Beşiktaş'ta 10 Oyuncu Altay Maçında Yok - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ta 10 Oyuncu Altay Maçında Yok

onlar da bizim gibi hücum etmekte çok zorlanıyor. çözebilirlerse bence en büyük aday olurlar.
valencia duzenli oynamaya baslayip ek olarak pelkas ve berisha da ritim yakalarsa bence toparlarlar hucumu. bir de hoca zajc meyer falan ugrasacagina mhy yi oynatmasi lazim. hicbirisi mhy kadar oynayamiyor
fb o futbolla zor be kanka. tam gs şampiyonluğu kokusu alıyorum
ben biz de radikal bir degisim olmadigi surece sampiyonluk umidini kestim. hocaya inanmiyor kimse inanmamak da hakli taraftar. adalet diyip babel ve feg oynatiyor hala.

Altay maçını alırlar bir şekilde ama Ajax maçı acayip olacak. Ajax inanılmaz formda ve bu kadroyla Beşiktaş'ın hiçbir şansı yok ilginç bir skor çıkabilir.

beter olsun tinerciler lakin keşke daha ciddi bir takım olsaydı altay bildigin çöp takım bakmayın gol attıklarına

fosil denızlı fener karşısında ileri bile cıkarmadı takımı zorla gol yedirdi

Gecen sezon basaksehir maci öncesi de Corona ve sakatliktan dolayi bayagi eksikti bjk

Hic belli olmuyor yani zaten sirf özgüven ve gaz la birseyler yapiyorlar,gerci adanademir macinda özgüvenleri yerle bir olmustur muhtemelen

Bunlarin altyapisi falan yok mu da bos yerleri onlarla doldurmamislar. Bizim sinyor en azindan göz boyamak icin olsa bile ara sira Atalay'i, Isik Kaan'i, Berk'i falan kadroya aliyor. Hatta dün 21'lik Atalay'i soktu alin iste size genc diye.

Saka bir yana ben altyapi oyuncusu olsam ve bu kadar sakat falan varken yani böyle olaganüstü bir durumda bile gencolardan sadece tek bir topcuyu kadroya alan kulüpten kacip giderdim.

Bunlarin altyapisi falan yok mu da bos yerleri onlarla doldurmamislar. Bizim sinyor en azindan göz boyamak icin olsa bile ara sira Atalay'i, Isik Kaan'i, Berk'i falan kadroya aliyor. Hatta dün 21'lik Atalay'i soktu alin iste size genc diye.

Saka bir yana ben altyapi oyuncusu olsam ve bu kadar sakat falan varken yani böyle olaganüstü bir durumda bile gencolardan sadece tek bir topcuyu kadroya alan kulüpten kacip giderdim.
Tek bir genc oyuncuyu götürmüs, o da stoper Serdar Saatci. TRT'de Rido ile Erbatur'un programinda Serdar icin mevcut seviyesinin üstüne cikmali demisti. U19 takimlari Dortmund'a karsi 3-2 kaybetmis.

Josef ve Atiba stoper ve sağ bek oynar. Göbeği de Salih Oğuzhan Pjanic yapar. İlerisi karanlık ama Güven, Gökhan, Kenan en iyi ihtimalle

Üst Alt