Beşiktaş Lucas ve Miranda peşinde - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Lucas ve Miranda peşinde

Cevap: Lucas ve Miranda icin müthiş pazarlık

Bu ne yahu, Beşiktaş 'lılar için ayrı bir forum açacağız bu gidişle. Konu açan Beşiktaş 'lı, yorum yapanların çoğu Beşiktaş 'lı... :)

Ben Beşiktaş 'lı olsam, Beşiktaş 'ı gidip başka forumda tatışmazdım, ama sizin kararınıza da saygı duymam lazım, zira böylelikle GSCimbom 'un diğerlerinden farkını ortaya koyuyorsunuz.

Evet. GSCimbom diğer taraftar forumlarına göre daha güzel ve demokratik. O yüzden bu forumu tercih ettim. İyi vakit geçiriyorum ve provake amaçlı mesajım yok. Bazı kişilerin 'Rakip Takım Taraftarına Üyelik Kapansın' şeklinde konu açtıklarını gördüm. Bazıları da sürekli Hasan Doğan Türk Futbol Forumu'na rakip takım taraftarlarının konu açmasından şikayetçiler. Eğer konular açılmayacaksa Hasan Doğan Türk Futbol Forumu neden var ? Burada rakip takımın transferleri hakkında konular olabilir bence bu gayet normal.

Allah allah bugün özel bir gün filan mı?

Eduardo Salvio - Oyuncu profili - transfermarkt.tr

Ath. Madrid Benfica' ya göndermişti şimdi de tekrar getirdi takıma. Benfica opsiyonunu kullanmadı.

Ayrıca; Miranda(Sao Paulo), Silvio(Braga) ve Salvio(Benfica) gelecek sene için Ath. Madrid ile sözleşme imzaladılar. Demişsin arkadaşım, Salvio zaten sözleşmeli futbolcusu olduğunu belirttim.

Bu fon olayı ve de buna aracı olan Mendes isimli menejer bunların başını yiyecek. Oyuncuların hepsinin menejeri aynı, hatta transferi gündeme gelen oyuncuların menejeri başkaysa bu menejerle anlaşmadan transferine onay verilmiyor.

Bir de sanırım menejer fonlar ile ortak, böylece adam Beşiktaş'ta oynayan oyuncuların yarısının bonservisine sahip gibi oluyor.

Bu fon olayı ve de buna aracı olan Mendes isimli menejer bunların başını yiyecek. Oyuncuların hepsinin menejeri aynı, hatta transferi gündeme gelen oyuncuların menejeri başkaysa bu menejerle anlaşmadan transferine onay verilmiyor.

Bir de sanırım menejer fonlar ile ortak, böylece adam Beşiktaş'ta oynayan oyuncuların yarısının bonservisine sahip gibi oluyor.

Abi Porto' da aynı sistemi uyguluyor. Daha 2 hafta önce Hulk' un bonservisinin %45' ini daha alarak %95' ine sahip oldular.

Bu ne yahu, Beşiktaş 'lılar için ayrı bir forum açacağız bu gidişle. Konu açan Beşiktaş 'lı, yorum yapanların çoğu Beşiktaş 'lı... :)

Ben Beşiktaş 'lı olsam, Beşiktaş 'ı gidip başka forumda tatışmazdım, ama sizin kararınıza da saygı duymam lazım, zira böylelikle GSCimbom 'un diğerlerinden farkını ortaya koyuyorsunuz.

Abdullah bey,

Ben yaklasik 1 sene once yakin arkadasim olan Mete Alparslan'in ricasi ustune foruma uye oldum. Forum'da guzel ortam oldugu dogru. Ben hersey'den once futbol sever'im. Besiktas'li olmama ragmen, Fenerli, Galatasaray'li, Trabzon'lu ile futbol konusmayi cok severim ve bunda hic sakinca gormuyorum. Sadece Besiktas'i veya genel olarak futbol degil, bir Galatasaray'li ile Galatasaray'i konusmayi, bir Fenerli ile Fener'i konusmayi cok severim, Antu'ya uye degilim, o baska.

1 seneden beri uye'yim ve bu son haftalara kadar hic'te boyle tepkilerle karsi karsiya gelmedim. Ama su son haftalarda nedense tepkiler cok artmaya basladi ve bazi uyelerimiz uslubunu cok bozmaya basladi. Herkez oyle degil tabi. Gecenlerde bir konuda yoktan yere ortaligi germeye calisan bir arkadasa kendi renktasi bile tepki vermisti. Bu basliktada aynen oyle. Ama futbol konusmak icin uye olup, kendinden kucuklerin lan,lun'lu konusmasi, futbol konusmayip olaylari baska bir yone cekmesi, kisisel hakarette bulunmalari gercekten uzucu bir durum.

Bu durumda sizden uyeligimi deaktive etmenizi istiyorum. Forumun cogunlugu iyi insanlar, iyi futbolsever'lerden kurulu olsada bazi arkadaslar net bir dille "defolun" demek istiyorlar. Bu durumda'da bize gitmek duser.

