Beşiktaş’a Josef Şoku! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş’a Josef Şoku!

Fatih Doğan:

“Josef de Souza'nın dizinde ciddi bir problemi var. Dizindeki sıvı birikmesi bir türlü tedavi edilemiyor. Bugün itibariyle ameliyat ihtimali düşünülmeye başlandı. Ameliyat olursa 2 aydan 5 aya kadar sahalardan uzak kalması bekleniyor.”

(TRT Spor)

Valerien İsmael hakkında okuduğum yorumlarda 2 tane nedenden dolayı iyi hoca olamaz diyolardı 1 tanesi oyuncunun yaşı ne olursa olsun antrenmanı fazla yaptırırmış zorlarmış diğeri de oynattığı 3lü sistemi değiştirmezmiş genelde hep aynı kadroyla çıkarmış.Bu nedenlerden dolayı bi kulüpte tutunamamış.A planı dışında başka bi planı da yokmuş..

Ağır sacmaliyorsunuz yalnız. Azcik empati diyorum başka bisey demiyorum. Bir insanın sağlığı fanatiklikten öte olmalı. Beşiktaşı bitim kadar sevmem futbol olarak beter olsunlar inşallah

Fatih Doğan:

“Josef de Souza'nın dizinde ciddi bir problemi var. Dizindeki sıvı birikmesi bir türlü tedavi edilemiyor. Bugün itibariyle ameliyat ihtimali düşünülmeye başlandı. Ameliyat olursa 2 aydan 5 aya kadar sahalardan uzak kalması bekleniyor.”

(TRT Spor)
Demek ki şampiyonluk 3 takım arasında geçecek!Şimdi olmazsa sezon içinde tempo arttığında sakatlıklar artar BJK 'de.Dar ve yaşlı kadro yapısıyla baskılı oynamaya çalışarak sezonu çıkaramazlar.

Üst Alt