Beyaz Futbol & Derin Futbol | Beyaz TV | Arşiv - Sayfa 1180 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyaz Futbol & Derin Futbol | Beyaz TV | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kim gitmiş?

Adam antrenmanda kovulduğunu unutmayalım lütfen. Kahpece sırtından vuruldu ki bu operasyonda bu rok baş rol oynadı Aysal'ın SMS lerini canlı yayında servis ederek.

Sonra hocayı devamlı küçük düşürücü yorumları olmuştur. Roku ciddi alınacak bir figür değil ama bu olaydan sonra bunu yalayan net terim düşmanıdır bence.

Ha konuyu bilmeyenler olabilir tabiki senin gibi.

Ben o donemler takip etmiyordum 2014 senesinin sonuna dogru takip etmeye basladim o yuzden haberim yok. O zamandan beri ROK Terim donsun diye yanip tutusuyor ama bunu soyleyebilirim.

A.Cakar buyuk Terim dusmanidir ama.

Ben o donemler takip etmiyordum 2014 senesinin sonuna dogru takip etmeye basladim o yuzden haberim yok. O zamandan beri ROK Terim donsun diye yanip tutusuyor ama bunu soyleyebilirim.

A.Cakar buyuk Terim dusmanidir ama.
Bende o dönemi bilmiyorum açıkçası :)

O SMS konularından sonra takip etmeyi bırakmıştım açıkçası.

Demek ki fena dönüş yapmış

Fatih Terim düşmanları sever bunu. Bakalım hocaya bel altı vurmaları devam edecek mi

Bir Fatih TERIM Militani olarak Sayin Ozan Kütahyalinin geri dönüsünü gönül sicakligi ile bekledigimi belirtmeliyim. Istedigi kadar bel alti vurabilir, hepsi serbes, yeterki
geri dönsün, kendisinden mahrum birakmasin bu baldiri ciplak futbol camiasini.

Bir Fatih TERIM Militani olarak Sayin Ozan Kütahyalinin geri dönüsünü gönül sicakligi ile bekledigimi belirtmeliyim. Istedigi kadar bel alti vurabilir, hepsi serbes, yeterki
geri dönsün, kendisinden mahrum birakmasin bu baldiri ciplak futbol camiasini.
Ahmet çakarın projesi olan adama sahip çıkmanız tabiki doğal sayın çakar :)

Sayin Rasim Ozan Kütahyali Fatih Hoca´nin gönderilmesi konusunda, ve sonrasinda Ünal Aysal´in mahkeme kayitlarinca dellilendirilmis suc ortagi olmustur... Her program, her firsatta da Fatih Hoca´ya bel alti vurmustur.

Ama gecmis gecmiste kaldi, herseyi unuttuk, sineye cektik. Yeterki Türk Futbolunun en nezih paydasi, Adaletsport´lu ROK beyeyfendiyi yeniden ekranlarda hayranlik ile takip edelim.

Bir de ROK bu... Buyuk ustanin tabiriyle "medya hayvani"... Varis...

Agzi torba degil ki buzesin. Herkes hakkinda negatif konusmuslugu, herkesle husumeti vardir suphesiz (Islam alimleri disinda).

Ahmet çakarın projesi olan adama sahip çıkmanız tabiki doğal sayın çakar :)

ROK evladimiz, ve Türk Futbol´un nezih bir paydasi olmustur artik. ROK´izim artik önünde durulmasi güc bir hareket olmustur. Onu magdur edenleri, magdur edecegiz.

Bir Günde Tahta Cikmadik,
Bir Günde Tahttan indmeyiz,
Imparator RASIM OZAN,
ÖLÜME KADAR SENINLEYIZ !!!

Her konuda bence cephelesmeye gerek yok arkadaslar

Fatih Terim Galatasaray efsanesidir ve benim icin tartisilmazdir,rok ise keyifle izledigim bir yorumcudur

Imparator'la arasi iyi degil diye cephe almak sacmalik,youtube da denk geldigim zaman keyifle izliyorum rok'un yaptigi ilginclikleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt