Bogdan Stancu Galatasaray'da - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bogdan Stancu Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bogdan Stancu Galatasaray'da

Valla ne yalan yazayim, bari almisiz Kazimi, oynatalim santrafor olarak diyordum bende. Kaldi ki sag kanatta hic begenmem kendisini. Yani Hagi nin transferi oldugu icin öyle yada böyle oynayacak bu adam, öyle ise forvette oynasin.

Ama simdi Sitancu geldiyse, Kazim sag kanada kayar, tamda istemedigim bir tablo ortaya cikar.

Arkadaşlar Kazım santrafor orjinli bir oyuncu olmadığı için eksikleri çok. Tamam fizik olarak iyi top alıp saklmasını da biliyor fizigi ile ama bu sakladıklarını vereceği biri lazım. Bence kanatdada oynasa yer değişerek oynarlarsa gizli 2. forvet gibi olabilir. Birde stancunun videolarına baktım biraz Pozisyonu takip etme becerisi iyi gibi görünüyor. Bazıları buna beleşcilik demisler ama ben topun nereye gideceğini sezebilip orada olmak derim. Eğer bunu iyi kullanabilirse bu güzel bir meziyet. İzleyenler yaşı müsait olup bilirler Tanju ayaklarına hakim bir Futbolcu olmanın yanında her zaman gol bölgelerinde topu takip ederdi ona geldiği andada işi bitirirdi. Tanju gibi olamaz ama buna takipcilik deyin pozisyonu koklama deyin ne derseniz deyin bu iyi bir meziyet.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt