Bizi bırakma Harry! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bizi bırakma Harry!

Cevap: Bizi bırakma Harry!

futbolu galatasaray'da bırakmalı,yaşı ve fiziği ne kadar dayanırsa dursun takımda hiç oynayamasa bile bi tur atsın ali sami samiyen'de o yeter.

Harry Kewell efsane olsun diye cümle kurmayınız, o zaten efsanedir. Kişilik, profesyonellik ve futbol olarak tavan yapmış üstün şahsiyettir. Galatasaray'ın böyle birine herzaman ihtiyacı vardı. Kewell'ın uzun seneler Galatasaray forması giyeceği inancındayım. Gücümüze güç katan en büyük güvencelerimizden biri. Rijkaard ve Neeskens fiziğini korumasında ona yol göstersinler yeter. Galatasaray bir yerlere gelecekse, Kewell'ın buna katkısı taştışılmaz. Takıma çok büyük fayda sağlıyor, çok büyük.

Yenileriz diyoruzda Rijkaard yasindan dolayi istemezse? Rijkaard dinlemez taraftar seviyor falan, yenilemek istemezse yonetimin yapacagi birsey kalmaz. Insallah Kewell bu sene cok iyi bir performans gosterir ve 2 yillik daha sozlesme uzatiriz.

Rijkaard'mı istemez:)Şaka yapıyorsun heralde.Leeds'deyken Dünyanın en büyük klüpleriyle birlikte Rijkaard'ın Kewell'ı nasıl istediğini biliyormusun ve geldiği yeni takımında Önceden çok çok istediği kewell var ve onuda yaşı itibari ile istemeyecek ki bu yaşta 30.Kewell'ın daha iyisini alamıyacağımızıda biliyor Rİjkaard;)

bnm fikrime gore eğer talibi varsa satilmali. mutlaka demiyorum ama yaşi 31 e dayandi ama avrupada iyi bir ismi oldugu için çok rahat bi 4-6 mio veren çikar. hem onun yerinde arda oynuyor bu saatten sonra da yedek bekletemezsiniz.doğal olarak da yedek bekleteceğimize nakde çevirmek bana gore daha mantikli geliyor.. tabi bnm fikrim bu...

Kewell ı 4 5 milyon euro için satmak saçmalıktır bence(sizin düşüncenize de saygı duyuyorum tabi ki) adamın takımdaki varlığı paha biçilemez bence, alsan 4 5 milyonu takıma dağıtsan ekstradan bonus olarak o etkiyi yaratamazsın..

kewell gibi insan sarrafı olan bi adam var mı ya :D
n648022856_890241_1502.jpg

harry haryy kewelllllll harry hary kewelllllll

gerçekten mükemmel bi profesyonel yabancı olarak aldığımız en aklı başında formayı üstüne bu kadar yakıştıran ilk oyuncuu

Üst Alt