Bir Devrin Sonu: Fırat Aydınus Hakemliği Bırakıyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Devrin Sonu: Fırat Aydınus Hakemliği Bırakıyor

Geçen leipzig bremen kupa maçını izledim hakem bu grafeymiş

şahane maç yönetti,topçularla diyaloğu vücut dili collinavari baya iyiydi, zaman geçirmek için yere atlayanı kendi gidip gülerek kaldırıp oyunun akışkanlığını çok iyi sağlıyodu

tek maçtamı böyleydi bilmiyorumda çok beğenmştim

Oyuncularin en sevdigi hakem. O da bu sene yas kurali yüzünden emekli olacak, ve bazi oyuncular ve hocalar biraz daha devam etsin diye aciklama yapmislardi.

Geçen leipzig bremen kupa maçını izledim hakem bu grafeymiş

şahane maç yönetti,topçularla diyaloğu vücut dili collinavari baya iyiydi, zaman geçirmek için yere atlayanı kendi gidip gülerek kaldırıp oyunun akışkanlığını çok iyi sağlıyodu

tek maçtamı böyleydi bilmiyorumda çok beğenmştim

Yok gercekten iyi hakem. Düsün yani bazi futbolcular bile adamin hakemlige devam etmesine dair aciklamalarda bulundu.

Futbolcular arasinda da en sevilen hakemmis bu.

Hataları olmuştur. Bazı maç çok, bazı maç az. Ama bana göre şerefli bir hakemdir. 47, hakemlik için geç bir yaş değil. Hayırlı olsun.

sarı kartı olan emenike, tirbünlerin yuhalaması sebebiyle, oyun devam ederken formasını çıkarıp yere atmış, yaklaşık 3 dakika falan tepkili bir şekilde davranışlar sergilerken, bu arkadaşımız ikinci sarıyı vermemiş, maç sonunda da emenike'nin formasını çıkardığını görmediğini söylemişti. oysa ki tirbündeki 50 bin fb'li ve ekranları başındaki milyonlar, 3-4 dakika emenike'nin fiyaskosuna canlı şahit olmuştu.

ne güzel kurtulmuştuk, 3 sene daha hakemlik yapacakmış hea?

Üst Alt