Ya sen neden okuduğunu anlayamıyorsun? Sana diyorum ki İtalyan ve İngiliz takımlarının takibinde olan Lucas Piazon' du, Lucas Marcelinho değil. Lucas Marcelinho' un bir maçını bile izlesen Avrupa' nın büyük takımlarının neden peşinde koşmadığını anlarsın. Birde akıl veriyor ya yok google gir filan şaka gibi. :D

lucas marcelinhomu avrupanın peşinde koşmayacagı topcu. yapma renktaş.

cok önemli bir nokta'ya vurgu yaptin abdullah abi. iste bizim farkimiz bu.

bjk taraftari "bile" bizim aramizda kendi forumlarindan daha rahat ediyor.

bence iclerinde itiraf etmek istemedikleri gizli bir gs "aski" besliyorlar :).

Lucası ı bi araştırın isterseniz gelecekte çok büyük topçu olur robinho kaka vs. gibi 1992 li daha ve harika oynuyor şimdiden :)

Brezilya ligini takip eden biri daha varmış aramızda o da iyi:asd: Arjantin- Brezilya'dan gelen çoğu oyuncu çok büyük yeteneklermiş gibi avrupa futboluna sunuluyor sürekli. Çoğu da patates çıkar genelde. Lucas'ı da hiç izlemedim ama Maldonado'nun yılın transferi olduğu bi ligde oynamak çok zor olmasa gerek. Güney Amerika'dan fahiş paraya bi oyuncu almak çok büyük risk ve uyum sağlamamaları muhtemel. Hele ki Brezilya-Türkiye gibi birbirine tamamen zıt iki lig ise söz konusu.

Cevap: Beşiktaş Lucas ve Miranda peşinde

Adnan Öztürk Brezilya'da. Lucas'ı Beşiktaş'tan önce kapacağız gibi.

Bu durumda sizden uyeligimi deaktive etmenizi istiyorum. Forumun cogunlugu iyi insanlar, iyi futbolsever'lerden kurulu olsada bazi arkadaslar net bir dille "defolun" demek istiyorlar. Bu durumda'da bize gitmek duser.

Futbol konuşuyor diye forumdan birini gönderecek olsaydık, hiç almazdık.

Tepkiler bence dönemsel, buraya karşı aidiyet hissedenler burada başka renk çıkarları konuşulduğunu görmek istemeyebilirler, bunu anlayabiliriz. Bu sebeple orta yol bulmalıyız.

Biz Hasan Doğan Forumundaki konulara biraz daha denetim getirmeye karar verdik, yani magazinel, sağlam bir kaynaktan olmayan yada haber değeri taşımayan konulara izin vermeyeceğiz. (Bazı Galatasaray ile ilgili konularda da yaklaşımımız budur.) Diğerlerinde ise, sadece başlığın provokatif olmamasına dikkat edeceğiz. Normal şeyler yazıyor ve tartışıyorken size karşı gereksiz yada abartılı tepkilere de izin vermeyeceğiz. Bu durum zaten hep böyleydi ama rakip takım taraftarları şikayet butonunu pek kullanmıyor, dolayısıyla bizler farketmeyebiliyoruz.

Biz bunları yaparken, siz artık GSCimbom 'da bulunmayacağım derseniz, üyeliğinizi biz deaktive etmeyiz. Siz kendiniz ayrılmak isterseniz ona yapacak birşeyimiz yok.

Son olarak vurgu yapmak gerekirse, GSCimbom rakip takım taraftarlarına kapatılmayacak, zira bu durum üye olurken anlayabildiğimiz bir detay değil. Provokasyonu sevmiyoruz ama rakip takım taraftarı almıyorken de GS 'lı kılığında girmiş üyelerden provokatif saldırılar yaşayabiliyoruz. Bunu gözardı etmezsek, tuttuğu takımı söyleme cesaretini gösteren ve bizimle insani ölçülerde konuşan herkese kapımız açık olmaya devam edecek.

Tepkiler bence dönemsel, buraya karşı aidiyet hissedenler burada başka renk çıkarları konuşulduğunu görmek istemeyebilirler, bunu anlayabiliriz. Bu sebeple orta yol bulmalıyız.

Biz Hasan Doğan Forumundaki konulara biraz daha denetim getirmeye karar verdik, yani magazinel, sağlam bir kaynaktan olmayan yada haber değeri taşımayan konulara izin vermeyeceğiz. (Bazı Galatasaray ile ilgili konularda da yaklaşımımız budur.) Diğerlerinde ise, sadece başlığın provokatif olmamasına dikkat edeceğiz. Normal şeyler yazıyor ve tartışıyorken size karşı gereksiz yada abartılı tepkilere de izin vermeyeceğiz. Bu durum zaten hep böyleydi ama rakip takım taraftarları şikayet butonunu pek kullanmıyor, dolayısıyla bizler farketmeyebiliyoruz.

Biz bunları yaparken, siz artık GSCimbom 'da bulunmayacağım derseniz, üyeliğinizi biz deaktive etmeyiz. Siz kendiniz ayrılmak isterseniz ona yapacak birşeyimiz yok.

Son olarak vurgu yapmak gerekirse, GSCimbom rakip takım taraftarlarına kapatılmayacak, zira bu durum üye olurken anlayabildiğimiz bir detay değil. Provokasyonu sevmiyoruz ama rakip takım taraftarı almıyorken de GS 'lı kılığında girmiş üyelerden provokatif saldırılar yaşayabiliyoruz. Bunu gözardı etmezsek, tuttuğu takımı söyleme cesaretini gösteren ve bizimle insani ölçülerde konuşan herkese kapımız açık olmaya devam edecek.

Konuya aydinlik getirdiginiz icin tesekkur ederim.

:yenieek:

Üst Alt