Bogdan Stancu Galatasaray'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bogdan Stancu Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bogdan Stancu Galatasaray'da

Takım halinde bir şeyler sergilemeye başlamadıkça Galatasaray'a gelecek hiçbir forvet patlama yapamaz.

eger 4m euro civarı yapıldıysa çok doğru bir transfer. sene sonuna kadar baroş un alternatifi olarak bolca forma şansı bulur. sene sonunda da uygun bir fiyata baroş satılıp türbün dolduracak sağlam bir santrafor gelir.

dogru olurmu bilmiyorum ama stancuda sercanın yaşlarındayken romanyanın sercanıydı denebilir

bu arada takımı romenlerle dolduracak diye eleştirilen hagi romanyadan 3 transfer yaptı arjantinli,kolombiyalı,romen aldı.birde yekta var

2-3 maçını izlemiştim ekstra bir forvet değil gibi kalmış aklımda.. umarım camiamıza hayırlı uğurlu olur.. kısa ve net..

Transfer nobetine asagidaki postu koydum ama arada kaynayip gitmesin diye bi de buraya koyuyorum:

Bir kiyak da benden olsun; belki daha once paylasilmistir burada verecegim link ama Romanyali hasta bir Steva Bukreş taraftari takiminin ve Romanya milli takiminin son yillarda oynadigi tum maclari tek tek ozet haline getirmis, cogunun yanina da kadrolari eklemis. Stancu'nun bu yil icerisinde oynadigi tum karsilasmalarin ozet goruntulerine buradan ulasabilirsiniz. Eger zamaniniz varsa 80'li yillarla, 90'li yillarda Romanya Milli takiminin oynadigi karsilasmalara da goz atmanizi tavsiye ederim; zira Hagi'nin ne kadar buyuk bir oyuncu oldugunu bir kere daha anliyorsunuz. Arhiva diyor ya yukarida (Romence'de 'arşiv' anlamina geldigini anlamak icin dahi olmaya gerek yok herhalde!), orada elinde ozet goruntuleri olan her yili paylasmis arkadas (tavsiyem 1994 yilindaki Romanya'nin Dunya Kupasinda oynadigi maclarin ozetlerine bir goz atin daha once detayli bir sekilde izleme olaniginiz olmadiysa). Keşke bizde de boyle dev hizmetler de bulunan arkadaslar olsa. Aha da link:

https://www.rosalbastru.ro/

Not: Siz de farkedeceksinizdir ki spikerler Stancu'nun ayagina top geldiginde bir baska heyecanlaniyorlar valla.

Transfer nobetine asagidaki postu koydum ama arada kaynayip gitmesin diye bi de buraya koyuyorum:

Bir kiyak da benden olsun; belki daha once paylasilmistir burada verecegim link ama Romanyali hasta bir Steva Bukreş taraftari takiminin ve Romanya milli takiminin son yillarda oynadigi tum maclari tek tek ozet haline getirmis, cogunun yanina da kadrolari eklemis. Stancu'nun bu yil icerisinde oynadigi tum karsilasmalarin ozet goruntulerine buradan ulasabilirsiniz. Eger zamaniniz varsa 80'li yillarla, 90'li yillarda Romanya Milli takiminin oynadigi karsilasmalara da goz atmanizi tavsiye ederim; zira Hagi'nin ne kadar buyuk bir oyuncu oldugunu bir kere daha anliyorsunuz. Arhiva diyor ya yukarida (Romence'de 'arşiv' anlamina geldigini anlamak icin dahi olmaya gerek yok herhalde!), orada elinde ozet goruntuleri olan her yili paylasmis arkadas (tavsiyem 1994 yilindaki Romanya'nin Dunya Kupasinda oynadigi maclarin ozetlerine bir goz atin daha once detayli bir sekilde izleme olaniginiz olmadiysa). Keşke bizde de boyle dev hizmetler de bulunan arkadaslar olsa. Aha da link:

Blog de fan Steaua Bucuresti

Not: Siz de farkedeceksinizdir ki spikerler Stancu'nun ayagina top geldiginde bir baska heyecanlaniyorlar valla.

1-2 tane uzaktan şut dışında hepsi sıradan tek dokunuş golleri :eek:

Netten tanıdığım Rumen bir arkadaşa sordum,Steau Bükreş taraftarı ayrıca,nasıl bir adamdır diye.Öyle genel olarak iyi kötü diye kestirip atmadı,şöyle anlattı: "Her maç en az 2 kere uzaktan kaleyi görür,çok sert vurmaz ama epey isabetli şut çeker,iyi paslar alırsa ceza sahasında çok tehlikelidir ve dar açılardayken de gol atabilir."

İzleyelim görelim bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt