Bogdan Stancu Galatasaray'da - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bogdan Stancu Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bogdan Stancu Galatasaray'da

şuanki takıma katkı sağlayacaktır ama ne bileyim, ısınamadım seyrettiğim maçlarda, aradığımız adam değil bence

uzun zamandır alınmasını istediğim futbolculardan biriydi inşallah tutarda diğer romenler gibi elimizde patlamaz

En güzel örnek Jardel. Adamın çalım attığını gören varmı ya da top sürdüğünü ya da füze gibi şut attığını. Adam gol rekorlarını sadece doğru zamanda doğru yerde olarak yaptı. Darısı Stancu nun başına...

En güzel örnek Jardel. Adamın çalım attığını gören varmı ya da top sürdüğünü ya da füze gibi şut attığını. Adam gol rekorlarını sadece doğru zamanda doğru yerde olarak yaptı. Darısı Stancu nun başına...

Jardel'i degil kiyaslamak, oncelikle adini agzina alirken bir besmele cekmen gerekir. O Allah'in "git de gol at" diye yarattigi bir kul. Futbol peygamberidir.

Oha :)

stancu-1.jpg

6 milyon euro rakamları konuşuluyorki bu acık bir kazık olur, ederi 3-3,5 milyon eurodur bu oyuncunun...

Galatasaray'a yıldız yağıyor

Kazım, Culio ve Zapata transferleriyle taraftarın üzerindeki ölü toprağını atan Cim Bom, dün iki bomba daha patlattı. Sarı-Kırmızılılar, büyüklerin gözdesi Kasımpaşalı Yekta ile Steaua Bükreş'in 23 yaşındaki forveti Bogdan Stancu'yu renklerine bağladı

Türk Telekom Arena’nın açılışı ve sonrasındaki polemikler nedeniyle transferi bir süre gündeminden düşüren Galatasaray, dün taraftarın yüzünü güldürecek hamleler yaptı. Sarı-Kırmızılı ekip, ilk yarının flaş ismi Kasımpaşalı YektaKurtuluş ile Steaua Bükreş’te forma giyen ve ‘Rumenler’in yeni yıldızı’ olarak tanımlanan Bogdan Stancu’yu transfer etti. İki oyuncu da dün takımlarının Antalya kampından ayrılarak, akşam saatlerinde İstanbul’a geldi. Cim Bom, orta sahanın her bölgesinde oynayabilen Yekta için Kasımpaşa’ya 4 milyon Euro ile Aydın Yılmaz’ın bonservisini verecek. 4 milyon Euro’nun 1.2 milyon Euro’luk kısmı peşin, geri kalan 2.8 milyon Euro bir yıl içinde taksitler halinde ödenecek. Yekta’ya ise yıllık 750 bin Euro verilecek.

Yekta: Gönlümde yatan takım

Forvet hattında oynayan Stancu için de Steaua’ya 6 milyon Euro bonservis ücreti ödenecek. Golcü oyuncunun yıllık ücreti ise 1 milyon Euro olarak belirlendi. Galatasaray’a transfer olduğu için çok mutlu olduğunu söyleyen Yekta, “Kasımpaşa’dan sevinç ve üzüntüyle ayrılıyorum. Gönlümde yatan takıma gidiyorum” diye konuştu. Antalya’dan İstanbul’a üzerindeki Steaua Bükreş armalı eşofman ve çantasındaki Galatasaray kaşkoluyla gelerek, ilginç bir görüntü oluşturan Stancu ise herhangi bir açıklama yapmadı.

Romanya’nın en pahalısı

3 yaşındaki forvet oyuncusunun transferi Rumen basınının da dün 1 numaralı gündemiydi. Stancu, 6 milyon Euro’luk bonservis bedeliyle bugüne dek Romanya dışına transfer olan en pahalı futbolcu unvanını da ele geçirdi. Galatasaray, transferleri henüz borsaya bildirmediği için resmi açıklama yapmadı. İki futbolcunun bugünsabah saatlerinde sağlık kontrolünden geçip, ardından resmi sözleşmelere imza atması bekleniyor.

Galatasaray'a yıldız yağıyor - www.fanatik.com.tr

Hayırlı olsun,gerçekten genç bir forvet aldık :D

Tanımam bu adamı.. ama şu bi gerçekki tarihte gelen tüm romanlar takımda sırıtmamışlardır.. yani ülkemiz havasına ve atmosferineçabucak alışmaktadırlar, performansları ya artmakta yada yerinde durmaktadır.. bu sebeple stancu nun burada vasat bi görüntü çizmeyeceğimden çok eminim... yeni aslan tüm camiaya hayırlı olsun..

Tanımam bu adamı.. ama şu bi gerçekki tarihte gelen tüm romanlar takımda sırıtmamışlardır.. yani ülkemiz havasına ve atmosferineçabucak alışmaktadırlar, performansları ya artmakta yada yerinde durmaktadır.. bu sebeple stancu nun burada vasat bi görüntü çizmeyeceğimden çok eminim... yeni aslan tüm camiaya hayırlı olsun..

Aynen, hayirli ve ugurlu olsun aga.

Öncelikle Galatasarayımıza hayırlı olsun

Stancu'yu tanımıyorum bilmiyorum,

videolardan seyrettiğim kadarı ile cezasahasında yeteri kadar destek alırsa iş yapacak birisi gibi görünüyor

ve sonunun Misimoviç gibi olmaması için (Baros iyileşip dönse dahi) 2.devre boyunca hiç kesilmeden şans verilmesi taraftarıyım...

Şu an Kazım'dan daha yararlı olacağını zannetmiyorum. Fiziğini kullanarak çok iyi servisler yapıyor kazım. Bulduğu zamanda atıyor. Stancu bu fiziki mücadelede ne yapacak göreceğiz.

Şu an Kazım'dan daha yararlı olacağını zannetmiyorum. Fiziğini kullanarak çok iyi servisler yapıyor kazım. Bulduğu zamanda atıyor. Stancu bu fiziki mücadelede ne yapacak göreceğiz.

Valla ne yalan yazayim, bari almisiz Kazimi, oynatalim santrafor olarak diyordum bende. Kaldi ki sag kanatta hic begenmem kendisini. Yani Hagi nin transferi oldugu icin öyle yada böyle oynayacak bu adam, öyle ise forvette oynasin.

Ama simdi Sitancu geldiyse, Kazim sag kanada kayar, tamda istemedigim bir tablo ortaya cikar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt