Beşiktas ŞL'de ne yapar ? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktas ŞL'de ne yapar ?

Cevap: Besiktas CL'de ne yapar ?

Bu sene işleri karışık delgado falan pek birşey yapamazlar gibime geliyor.. Ama Türkiye'yi temsil ettikleri için gönlüm başarılı olmalarında..

3. olup uefadan devam etsinler oradada 1-2 mac kazansinlar hic yoktan biraz ülke puanina katkilari olur. ezikler hep bizim topladigimiz puanlar sayesinde avupaya katiliyor :)

4. torbada olursa kafadan 4. olur 3. torbada olursa 4. torbadan gelecek takıma bağlı çok zayıf takımlar var bu sene 3 olur belki

Ben gruptan çıkamaz oyu vermiştim ama son eşleşmeleri görünce fikrim biraz değişti. Bu sene 4. torbadan geçen senelere oranla pek çok averaj takımı gelecek. Eğer Beşiktaş o takımlarından birini çekerse 3.'lük çıkarabilir.

9 yemesinde 8 razıyım TÜRKİYE itibarını GALATASARAY zirveye cıkardı bu Jimlastik klübü ise 8 yedi ama bu sene 8 razıyım 9 karşıyım :D

yüzbaşı denizli den kendi rekorunun tekrarını bekliyorum demiyorum ama öle olacak gibi..

eğer 4. pot dan girerlerse lige, ben 0 puan olur diyorum malesef..

keşke 3. olsalarda uefa (A. L.) ya kalsalar...

denizliden bir rekorda ligde sahaya 7 yabancı sokarak yapmasını bekliyorum.. bu sefer umut da ediyorum.

güleriz ne güzel...:D

Üst Alt