Beşiktaş maçı öncesi ultrAslan Koreografi Ekibinden duyuru! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş maçı öncesi ultrAslan Koreografi Ekibinden duyuru!

Cevap: Beşiktaş maçı öncesi ultrAslan Koreografi Ekibinden duyuru!

Allah utandirmasin.

Insallah cok güzel bir Koreografi olur.

Renkdaşlarımız emek verip uğraşıyor İnşaalah kimse Koreografiyi bozmaz

Yarın Kapalı'da olacak şanslılardanım. :)

Bu koreografide en iyi şekilde yapılacaktır eminim.Yeterki maça gelenler biraz sabırlı olsun.Çünkü bu tip olaylarda genellikle sahayı göremediği için bazıları isyan ediyor ve bir an önce bitirmek isteniyor koreografileri... :)

galat askerleri gibi giyinmiş kara Keita ile ibrahim üzülmez kızımızın arasındaki muhtemel ilişkiyi resmedecek bir kareografi olacak ve stadımız rtük tarafından kapatılacak..

galat askerleri gibi giyinmiş kara Keita ile ibrahim üzülmez kızımızın arasındaki muhtemel ilişkiyi resmedecek bir kareografi olacak ve stadımız rtük tarafından kapatılacak..

güzel olacağından şüphem yok ama neden stadı kapattıralımki inş böyle bişe olmaz en az 3 maç verirler böyle bişe olsa abartmıyorum bazı yerlerdede okudum pen.s li bişe olacakmış inş öyle bişe değildir orda ve tv de bayanlarımız çocuklarımızda var

güzel olacağından şüphem yok ama neden stadı kapattıralımki inş böyle bişe olmaz en az 3 maç verirler böyle bişe olsa abartmıyorum bazı yerlerdede okudum penis li bişe olacakmış inş öyle bişe değildir orda ve tv de bayanlarımız çocuklarımızda var

Kareografi hakkında bi abimiz tüyo verdi diğer sayfaya bakın isterseniz.Metin Oktayı anma gününde öyle saçma birşey yapmaz taraftarlarımız.:)

Yok öyle birsey. Antu da okudugunuz sacma iddaa´lari buraya tasimayin lütfen.

Tacsiz Kralin anma gününde böyle birseyin olma ihtimali var mi ki ?.

Onu birak normal günde dahi yok bence.

bi aksilik olmaz umarım olacağını da sanmıyorum üstümüze yoktur bu işlerde

Üst Alt