Binali Yıldırım: "Hanım Türk futbolcu yok, kanalı değiştir diyor" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Binali Yıldırım: "Hanım Türk futbolcu yok, kanalı değiştir diyor"

Dunyanin her yerinde bir siyasi , bir bakan veya o seviyede biri sahsi dusuncesini bu sekilde aciklayabilir

ama dunyanin tek bir ulkesinde bu aciklamayi goren demiroren ve turevleri gibiler agizlarinda bugune ulasmayi basarmis tum disleri sergileyerek gulup hemen yonetim kurulu toplayip yalakalik icin bu karari alirlar

Bana siyasetcilerin adam gibi demokraside futbola karisdigi bir ulke goster, Sinan. Yok. Bulamazsin. Adamlar mecgül cünkü. Ülkede 1000 tane sorun var ama adamlarin tek derdi yabanci siniri oldu. Biriside allah belasini versin dönüp belkide bizim zihniyetimiz bozuk biz futbolcu, adam yetisdiremiyoruz demiyorlar. Hersey baskalarin sucu, paranoid paranoid dusuncelerden biktim artik.

binali bey yerli futbolcu ile değilde yerli fabrikalarla uğraşsın memlekette yerli marka kalmadı yerli üretim adına tek bir şey yok ama bu adamların derdi yabancı sınırlaması yok kardeşim ben bırakın türk futbolunu ülkenin durumundan ümidimi kestim artık her şeyimizle batıyoruz yazıklar olsun.

binali bey yerli futbolcu ile değilde yerli fabrikalarla uğraşsın memlekette yerli marka kalmadı yerli üretim adına tek bir şey yok ama bu adamların derdi yabancı sınırlaması yok kardeşim ben bırakın türk futbolunu ülkenin durumundan ümidimi kestim artık her şeyimizle batıyoruz yazıklar olsun.
O kadar dogru bir tespit ki bu, helal olsun. Adamlarin derdi bizim eglendigimiz tek sey olmus, onuda kirli ellerine koyulmak istiyorlar

Yanlız bu konu anlamsız bir şekilde başbakanından cumhurbaşkanına dillendiriliyorsa arka planda çok fena birşey oluyor demekki,gundemi inanılmaz derecede meşgul ettiler gerçekten merakla bekliyorum acaba ne geçirdiler veya geçirecekler diye yoksa topa 2 yaşındaki bir cocuktan daha iyi vuramayan Binali'nin evde herhangi bir spor müsabakası(güreş hariç)izledigi hususunda çok ciddi şüphelerim var hele eşinin tv karşısında futbola göz ucuyla baktığını dahi zannetmiyorum,benim eşim maç varken gider baska birşey yapar ,beyim bunlar kim yav demez zira forma üzerinde Türk Bayrağı varken yabancilarin mac yaptığını zannediyorsa zaten Türk Bayragi nedir ,önce onu öğrenmeleri gerek.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sanki muhteşem bir altyapısı Türk takımlarında biz inadına yerlileri oynatmıyoruz.Çoğu göbek bağlamış adamların.

Size evde atv ve ahaber dışında kanal izlemek yasak değil mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fotoğraf her şeyi özetliyor zaten!!

DIKanxSXkAAbCgE.jpg

yildirim-640.jpg

Süper Lig'de yabancı futbolcu sayısının artması ve yerli futbolcuların az şans bulması nedeniyle yabancı kuralı yine tartışma konusu oldu. Başbakan Binali Yıldırım da yaptığı açıklamayla yabancı kuralının değişmesi gerektiğini söyledi.

"HANIM TÜRK FUTBOLCU YOK, DEĞİŞTİR KANALI DİYOR"

Binali Yıldırım, "Milli takımlara mutlaka Türkleri katmak gerekiyor. Kendi kaynağımızı ikinci plana atıyoruz. Maç seyretmeye oturuyoruz, hanım 3 dakika sonra 'Değiştir kanalı, bunların arasında hiçbir Türk ismi yok, başkasının maçından bize ne' diyor. Böyle taşıma suyuyla değirmen dönmez. Kendi çocuklarımızı yetiştireceğiz. Dünya yıldızı yapacağız. Dünya kadar para veriyoruz bunlara... Bunun adı 'Desinler ki ağanın fesi var!" dedi.

trump_disgust-690x460.jpg

Bana siyasetcilerin adam gibi demokraside futbola karisdigi bir ulke goster, Sinan. Yok. Bulamazsin. Adamlar mecgül cünkü. Ülkede 1000 tane sorun var ama adamlarin tek derdi yabanci siniri oldu. Biriside allah belasini versin dönüp belkide bizim zihniyetimiz bozuk biz futbolcu, adam yetisdiremiyoruz demiyorlar. Hersey baskalarin sucu, paranoid paranoid dusuncelerden biktim artik.

problem bunu aciklamasi degil , karar verecek olan ornegin tff nin bir yetkilisi cikip "sayin basbakan hakli ,ben de oyle dusunuyorum ama dunya futbolu bu sekilde isliyor, bundan geri kalamayiz" vs deyip gecistirmesi lazim

bizdekiler her aciklamayi gorev adlediyor

mesela arena ismi konusu .. ben de mesela arena denmesine karsiydim her yere , ama ben karsiyim diye nasil degismiyorsa milyonluk anlasmalar yapilmis salon-stat isimlerini neden bir aciklama uzerine degistiriyorsunuz ?

5 tanesi yapip 3 tanesi yapmayinca da olmuyor ... kimse yapmasin o zaman mesela ... biz de herhalde osmanlidan beri kanimiza islemis bir emir komuta zinciri var , manasiz

Rant paylaşımında sıkıntı olduğunu düşünüyorum yoksa Türk futbolu kimsinin dickonun da değil.

Babanı ağlatırlar Tüpçü, harekete geç !

Forum yöneticilerimiz daha ne yapsın.. ? Forumda siyaset konuşulmasın diye olabildiğince katı çizgiler koyuyorlar ama sonuç ortada..

Futbolu biz mi bu kadar tabulaştırıyoruz ki, siyasetçisi, inşaatçisi, popçusu, televizyoncusu herkes bu piyasaya girmek için can atıyor?

Ben sadece iyi futbol izlemek istiyorum.. SADECE İYİ FUTBOL..

Ne dursun umrumda ne aziz nede tüpçü hiç biri umrumda değil... Ne bir bakanın ne bir vekilin nede bir muhtarın galatasaraylı veya fenerli olmasıda umrumda değil..

Tablo bu kadar net.. İyi futbol ve BAŞARI istiyorum..

Yerliler bunu veremiyor. Bunun hesabınıda bırakın futbol taraftarı yapsın.. Fenerli adamlar bile burağın açıklamalarına sövüyor..

Emrenin yaptığını Ozan yapamıyor bunun hesabını bırakalım Fenerbahçali arkadaşlar konuşssun.

Bir ülkenin lideri kalkıpta, başarısızlar tayfasına arka çıkmamalı bence...

Üst Alt