Beşiktaşlı Voleybolcuya dayak! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaşlı Voleybolcuya dayak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Beşiktaşlı Voleybolcuya dayak!

Atatürk'e küfredebilme hakkı nedir ya? yok demokratik ülkeymişiz falan.Bu hıyar yobazların demokrasi anlaşı böyle olur zaten.Nasıl bir ülke olduk böyle anlamıyorum.Bu arada şort giydi diye 19 yaşındaki bir kıza el kaldırabilen öküze,kızın bacağı girseymiş keşke.

sakin ol

daha 6nci mesajdasin

senaryolar yaziliyor

aklima 28 subat öncesi

sümüklü fadime ile sakalli derin mitci aczmendi ler aklima geliyor

yada ucan ali kalkanci

milleti böle galeyana getirip durdular

28 Şubat öncesi olanlara bile hasret kaldık o kadar söyliyim sana. O zaman en azından açık açık yapılıyordu bazı şeyler. Şimdi sinsice yapılıyor

Ulan olayı islamla, siyasetle bağdaştıran asıl o saldırıyı yapan be. İslam da kadın bunları giyemez saldır, İslam'da içki içilmez saldır, İslam'da şu yapılmaz saldır, bu yapılır neden yapmadın saldır.

Ondan sonra biz İslam'la bağdaştırıyoruz öyle mi. Hı hı. Ben de onu diyorum.

Biz olayı İslam'la bağdaştırmıyoruz, yobaz, bağnaz İslamcılıkla bağdaştırıyoruz. Herkes de üstüne alıyor. Yoksa sizde mi yobazsınız

o saldıryı yapanın bunu islam için yaptığını nerden biliyorsun yanındamıydın,rahatsız olmuş olamazmı,herkes bacak fetişistimi,rahatsız olmazlarmı bunu niye islamla ilişkilendiriyorsunuz,teşhircilik yapanlar yobaz olmuyorda inancı gereği bundan rahatsız olanlarmı yobaz oluyor,senin zihniyetinde olmaktansa senin tabirinle yobaz olmayı yeğlerim,evet bende yobazım,islamın yasakladığı her şeyden rahatsız olurum,ama kimseye hakaret edilmesini ve taciz edilmesinide savunmam....

o saldıryı yapanın bunu islam için yaptığını nerden biliyorsun yanındamıydın,rahatsız olmuş olamazmı,herkes bacak fetişistimi,rahatsız olmazlarmı bunu niye islamla ilişkilendiriyorsunuz,teşhircilik yapanlar yobaz olmuyorda inancı gereği bundan rahatsız olanlarmı yobaz oluyor,senin zihniyetinde olmaktansa senin tabirinle yobaz olmayı yeğlerim,evet bende yobazım,islamın yasakladığı her şeyden rahatsız olurum,ama kimseye hakaret edilmesini ve taciz edilmesinide savunmam....

Kısa etek giyen bir kadına saldırmak için bacak fetişistimi olmak lazım:SS::asd:

Vay arkadaş açıklamaya bak. Olayın ne için olduğunu sen de ben de adımız gibi biliyoruz. Boşuna kıvırma, olayı uzatma kelime oyunu yapma.

Savunuyosun işte yobazlığı daha ne olsun. Ben kapalı giyinen hiç bir kadına saldırmam, saldıranlar da yobazın kralıdır.

Rahatsız oluyorsan bakma kardeşim sapık mısın. Hayret ya

38 derece sıcaklıkta şort giymek teşhircilik olmuş.

İşte tam da birileri olayı İslamiyet'e çeksin diye çıkıyor bu haberler.Öküzün teki öküzlüğünü yapmış olay bu kadar basit.Bunun dinle diyanetle uzaktan yakından alakası yoktur,olamaz.Var diyen art niyetlidir açık ve net.Şeriat yalanlarına kananlara zaten benim diyebileceğim laf yok,gerçekten sıktı bu yalanlar.

Olayın islamla alakası yok,islam dinini yanlış anlayan milyonlarca insan var bu ülkede.Bu dangalak da onlardan biri.Sırf adam ''sözde'' müslüman diye,hani nüfus cüzdanında dini islam yazıyor ya,sırf bu adam yüzünden islamı eleştiren,işte islam yüzünden insanlar böyle oluyor bik bik diyenleri kaideye alıp cevap bile vermem,sinek kadar değeri yoktur o kişilerin benim gözümde.

Bu kişlerin mantığıyla bakarsak olaya,sırf kimliğinde norveç vatandaşı yazıyor diye katliamı yapan adam aslında bütün norveç halkını temsil ediyor,zaten norveç in eğitim sistemi katliam yapmaya dayalıdır,bu yüzden bu adam böyle davranıyor.Hadi sıkıyorsa bunu de bakalım... noldu? Yukarda bunun aynısını diyordun,niye şimdi dondun kaldın ?

Herneyse bu tür olayları dört gözle bekleyen kişiler ülkenin her yerinde mevcut,biz asıl o kişilere provokatör diyoruz.Bu arada bu yazı bu foruma ya da burda yazanlara yönelik değildir yanlış anlaşılmasın,genel olarak yazdım.

İşte tam da birileri olayı İslamiyet'e çeksin diye çıkıyor bu haberler.Öküzün teki öküzlüğünü yapmış olay bu kadar basit.Bunun dinle diyanetle uzaktan yakından alakası yoktur,olamaz.Var diyen art niyetlidir açık ve net.Şeriat yalanlarına kananlara zaten benim diyebileceğim laf yok,gerçekten sıktı bu yalanlar.

Ben gelecek demiyorum. Ama planları yapılıyor bunu inkar edemezsiniz.

Ayrıca senin açıklamaların bu olayı normal gösteriyor. Bence çok çok büyük tepki verilmesi gereken bir olaydır

Ben gelecek demiyorum. Ama planları yapılıyor bunu inkar edemezsiniz.

Ayrıca senin açıklamaların bu olayı normal gösteriyor. Bence çok çok büyük tepki verilmesi gereken bir olaydır

Benim yazdıklarım normal mi gösteriyor?İnsaf Rıza abi ya.Ne söylemem gerekirdi?"İslamiyet yüzünden oluyor bunlar,şerefsiz yobaz bunlar,sallandıracaksın hepsini" mi yazmalıydım?Yobazlığı da sadece dine bağlayan kişiler var ülkemizde ne kadar acıdır ki asıl yobazlar en ufak bir olayda bile ezbere konuşup geri kafalılık yapanlardır.

Bu öküze çok büyük tepki gösterilmelidir buna katılıyorum ama olayı genelleştirerek bir yere bağlamaya çalışmak art niyetli olmaktır.

Ulan olayı islamla, siyasetle bağdaştıran asıl o saldırıyı yapan be. İslam da kadın bunları giyemez saldır, İslam'da içki içilmez saldır, İslam'da şu yapılmaz saldır, bu yapılır neden yapmadın saldır.

Ondan sonra biz İslam'la bağdaştırıyoruz öyle mi. Hı hı. Ben de onu diyorum.

Biz olayı İslam'la bağdaştırmıyoruz, yobaz, bağnaz İslamcılıkla bağdaştırıyoruz. Herkes de üstüne alıyor. Yoksa sizde mi yobazsınız
herkes biliyo merak etme kimin ne olduğunu döven adam ben müslümanım mı demiş ?

ben kimsenin adınıda vermedim üstüne alındıysan demekki var bişeyler...

ASlında o taciz eden kişiyi taciz edeceksin jop ile. çekeceksin kenara indireceksin pantolonu... Sonra abuk subuk şeylerden şikayetci olup, insanlara saldırmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt