BILD: UEFA, Spartak Moskova'yı Avrupa Ligi'nden Diskalifiye Etti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BILD: UEFA, Spartak Moskova'yı Avrupa Ligi'nden Diskalifiye Etti

1646049439145.png

UEFA, Rusya'nın Ukrayna açtığı savaşı nedeniyle Avrupa Ligi son 16 turundaki Leipzig-Spartak Moskova eşleşmesini iptal etti. Bu kararla Leipzig, direkt olarak çeyrek finale yükseldi. (Bild)

Kardeşim o zaman grup aşamasındaki maçların gelirini sadece bize verin.

İçerde berabere kaldığımız maçta hükmen galip sayılalım. Galibiyet paramızı eksiksiz alalım.

Edit: Pardon Moscov'a takımlarını karıştırdım. Gereksiz heyecan yaptık 3 kuruş para gelecek diye. :red:

ben bu karari kabul etmiyorum kulüpler karsi cikmali ozaman polonyada direk dünya kupasindami?

Putinin sacmaliklarinin acisini futbol endustrisi niye cekiyor anlamadim? O takimin oyuncularindaki suç nedir? Dopingli mi hepsi? UEFAnin anasina mi küfretmişler. Lan UEFA tınlamayan 7 buyuk takım var sizden ayrilmak istiyoruz diyen. Onlara diş geçiremiyorsun, ama boyle kıytırık işlerle uğraş

Saçma değil mi ya adamların tazminat hakkı yok mu buna neye göre karar veriyorlar

Bu arada Fenerbahçe’nin suçu ne

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Euroleague Rus takımları tarafsız sahada oynayacak dedi. FIFA da öyle. UEFA da bu yönde bir karar alır, almalı. Gerçekten Spartak’ın rakibi Alman olmasaydı da biz olsak mesela veya Kızılyıldız olsa aynı kararı alırlar mıydı? Sanmıyorum. Bild haberiymiş, bir bakalım resmi açıklama gelecek mi.

Üst Alt