Beto Galatasaray‘da İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beto Galatasaray‘da İddiası!

Yabancı sayısı dusuyosa bence bi sekilde 1.2 sene içinde yerli yetenek bulmamız lazım kısıtlama varken de gönlümüz de yerli yatardı hep 3 sene sonra ah var etmemek için yerli yetenek sart

6-7 maç için yeni adam getirmezler diye düşünüyorum. belli ki o kadar erken dönmeyecek muslera.
Vallah renktaş form tutmasına bakar bence. Muslera kendine iyi bakan bir kaleci. 6 ay demişlerdi ben 5 ayda kalede olur diye düşünüyorum. Beto da transfer ettiğimiz fransız kaleci gibi idare eder. Beto çok daha iyi bir kaleci hatta. 400 500 bin euro verildiyse iyidir

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Begenmiyenlere söylüyorum 1.2 ay için 10 milyona euro Ya kalecimi alalım . Bari böyle basit konularda tartışma olmasın volkan babacan diyosunuz 1 yıllık kontrata tamam der mi o

Begenmiyenlere söylüyorum 1.2 ay için 10 milyona euro Ya kalecimi alalım . Bari böyle basit konularda tartışma olmasın volkan babacan diyosunuz 1 yıllık kontrata tamam der mi o

1 sene Basaksehirde gene yedek kalip degerinin icine etmek mi daha mantikli, yada bizde 17 lig maci + belki AL maclari yapip kendi piyasa degerini yükseltmek mi daha mantikli?

Üst Alt