Beşiktas ŞL'de ne yapar ? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktas ŞL'de ne yapar ?

Cevap: Besiktas CL'de ne yapar ?

Nihat-Bobo bu oyuncuları geçin bunlar bitmiş.Gol atacak tek Nobre var onun da özellikleri çok az.Defansa bakın adamların yedek stoperi yok.Oynayan adamlar da biri ferrari(Kesinlikle iyi oyuncu değil),diğeri de ayaklarına hakim olsa da gerçek anlamda defans oyuncusu olmayan sivok ve sol bekleri 10 numaradan bozma İsmail.

Ernst-Fink ikilisi topu alıp götüren adam geçen bir ikili değil.Her ne kadar iyi de olsalar.Tello ve Holosko da bir maç vardır,bir maç yoktur.3.veya 4.bitireceklerdir ilk 2 ye girmesi son yılların en büyük mucizesi olur

Bazı arkadaşlar hala 4.torba ihtimalinden bahsediyorlar. Tekrar söyleyeyim. Beşiktaş kesin 3.torbada yer alacak. 4.torbadan bi Wolfsburg çıkarsa iyi olur :)

bu gözler denizlinin şampiyonlar ligine sıfır evet 0 forvet çıktığını gördü....

6-4-0 mı ne çözemediydim..

revivo ilerde takılıyodu

mirkoviç lazetiç rapaiç bunların hepsi de Hiç :D

artık 26. hafta lideriz filan da diyemez...

Bu muthiş kadroyla gruptan lider cıkarlar ceyreek fınal yarı fınal derken fınalde lıverpolla butun bu basarıların cezası olarak her tur ıcın 8 gol toplamda 32 gol yıyıp gelirler ve avrupa gol rekorunu kırarlar fınale cıktı dıe sevınırler ama 32 gol yedıklerı ıcın ıntıhar ederler mactan sonra sınan engın elın oglu acımıyo der

Bence "Besitaska CL`de ne yapar" degil de " Besiktas CL`de bu kez kac yer" olmaliydi soru. Adim gibi eminim Barcelona veyahut Real ile ayni gruplara duserlerse yine fark yerler.

"Gruptan çıkamazlar" dedim ama seçenekler arasında bir de "3. olup Avrupa Ligi'ne devam ederler" olsaymış daha iyi olurmuş. ;)

Gönlüm, bir Türk takımı olarak gittikleri yere kadar gidebilmelerinden yana ama bu kadroyla fazla hayalci de olmamak lazım. :D

Sevgiler...

%80 4. %20 3. olurlar. Mustafa denizli'nin Klüp takımlarıyla (Galatasaray dışında) Avrupa karnesi berbat. Fenerdeyken sıfır çekti. Beşiktaşta da en fazla 3. olabilir diye düşünüyorum. Uefaya gidersede çıktıkları ilk turda ayıklarlar bunları.

Kesinlikle gruptan çıkamazlar ama eğer gruptaki diğer rakipleri zayıf olursa 3. olup Avrupada yollarına devam edebilirler.

gruptan çıkamayacakları kesin bu defans hattı çok gol yer ve altarnatifleri dahi yok zaten çok zor gol atan bir takım oldular 4-5 forvet oynadılar fb maçında gene gol atamadılar işleri çok zor kontejan harcıcaklar

Üst Alt