Beşiktaş maçı öncesi ultrAslan Koreografi Ekibinden duyuru! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş maçı öncesi ultrAslan Koreografi Ekibinden duyuru!

Cevap: Beşiktaş maçı öncesi ultrAslan Koreografi Ekibinden duyuru!

Sarı beyaz pankartlar uyumlu olarak sergilendi, eski açık tarafına bakan bölümde uyumluydu başarılı olarak açıldı (bukadar). Yeni açığa bakan ve göbek tarafında bulunanlar bi türlü koreografiyi tamamlayamadılar olmadı..

GS seyircisine bir kasıt olduğunu düşünüyorum.Bence hiç te kötü bir organizasyon yapmadık.Yayıncı kuruluş göstermedi bilerek bana göre.

Lig Tv üyesi olarak kınıyorum..Arayacam gereken yerleri soracam hatta neden yayınlamıyosunuz küfür falan mı wardı dicem..Bu zorlarına giden ne anlayamıyorum..

Yok yok arkadaşlar şimdi yayıncı kuruluşa saymayın bu konuda .. Maçta ben Kapalı'daydım .. Pankart zaten düzgün hatlardan oluşan bir şey değildi .. Maçtan önce ultraslan'dan bir kaç kişi de bu konuda uyardı aman arkadaşlar pankart düz değil açılacağı zaman arkadaşlarımızın talimatlarına uyun kesinlikle dediler . Fakat maalesef kimse uymadı ve çeke çeke pankartın yarısı yırtıldı , yarısı iplere falan dolaştı .. Doğal olarak maalesef açıldı ama yaklaşık yarım dakika sonra tekrar geri toplamak zorunda kaldık .. Olay bundan ibaret ..

Üst Alt