Bize bu koltuklar çok ! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bize bu koltuklar çok !

Cevap: Bize bu koltuklar çok !

5852.jpg

KAÇAK TARAFTARLAR NASIL GİRDİ?

Galatasaraylı Yöneticiler aynı şekilde maça 110 taraftarın kaçak girdiğini de tespit etti. Bu 110 kişinin turnikelerden nasıl geçirildiği de araştırılacak ve gereken yapılacak.

KÜFÜRLÜ TEZAHÜRATLAR

Sarı kırımızılı yöneticiler zaman zaman yükselen küfürlü istifa çağrılarına da çok tepkili. "Başarılıyızdır ya da başırısızdır. Ama sonuçta hepimiz gecemizi gündüzümüzü Galatasaray için harcıyoruz. Ailelerimizden, işlerimizden feragat ediyoruz. Taraftarlar çabamızı ya da ortaya çıkan sonucu beğenmeyebilir ama bunu seviyeli biçimde söylemeliler. Küfür yemeyi, hele ki kendi taraftarımızdan küfür yemeyi asla hak etmiyoruz" diyerek tepkilerini ortaya koyan yöneticiler, bu konuda sert tedbirler almaya hazırlanıyor.

KIRILAN KOLTUKLAR

Galatasaray Yönetimini kızdıran bir diğer olay ise kırılan koltuklar. Dünkü maçta bazı taraftarların stattaki koltukları kırdığı ve maddi zarara yol açtığı belirtiliyor.

PLANLANAN ÖNLEMLER...

EMNİYET İLE GÖRÜŞÜLECEK

Gelelim alınması planlanan önlemlere. İlk olarak stada kaçak taraftar ve kaçak pankart girişi konusunda İstanbul Emniyeti ile temasa geçilecek ve bu konuda daha sıkı tedbirler alınması istenecek. Kontrollerin daha dikkatli yapılması istenecek.

KOLTUK KIRAN, KÜFÜR EDEN MAÇA ALINMAYACAK...

Galatasaray Yönetiminin bu yaşananlardan sonra alacağı en sert önlem ise bazı kişilerin stada sokulmaması şeklinde olacak. Maçlarda koltuk kıran, kaçak giriş yapan, küfür eden, kaçak pankart sokan taraftarlar belirlenecek ve bunlar maçlara alınmayacak.

Bahri Havadır

hadi len simdiye kadar koltuk kirilmiyormuydu

protesto olunca tabi tutustunuz

oh ne guzel ua ile girin birbirinize kazanan GS olacak

hepimiz izliyoruz:)

Koltuklarin kirildigi bolge felakat olmus.

Umarim en kisa zamanda oraya bir cozum bunulur.

Adamlar oraya yarim metrelik yer yapiyor tepinsin krolar diye, hala koltuklarin üstünde zipliyorlar. Egitim iste. Dünyanin hangi ülkesinde var bu barzoluk birisi bana göstersin. Ziplamaya hoplamaya yer olmasa anlayacagim. Taraftar bunlar, böyle desteklemek istiyor diyecegim. Ama böyle bir görgüsüzlük yok ya. Adamlarini kontrol edemeyen Ultraslan liderleri lider diye gezinmesin ortaliklarda. Yazik günah.

ayağa kalkmayan fenerli olsun yeter ki koltukları kırmasın.. :/ yazıktır günahtır taraftalık böyle birşeyse istemem gider çekirdek çitleyenlerin arasında izlerim daha iyi...

Ultraslanda bu konuya baktımda enaz burdaki kadar şikayet var kırılan koltuklarla ilgili ancak daha önce bi tahminde bulunmuştum burda büyük ihtimalle en ön 3 4 sıradik insanlar tel örgülere pankartlar yüzünden yada sahayı görmesini engelliyeek başka sebebplerden çıkıyor koltuğa bunlar çıkınca zincirleme herkes çıkıyor çünkü ön taraf koltuğa çıkınca bukez arkadakıler göremiyor onlarda çıkıyor.Ancak o koltuğa çıkmak kırılması için yeterlimi bilemiyorum.Şunu gördümki enaz bizim kadar koltuklara çıkılması ve kırılmasına karşı olan insanlar buna kızan insanlar bile sırf o zincirleme olay yüzünden bizde çıkıyoruz abi istemeye istemee diyolar birbirlerine ve buna çağre bulmamız gerek klübe gereksiz masraf oluyor bunun yannda kötü bir görüntü oluşuyor diyolar.

Bide şunu gördüm kale arkaları onlara söylendiğine göre özellikle o koltukların sürekli kırıldığı bölümdeki koltuklar eski staddaki gibi olacakmış...

Sanırım kesin bişey bu.

Ultraslanda bu konuya baktımda enaz burdaki kadar şikayet var kırılan koltuklarla ilgili ancak daha önce bi tahminde bulunmuştum burda büyük ihtimalle en ön 3 4 sıradik insanlar tel örgülere pankartlar yüzünden yada sahayı görmesini engelliyeek başka sebebplerden çıkıyor koltuğa bunlar çıkınca zincirleme herkes çıkıyor çünkü ön taraf koltuğa çıkınca bukez arkadakıler göremiyor onlarda çıkıyor.Ancak o koltuğa çıkmak kırılması için yeterlimi bilemiyorum.Şunu gördümki enaz bizim kadar koltuklara çıkılması ve kırılmasına karşı olan insanlar buna kızan insanlar bile sırf o zincirleme olay yüzünden bizde çıkıyoruz abi istemeye istemee diyolar birbirlerine ve buna çağre bulmamız gerek klübe gereksiz masraf oluyor bunun yannda kötü bir görüntü oluşuyor diyolar.

Bide şunu gördüm kale arkaları onlara söylendiğine göre özellikle o koltukların sürekli kırıldığı bölümdeki koltuklar eski staddaki gibi olacakmış...

Sanırım kesin bişey bu.

Adam olsalar bir tek koltuk bile kırılmaz orda. Pankart falan işin bahanesi.

Derbi sonrası durum nedir?

@srfydn

Şeref Aydın N.

stattaki fb hasarlari: 21 soy. od. hoparloru, 151 adet koltuk, 3 pisuvar bolmesi, 1 sabunluk, 1 kagit havluluk, 1 turnike, 1 tahliye kapisi.

biz de bos durmamisiz: kuzey kale arkasinda tam 121 koltuk kirilmis durumda. yani stattaki toplam kirilan koltuk adedi 272.

Sanırım kesin bişey bu.

Böyle olursa çok saçma ve kötü olur olmasın sakın.

Üst Alt