Beşiktaşlı Voleybolcuya dayak! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaşlı Voleybolcuya dayak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Beşiktaşlı Voleybolcuya dayak!

Adam küfür etmedi.Küfür ederlerse dedi.Çarpıtmayın bence.Cezayı haketti,ama olmamış birşeyi olmuş gibide göstermeyin.

Edemezsin. Arkadaşların dediği gibi anayasal suçtur bu. Atatürk'ü anlayamayıp çevresel baskılar ile kin kusmak ve küfretmek bana göre vatan hainliğidir Eleştirebilirsin, sorgulayabilirsin, bunları bende yaparım ama küfür etme özgürlüğüne kesinlikle sahip değilsin.!

Bu kafada adamları bu forumda görmek istemem ben.

Mesajı bile görmeden sallayanlar bir zahmet sallamasın. Bazen hemen müdahale edilemiyor bunu da göz önünde bulundurun. Neyse konu kapansın artık, arkadaş gereken cezayı aldı.

bazı arkadaşlar hemen atlamış islami terör falan. hazırda bekliyomuş bazıları belliki. ne alaka islamla müslümanlıkla ?

haberde bi tane islamla ilgili bişey gösterin. bi tane abazha kıza tacizde bulunmuş resmen olayı islamla bağdaştırmaya çalışşanlara sadece cahil denir.

Rıza demişt karşımda biri Atatürk'e sövüyordu dövmemek için kendimi zor attım, Banlanan arkadaşta İsteyen istediğini der gibisinden birşey demişti.Oruçluyuz ortam gergin zaten birbirimizin üstüne gitmeyelim şu durumda kimse alttan almaz...

Beşiktaş haberlerine olan ilgisizliğimden ötürü başlığa girmemiştim.

Gerçekten bu işin lamı cimi yok. Sadece ülkedeki "hayvan" sayısı giderek artmaya başladı.

Onu soyleyebilirim ki, insan sevmese bile koskoca ulkeyi dusman elinden kurtarmis birisine saygi duymak zorunda. Hic bir zaman da kufur edebilme hakkini kendinde goremez.

sövecek küfür kalmadı yobazlara ulan herkesin günahıda sevabıda kendine isterse tangayla gezsin adi herifler kilit vuralım bence bu olay partiye kayabilir malum dini kullanan bu yobazlardan oyları kapıyo ;)

Bu olayların normalmiş gibi gösterilmesi en korkuncu ya.

Bir kızı giyiminden ötürü dövüyorlar. Daha ne olsun

bazı arkadaşlar hemen atlamış islami terör falan. hazırda bekliyomuş bazıları belliki. ne alaka islamla müslümanlıkla ?

haberde bi tane islamla ilgili bişey gösterin. bi tane abazha kıza tacizde bulunmuş resmen olayı islamla bağdaştırmaya çalışşanlara sadece cahil denir.

Ulan olayı islamla, siyasetle bağdaştıran asıl o saldırıyı yapan be. İslam da kadın bunları giyemez saldır, İslam'da içki içilmez saldır, İslam'da şu yapılmaz saldır, bu yapılır neden yapmadın saldır.

Ondan sonra biz İslam'la bağdaştırıyoruz öyle mi. Hı hı. Ben de onu diyorum.

Biz olayı İslam'la bağdaştırmıyoruz, yobaz, bağnaz İslamcılıkla bağdaştırıyoruz. Herkes de üstüne alıyor. Yoksa sizde mi yobazsınız

ramazan geldi milliyet malum haberlere başladı,önce erzurumda sigara içen kadın şimdide bu,adım gibi eminim ki kavganın şortla falan alakası yoktur,her ramazan ayında milliyette bu tür haberler olur,isterseniz arşivleri bakın,oruç yedi diye sigara içti diye öldüresiye dövülen insan haberleri gırla gider,tamamının asparagas olduğu ortaya çıkar ama bu arada gaza gelmeye bayılan bazıları çoktan dine ,dindarlara sövmüş,yobaz ,irticacı,iran ve arabistan yorumları çoktan yapılmış olur,işi hükümete getirenler,ülkenin elden gittiğini savunanlar başlar saydırmaya,yeter artık bir seferde şu haberlere hemen inanıp dine ve dindarlara hakaret etmeyin,bir araştırın gerçeği,hadi haber doğru diyelim o adam islamı mı temsil ediyorda onun nezdinde dine hakaret ediyorsunuz,şimdi birisi çıksa çarşaflı bir kadını dövse sizede o işi yapan gibi hakaretmi edilmeli....

ramazan geldi milliyet malum haberlere başladı,önce erzurumda sigara içen kadın şimdide bu,adım gibi eminim ki kavganın şortla falan alakası yoktur,her ramazan ayında milliyette bu tür haberler olur,isterseniz arşivleri bakın,oruç yedi diye sigara içti diye öldüresiye dövülen insan haberleri gırla gider,tamamının asparagas olduğu ortaya çıkar ama bu arada gaza gelmeye bayılan bazıları çoktan dine ,dindarlara sövmüş,yobaz ,irticacı,iran ve arabistan yorumları çoktan yapılmış olur,işi hükümete getirenler,ülkenin elden gittiğini savunanlar başlar saydırmaya,yeter artık bir seferde şu haberlere hemen inanıp dine ve dindarlara hakaret etmeyin,bir araştırın gerçeği,hadi haber doğru diyelim o adam islamı mı temsil ediyorda onun nezdinde dine hakaret ediyorsunuz,şimdi birisi çıksa çarşaflı bir kadını dövse sizede o işi yapan gibi hakaretmi edilmeli....

Her ramazan ayında bunlar olduğu için haber oluyor olmasın. Art niyetli gazete bunu her zaman yapar. Mesela Galatasaray'a her daim saldırıyorlar neden çünkü art niyetliler

senaryolar yaziliyor

aklima 28 subat öncesi

sümüklü fadime ile sakalli derin mitci aczmendi ler aklima geliyor

yada ucan ali kalkanci

milleti böle galeyana getirip durdular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt