Bizim oğlan kıza açılamıyor, yardım ! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bizim oğlan kıza açılamıyor, yardım !

Cevap: Bizim oğlan kıza açılamıyor, yardım !

Ben mahalledeydim apartmanda 3 kız vardı ben vardım. Yazlık vardı 4 kız ve ben, dershane öyle, üniversitede hepten ipin ucu kaçtı. Hep kızların arasında oldum.

O yüzden içerden bilgiler vereyim size :)

Bakın bir laf vardır, erkekler kadınların ne düşündüğünü bilseydi, 10 kat daha cesaretli olurlardı diye.

Bu laf eksik, 1000 kat daha cesaretli olurlardı.

Özgür sen Bilkent'te mi okumuştun? Öyle bir mesajını hatırlıyorum sanki. Ben de Bilkent-İktisattan mezunum. "İpin ucu kaçtı" deyimine katılıyorum.

Bu arada şimdi farkettim, Hayri Cund eksik olmasın, tam adımı yazınca (Hayri Özgür Kızılaslan) google'da dördüncü sırada Hayri Cund nerelerde topiği çıkıyor :asd:

Yok 2007'de girdim, 2010'da mezun. Yatay geçişle geldim ben, aslen İstanbul'daydım, başka okulda. Senle zamanı tutturamamışız herhal.

Güzel okul be Bilkent, 1 yıldır iş-güç, acayip özledim.

Ben uzun uzun okudum ya sindire sindire belki denk gelmişizdir de nereden bileceksin :)

Computing dersi aldın mı bizim okulda CS121, belki lab'ına girmişimdir asistan olarak. :asd:

İçi de iyidir iyi, o konuda sıkıntı yok

Gelinimizi tanıdığımıza göre asıl işimize yoğunlaşalım.:)

Önce romatik bir film izlesinler,çocuk buluşmaya giderken bir gül versin 'yolda çiçekçi gördüm almak istedim' der çiçekleri seviyorsa gelinimiz onunla da ilgili birşeyler diyebilir.Filmden sonra çıkartır Kinder'i(bu fikri tuttum :)) kız okur içindeki notu.Gerisi ne olur orasını bilemem...

Üst Alt