsam, Beşiktaş 'ı gidip başka forumda tatışmazdım, ama sizin kararınıza da saygı duymam lazım, zira böylelikle GSCimbom 'un diğerlerinden farkını ortaya koyuyorsunuz.

Bence okadar zor degil. Guiliano ile ilgili herkez yeni Ronaldinho, en buyuk yetenek vsvs diyordu. Ne oldu ? Ukraynanin Dnipropetrovsk takimina gitti. Denthinho 6 milyona Shaktar'a gitti. Bu Lucas'i Italyan kulupleri istiyordu, 4 milyon'a Milan'a gidebilir haberleri cikiyordu. Ama Milan Taiwo'yu aldigina gore Avrupa disindan oyuncu hakkini kullanmis oldu.

İnternacional para için bu adamı harcadı..

Ve yine, iddia etme. Chelsea'ye giden Lucas Piazon, bu Lucas Marcelinho.

Bence birisyle iddia'ya girmeden ilk once bir google'a gidip, ne neymis, bir arastirsan daha iyi olur.

Ya sen neden okuduğunu anlayamıyorsun? Sana diyorum ki İtalyan ve İngiliz takımlarının takibinde olan Lucas Piazon' du, Lucas Marcelinho değil. Lucas Marcelinho' un bir maçını bile izlesen Avrupa' nın büyük takımlarının neden peşinde koşmadığını anlarsın. Birde akıl veriyor ya yok google gir filan şaka gibi. :D

Üst Alt