Bogdan Stancu Galatasaray'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bogdan Stancu Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bogdan Stancu Galatasaray'da

Belki karşı çıkacaksınızda sağ kanada ve orta sahaya 2 tane çok iyi transfer yapabilseydik kazım forvette çok iyi oynardı bana göre.Top ileri gelmiyor ki santraforda oynayan oyuncu hiç bi halt yiyemez.5-6 milyon inşallah doğru değildir bu paraya çok iyi bi yabancı orta saha oyuncusu alınabilirdi çünkü.

Bu kadar kritik durumda iken, Avrupa´ya gitme şansımız bu kadar tehlikede iken Stancu kumarı?Arkadaş 30 yaşlarında ,futbola doymuş yıldız forvet beklemiyoruk ama Hamdaoui gibi 20´nin ortaları yaşlarda,kendini kanıtlamış bir golcu beklerdim .

4.5'un üstünde her rakam kazıktır oha. Adam Rumen ligi golcüsü ve Steau gibi düşüşte olan bir takımda oynuyor. Sezon başı isteseydik max 3'e alırdık gol kralı olunca fiyatı katlanmış

Anıl Twitter da paylaşmış buraya da koyalım.

[video=youtube;aMxTa7evoNs]https://www.youtube.com/watch?v=aMxTa7evoNs&feature=related[/video]

Lig Tv ye az önce baktim diyordu Stancu Istanbulda havaalaninda aciklama yapmada gitmis diyorlardi orda

Bu adamı izlerken en çok dikkatimi çeken şu oldu; bir anlık dalgınlığı yada hatayı affetmiyor, son vuruşlarda çok iyi ve fırsatçı. :)

bilmem etmem seyretmedim

izleyip gorecegiz

hagi iyi bir teknik direktor olmayabilir belki henuz amaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

cok iyi karpuz secer reis belli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt