Bize bu koltuklar çok ! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bize bu koltuklar çok !

Cevap: Bize bu koltuklar çok !

İnsanların önünde kocaman boşluk var neden hala koltuğa çıkmaya çalışırlarki...

maçı izliyorum ve sözde ultraslanın bulunduğu bölüme bakıyorum bütün koltuklar kırılmış kendilerini kaybetmiş şerefsizler böyle taraftarlık olmaz misafir tribünü eminim daha düzgündür koltukları falan öküz gibi niye zıplar ki insan ... bunlar gs taraftarlığını geçmiş sidik yarışına girmiş en ateşli taraftar biziz diye siz olsanız ne olcak takıma zarar veriyorsunuz resmen iyice alışkanlık ettiler ki bunu yönetim çok rahat bi şekilde tespit edebilir sokmayacak stada :mad: inanın görünce sinir oluyorum......... bu stadı özlemle senelerdir bekleyen biz değilmiyiz???

maçı izliyorum ve sözde ultraslanın bulunduğu bölüme bakıyorum bütün koltuklar kırılmış kendilerini kaybetmiş şerefsizler böyle taraftarlık olmaz misafir tribünü eminim daha düzgündür koltukları falan öküz gibi niye zıplar ki insan ... bunlar gs taraftarlığını geçmiş sidik yarışına girmiş en ateşli taraftar biziz diye siz olsanız ne olcak takıma zarar veriyorsunuz resmen iyice alışkanlık ettiler ki bunu yönetim çok rahat bi şekilde tespit edebilir sokmayacak stada :mad: inanın görünce sinir oluyorum......... bu stadı özlemle senelerdir bekleyen biz değilmiyiz???

Sana katiliyorum bununla birlikte avatarin UA :)

Zeminin bile fazla dogru duzgun nasil korunacagini bilmiyorlar. Daha bir suru organizasyon olacak bu stadda. Insan zeminin ustunu ortmez mi nasil bir sacmalik bu?

Bu noktada sorun en ön sıradaki görüşü engelleyen tel örgüler ve o tel örgülere asılan pankartlar. En öndeki adam mecburen ayağa kalkıyor, arka sıralara kadar mecburen herkes koltuğun üzerine çıkıyor. Çözüm ASY'ndeki koltukların benzerini kullanmak.

Tel örgüler kaldırılsa bile herkes ayağa kalkacaktır ve yine koltuklar kırılacaktır. Kale arkasındaki koluklar ASY'deki gibi olmalı.

Üst Alt