Binali Yıldırım: "Hanım Türk futbolcu yok, kanalı değiştir diyor" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Binali Yıldırım: "Hanım Türk futbolcu yok, kanalı değiştir diyor"

Yazma bilmeyen şahıs ülke yönetiyor.Sen önce konuşmayı,yazmayı,vizyonu öğren ondan sonra açıklama yaparsın.15 yıldır her alanda ülkenin ırzına geçtiniz.Sizinde sizi destekleyen beyinsiz sürüsünün de canı cehenneme.

ülkenin başındaki adamlara bak.. ortaokul çocukları bile bu ve patronundan daha iyi yabancı dil biliyor..

dream team anasını satayım

Ah Fifa ah, o kadar toleranssiz gecinirsin ama ne sike konusunda, nede alenen Siyasetin Futbola karismasi konusunda bisey yapiyorsun.

başlığı gördükçe ekrana kafa atasım geliyor.. en iyisi foruma girmeyeyim..

yumuşak G'yi bilmeyen adam yabancı sınırı hakkında görüş bildiriyor

YouTube

problem bunu aciklamasi degil , karar verecek olan ornegin tff nin bir yetkilisi cikip "sayin basbakan hakli ,ben de oyle dusunuyorum ama dunya futbolu bu sekilde isliyor, bundan geri kalamayiz" vs deyip gecistirmesi lazim

bizdekiler her aciklamayi gorev adlediyor

mesela arena ismi konusu .. ben de mesela arena denmesine karsiydim her yere , ama ben karsiyim diye nasil degismiyorsa milyonluk anlasmalar yapilmis salon-stat isimlerini neden bir aciklama uzerine degistiriyorsunuz ?

5 tanesi yapip 3 tanesi yapmayinca da olmuyor ... kimse yapmasin o zaman mesela ... biz de herhalde osmanlidan beri kanimiza islemis bir emir komuta zinciri var , manasiz
Problem tam olarak orda basliyor ya Sinan, bir cumhurbaskani ve ya basbakani neden futbola karismak ister ki? Yani onun isi onu konusmak degil ki? TFFnin isi o.
Iste o da cok eski bir osmanli mantigi bence - ya aciklama yapsa nolacak sanki?
Yapmiyacak, bu kadar basit. Onu yaptikdan sonra karismak oluyor, ve ben bunu baska bir demokraside oldugunu duymadim su gune kadar. Ulkenin heryeri bok goturuyor, Istanbulda alt yapi yok suyun altinda kaliyor her hafta - issizlik cok. Bunlari konussun.

PLK-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Düşük profilli başbakanın görüşleri bu konuda çok önemli değil.

(düşük profil ifadesi bana ait değil. Ahmet Davutoğlu istifasından sonra kim başbakan olacak tartışmaları yaşanırken akpli bir milletvekilinin kullandığı ifadedir.)

Cumhurbaşkanının görüş bildirmesi önemli. O görüşünü bildirirse geçmiş olsun. Şahsi kanaatim cumhurbaşkanının yabancı sınırlamasını istemeyeceği yönünde. Adam eskiden futbol oynamış biri. Futboldan anladığını ümit ediyorum. Futboldan anlayan bir insan şu şartlarda ve saçma sapan açıklamalar yapan tembel futbolcuların olduğu dönemde yabancı sınırlamasını istemez.

Düşük profilli başbakanın görüşleri bu konuda çok önemli değil.

(düşük profil ifadesi bana ait değil. Ahmet Davutoğlu istifasından sonra kim başbakan olacak tartışmaları yaşanırken akpli bir milletvekilinin kullandığı ifadedir.)

Cumhurbaşkanının görüş bildirmesi önemli. O görüşünü bildirirse geçmiş olsun. Şahsi kanaatim cumhurbaşkanının yabancı sınırlamasını istemeyeceği yönünde. Adam eskiden futbol oynamış biri. Futboldan anladığını ümit ediyorum. Futboldan anlayan bir insan şu şartlarda ve saçma sapan açıklamalar yapan tembel futbolcuların olduğu dönemde yabancı sınırlamasını istemez.

konu futbol değil kardeş

Haa o zaman tamam. Bir dönemin efsane futbolcusu, büyük futbol bilgini olan karısı öyle dediyse, hemen değişmesi lazım kuralın.

sayın yıldırım cumhurbaşkanına tüm yetkilerini , futbola burnunu sokma yetkisi karşılığında devretmiş sanırım

Üst Alt