Bizim oğlan kıza açılamıyor, yardım ! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bizim oğlan kıza açılamıyor, yardım !

Cevap: Bizim oğlan kıza açılamıyor, yardım !

Heyt forumumuzda ne cevherler varmış be, bu yaştan bilgilenmek lazım hepsini tek tek okuyorum, özellike Ertuğrul başkana saygılar :tiphat:

Ben Festivalde tanıştım kızla,2,5 yıl oldu evlilik teklifim şimdiden hazır :D Tanıştığımız yerde,ona yazdığım şarkı eşliğinde teklif edecem. Siz daha düşüne durun :D

Sözleri umarım komşulara karşı çok ayıp oldu tarzında değildir.Feci detone falan da olabilirsin o heyecandan.Riskli,bana göre değil.

Cevap: Oğlum için çok önemli arkadaşlar lütfen bakar mısınız?

Bizimkilerde neden sevgilinle bizimle tanıştırmıyorsun falan diyorlar.Bıraksam ağlayacaklar.Her çıktığım kızla evleneceğimi falan düşünüyorlar heralde.:)

Valla ben de aynı şekilde davranırım...Hatta "sevgililerimi söylemem aileme ben" diye bir pot kırmıştım son hatuna karşı, "çocuk" damgasını da yemiştim.Erkek psikolojisini anlamaz kadınlar :)

Şimdi mevzu hangi noktada beyler ben de engin bilgilerimle yardımcı olmak isterim :asd:

Cevap: Oğlum için çok önemli arkadaşlar lütfen bakar mısınız?

Orası bilinmiyor.Kızı kaptıktan sonra bi daha girmedi foruma,akıbeti belli değil:D

Demek baya iyi gitti işler, vakti olmamış foruma girmeye. Şaka maka oraya tavsiye mesajları yazdığımı hatırlıyorum, şöyle konuş, böyle yap diye. Birsürü başka insan da yazıyordu. Bir daha girmediyse ayıp etmiş. Hıyar.

Ben mahalledeydim apartmanda 3 kız vardı ben vardım. Yazlık vardı 4 kız ve ben, dershane öyle, üniversitede hepten ipin ucu kaçtı. Hep kızların arasında oldum.

O yüzden içerden bilgiler vereyim size :)

Bakın bir laf vardır, erkekler kadınların ne düşündüğünü bilseydi, 10 kat daha cesaretli olurlardı diye.

Bu laf eksik, 1000 kat daha cesaretli olurlardı.

Hasan Abiye de çok saygılarımı sunuyorum buradan . Oğluyla bu kadar ilgili bir baba , her çocuga nasip olmaz :)

Üst Alt